Klimatyzacja Nisko – montaż, przegląd, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma TK Tech ma swoją siedzibę w Pysznicy. Swoje usługi świadczymy lokalnie z dojazdem do klienta do 70km od Stalowej Woli.

Montaż klimatyzacji typu split i multisplit możemy wykonać w mieszkaniu, domu czy biurze na balkonie, ścianie domu, ścianie budynku, poręczy balkonowej, gruncie, dachu z montażem do komina.

Wszystkie oferowane usługi wykonujemy we własnym zakresie – nie zlecamy pracy podwykonawcom. Decydując się na wybór firmy montującej klimatyzację radzimy, aby zwrócić na to uwagę.

Montaż klimatyzatora w biurze, mieszkaniu, domu, bloku Nisko

Wszystkie zdjęcia i filmiki na naszej stronie pochodzą z naszych realizacji.

Klimatyzacja do Waszego mieszkania w Nisku

Już wielokrotnie wykonywaliśmy montaż klimatyzacji w mieszkaniu i również w Nisku. Klimatyzację w mieszkaniach / bloku montujemy na balkonie zazwyczaj na podłodze, ale jest tez możliwość montażu klimatyzacji na barierce balkonowej lub na ścianie balkonu. Zdjęcia i filmiki z wykonywanych przez TK Tech instalacji znajdą państwo w zakładce „zdjęcia i filmiki”.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu mogą Państwo liczyć na fachowe doradzenie przy wyborze klimatyzatora oraz że instalacja zostanie wykonana solidnie i na czas.

Klimatyzacja już od wielu lat jest sprzętem używanym powszechnie w biurach, sklepach czy przychodniach. Natomiast w ostatnich latach staje się coraz popularniejsza również w budynkach mieszkalnych.

Firma montująca klimatyzację w Nisku

Niewątpliwie naszym atutem jest to, że działamy lokalnie, odległość między Pysznicą a Niskiem jest niewielka. Nawet w okresie letnim gdzie jest najwięcej montaży klimatyzacji będziemy w stanie przyjechać do Państwa w krótkim terminie w celu przedstawienia oferty, serwisu, przeglądu.

Klimatyzacja do domu w Nisku

Doradzimy Wam przy wyborze klimatyzatora, aby jego moc była optymalna pod konkretny metraż pokoju, domu. Kładziemy nacisk na wszelką optymalizację instalacyjną (np.: najkrótsza droga poprowadzenia przewodów) co między innymi znacząco wpływa na ostateczny koszt montażu klimatyzacji.

Służę pomocą przy doborze klimatyzacji, która skutecznie schłodzi powietrze w Państwa pokoju, domu. Jeśli chodzi o koncepcję montażu klimatyzacji (miejsce, wysokość, ukrycie przewodów itd.) opracowujemy ją wspólnie z inwestorem lub całkowicie zajmujemy się tym my. Wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń.

Montaż klimatyzacji w domu wykonywaliśmy już wielokrotnie nawet w Nisku. W zakładce „zdjęcia i filmiki” umieszczamy systematycznie materiały z wykonywanych instalacji klimatyzacji, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, ogrzewania podłogowego.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji

Posiadamy niezbędne certyfikaty do instalacji klimatyzatorów wymagane przez Polskie prawo, producentów urządzeń, szkolenia autoryzowanego instalatora, duże doświadczenie, profesjonalne narzędzia do wykonywania powyższych prac. Wybierając firmę radzimy zwrócić na to uwagę ponieważ w trakcie okresu gwarancji producenci nie uwzględnią Państwu gwarancji jeśli montaż klimatyzacji zostanie wykonany przez osobę bez odpowiednich i wymaganych uprawnień.

Kiedy warto zdecydować się na montaż klimatyzacji?

Nasza firma wykonuje montaż klimatyzatorów przez cały rok. Jedyną przeszkodą przy montażu może być ulewny deszcz lub duża ilość opadów śniegu. Doradzamy, aby nie zwlekać z podjęciem decyzji o montażu ponieważ w okresie szotowego sezonu tj. kwiecień-sierpień termin realizacji może się znacznie wydłużyć.

Jakie dodatkowe funkcje korzyści zapewnia klimatyzacja?

Większość urządzeń, dzięki jonizacji i funkcji oczyszczania powietrza pomaga utrzymać dobrą jakość powietrza.

Klimatyzacja jest urządzeniem, które świetnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu. Właściwie dostosowana temperatura otoczenia zdecydowanie podnosi komfort i bezpośrednio wpływa na samopoczucie.

Klimatyzacja do Waszej firmy w Nisku

Już nie tylko z uwagi na prestiż, ale zdecydowanie lepszy komfort w codziennej pracy w trakcie upalnych dni wiele firm z Niska decyduje się na montaż klimatyzacji. Z miłą chęcią przyjedziemy do Twojej firmy w Nisku i przedstawimy ofertę dopasowaną do potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta i profesjonalny sposób podejścia do realizacji usługi mile Państwa zaskoczy.

Nie zwlekaj zamów już dziś montaż klimatyzacji w firmie w Nisku.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Nisko

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Działamy na rynku lokalnym, swoje usługi wykonujemy do 70 km od miasta Stalowa Wola.

Firma TK Tech ma swoją siedzibę w Pysznicy odległość do Niska to zaledwie 14km

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem montażu klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną indywidualną wycenę.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Swoje usługi wykonujemy w miejscowościach: Klimontów, Zaklików, Radomyśl nad Sanem, Łoniów, Wadowice Górne, Samborzec, Modliborzyce, Urzędów, Nowa Sarzyna, Gorzyce, Grodzisko Dolne, Białobrzegi, Rzeszów, Pysznica, Nowa Dęba, Rudnik nad Sanem, Jeżowe, Dwikozy, Cmolas, Mielec, Kraśnik, Baranów Sandomierski, Gościeradów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Rakszawa, Biłgoraj, Raniżów, Czarna, Zaleszany, Nisko, Bojanów, Janów Lubelski, Leżajsk, Annopol, Przecław, Majdan Królewski, Ulanów, Tuszów Narodowy, Łańcut, Radomyśl Wielki, Grębów, Kolbuszowa, Stalowa Wola.

  Działamy na terenie powiatów: leżajski, janowski, biłgorajski, niżański, kolbuszowski, łańcucki, kraśnicki, mielecki, stalowowolski, tarnobrzeski, sandomierski.

  Linki do opisów, zdjęć i filmików z innych realizacji:

  Montaż klimatyzacji w firmie Sandomierz