Klimatyzacja Sokołów Małopolski na elewacji domu

Montaż klimatyzatorów firma z doświadczeniem

Kompleksowy montaż klimatyzacji w Sokołowie Małopolskim w domu jednorodzinnym, wykonany przez naszą firmę TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy.

Montaż klimatyzatorów firmy Rotenso

Wybór urządzenia klimatyzacji do domu

Montaż klimatyzatora Sokołów Małopolski tym razem firmy Rotenso model Imoto I50x został wykonany na elewacji domu na wysokości około 3m, natomiast jednostka wewnętrzna został zawieszona w przejściu między salonem a kuchnią. Wybór miejsca na zawieszenie splita nie był przypadkowy, dzięki tej lokalizacji ciepłe lub chłodne powietrze będzie rozchodziło się równomiernie na całej powierzchni między kuchnią a salonem.

Na potrzeby tej klimatyzacji wykonaliśmy w ścianie jeden otwór o średnicy 63mm na przeprowadzenie przewodów połączeniowych (rur freonowych, przewodu komunikacyjnego oraz przewodu odprowadzenia skropliny) między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną. Wykonaliśmy ten otwór w sposób bezpyłowy wiertnica koronkową na sucho z podłączonym odkurzaczem. Odpływ skroplin w sposób grawitacyjny z przekierowaniem odprowadzenia do ogródka. Zasilanie splita na osobnym obwodzie zabezpieczony bezpiecznikiem C10A doprowadzonym z piwnicy domu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami np.:

Montaże wykonujemy w mieszkaniach, domach, firmach w odległości 70km od miasta Stalowa Wola. Bez problemu dojdziemy na spotkanie i montaż do Sokołowa Małopolskiego.

Instalacja klimatyzacji rzetelnie i na czas

Zapraszamy do kontaktu, umówimy się na spotkanie, na którym wyjaśnimy: rodzaje klimatyzacji, jak wygląda montaż, jakie dokumenty będą potrzebne i jakie zostaną wystawione po realizacji.

  • posiadamy doświadczenie
  • aktualne uprawnieni
  • systematycznie podnosimy kwalifikacje
  • indywidualne podejście do każdego montażu
  • miła aparycja pracowników i rzetelne podejście do wykonania usługi

Wycena wykonania usługi oraz przedstawienie oferty wykonujemy GRATIS.

Nie zwlekajcie z podjęciem decyzji o kontakcie montaż klimatyzacji, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe wykonujemy przez cały rok. Jeśli zależy Państwu na wykonanie instalacji w konkretnym terminie to wszystkie ustalenia z nami muszą być wykonane z wyprzedzeniem.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i filmiki z realizacji innych montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Rzeszów

Firma montująca klimatyzatory na elewacji domu w Rzeszowie

Instalacja klimatyzacji w Leżajsku dom jednorodzinny

Klimatyzacja Leżajsk montaż

Klimatyzacja w mieszkaniu w bloku Tarnobrzeg

Firma montująca klimatyzację w mieszkaniu Tarnobrzeg