Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, bloku, biurze, domu na poddaszu Annopol

Klimatyzacja przyjemny chłód w upalne dni

Odczuwasz dyskomfort wysokiej temperatury w upalne lato? Rozwiązanie jest proste i nie wymaga dużych nakładów finansowych w przypadku mieszkań czy domów. Wiele osób mieszkających w starszym typie budownictwa bez odpowiedniej izolacji ścian i stropu np: w blokach (z płyty) może odczuwać duży dyskomfort w okresie letnim. Z doświadczenia wiemy, że najwyższe temperatury występują na ostatnich piętrach w bloku. Pomocą w tym przypadku może okazać się klimatyzacja, jednak gdzie możemy umieścić jednostkę zewnętrzną?

Montaż klimatyzacji w Annopolu na balkonie lub elewacji

W przypadku bloków, należy dostosować się do wytycznych Spółdzielni Mieszkaniowej. Inwestor musi wystąpić z pisemnym wnioskiem do administracji budynków o wydanie wytycznych. Takie wytyczne są tylko w przypadku montażu klimatyzacji na elewacji bloku lub na poręczy balkonowej. Doskonałym a zarazem najprostszym rozwiązaniem niewymagającym zgodny administracji jest umieszczenie klimatyzatora na balkonie na podłodze. Przy takim wariancie przed instalacją nasz konsultant w trakcie spotkania podpowie i uzasadni w którym miejscu montaż klimatyzatora będzie najbardziej korzystny dla danej instalacji. Dodatkowo będzie też brał pod uwagę, aby klimatyzator nie przeszkadzał na balkonie i nie zabierał często używanej przestrzeni. Warto zdecydować się na taki montaż klimatyzacji.

Annopol klimatyzacja w domu split lub multi split

W przypadku montażu klimatyzacji w domu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń technicznych. O wszystkim ostatecznie decyduje właściciel czy klimatyzacja zostanie zamontowana na elewacji na kominie czy na balkonie. Dodatkowo w przypadku domów jednorodzinnych z uwagi na znacznie większą kubaturę pomieszczeń można rozważyć montaż klimatyzacji typu multi split, czyli jeden klimatyzator z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Taki wariant ma swoje plusy i minusy, które przedstawimy na spotkaniu.

Skontaktuj się doradzimy, wytłumaczymy dzięki spotkaniu zaoszczędzisz czas i wszystko stanie banalnie proste.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Annopol

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Linki do opisów, zdjęć i filmików z innych realizacji:

  Montaż klimatyzacji w firmie Janów Lubelski

  Firma montująca klimatyzację w bloku Rzeszów