Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, bloku, biurze, domu na poddaszu Annopol

Klimatyzacja przyjemny chłód w upalne dni

Odczuwasz dyskomfort wysokiej temperatury w upalne lato? Rozwiązanie jest proste i nie wymaga dużych nakładów finansowych w przypadku mieszkań czy domów. Wiele osób mieszkających w starszym typie budownictwa bez odpowiedniej izolacji ścian i stropu np: w blokach (z płyty) może odczuwać duży dyskomfort w okresie letnim.

Z doświadczenia wiemy, że najwyższe temperatury występują na ostatnich piętrach w bloku. Pomocą w tym przypadku może okazać się klimatyzacja, jednak gdzie możemy umieścić jednostkę zewnętrzną?

Wybrane zdjęcia z naszych realizacji

Montaż klimatyzacji w Annopolu na balkonie lub elewacji

W przypadku bloków, należy dostosować się do wytycznych Spółdzielni Mieszkaniowej. Inwestor musi wystąpić z pisemnym wnioskiem do administracji budynków o wydanie wytycznych. Takie wytyczne są tylko w przypadku montażu klimatyzacji na elewacji bloku lub na poręczy balkonowej.

Doskonałym a zarazem najprostszym rozwiązaniem niewymagającym zgodny administracji jest umieszczenie klimatyzatora na balkonie na podłodze. Przy takim wariancie przed instalacją nasz konsultant w trakcie spotkania podpowie i uzasadni w którym miejscu montaż klimatyzatora będzie najbardziej korzystny dla danej instalacji.

Dodatkowo będzie też brał pod uwagę, aby klimatyzator nie przeszkadzał na balkonie i nie zabierał często używanej przestrzeni. Warto zdecydować się na taki montaż klimatyzacji.

Annopol klimatyzacja w domu split lub multi split

W przypadku montażu klimatyzacji w domu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń technicznych. O wszystkim ostatecznie decyduje właściciel czy klimatyzacja zostanie zamontowana na elewacji na kominie czy na balkonie. Dodatkowo w przypadku domów jednorodzinnych z uwagi na znacznie większą kubaturę pomieszczeń można rozważyć montaż klimatyzacji typu multi split, czyli jeden klimatyzator z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Taki wariant ma swoje plusy i minusy, które przedstawimy na spotkaniu.

Skontaktuj się doradzimy, wytłumaczymy dzięki spotkaniu zaoszczędzisz czas i wszystko stanie banalnie proste.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Annopol

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Linki do opisów, zdjęć i filmików z innych realizacji:

  Montaż klimatyzacji w firmie Janów Lubelski

  Firma montująca klimatyzację w bloku Rzeszów