Montaż klimatyzacji Gorzycach w mieszkaniu w bloku, domu, biurze

Wykonamy dla Państwa kompleksowy montaż klimatyzacji. Znamy się na tym DOSKONALE. Z chęcią przyjedziemy na miejsce planowanej inwestycji, aby doradzić, wytłumaczyć, podpowiedzieć i odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Takie spotkanie jest niezobowiązujące i nie pobieramy żadnych opłat za takie spotkanie. Po spotkaniu przygotujemy ofertę z wyceną i będziemy czekać na Państwa decyzję.

Klimatyzacja Gorzyce montaż, serwis, przegląd

Wszystkie nasze usługi wykonuje nasza ekipa monterów. Nie zlecamy naszych prac podwykonawcom. Decydując się na fachowców do montażu klimatyzacji radzimy zwrócić na to uwagę.

Wykonujemy usługi lokalnie między innymi w Gorzycach. Dzięki niewielkiej odległości między Gorzycami a siedzibą naszej firmy TK Tech, która jest w Pysznicy koło Stalowej Woli mogą Państwo liczyć na: krótki czas wykonania audytu i pomiarów oraz szybkie załatwienie wszelkich spraw przed i po instalacji klimatyzacji.

Klimatyzacja domowa, naścienna co wybrać ?

Klimatyzacja różnie nazywana: domowa, naścienna a tak naprawdę jest to jedno i to samo urządzenie, którego zadaniem jest schłodzenie powietrza lub ogrzanie.

Tego typu klimatyzacja stosowana jest najczęściej w mieszkaniach, domach, biurach, a nawet w sklepach. Jej wydajność uzależniona jest od posiadanej mocy im większa moc, tym większa wydajność. Większa wydajność umożliwia schłodzenie lub ogrzanie większej powierzchni.

Doradzamy jakie parametry będą odpowiednie dla Państwa mieszkania, domu itd. Zadzwoń — przyjedziemy i pomożemy.

Klimatyzacja Gorzyce

Montażem klimatyzacji w mieszkaniach, blokach, domach i firmach zajmujemy się już dość długo. Każdego roku zdobywamy coraz więcej klientów dzięki tzw. poczcie pantoflowej zadowolonych klientów. Sukces swojej działalności zawdzięczamy rzetelnemu podejściu, wykonywania montaży w uzgodnionym terminie oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta z osobna. Klienci doceniają nas, bo spełniamy ich oczekiwania.

Wybór klimatyzatora z nami to banalnie proste. Cały proces wyboru i obsługi klimatyzacji zaprezentujemy Ci w przyjazny sposób. Wytłumaczymy każdą funkcję i uzasadnimy korzyści z jej posiadania. Powiemy też, co może być mniej istotne i może nawet w Państwu przypadku zbędne. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie zapłacisz, za których funkcje nie potrzebujesz.

Montaż klimatyzacji domowej

Prezentujemy kilkanaście wybranych zdjęć z pośród wielu montaży klimatyzatorów. Więcej zdjęć i filmików umieszczamy w zakładce – zdjęcia i filmiki

Wybierając firmę TK Tech nie zapłacisz za:

 • nasz przyjazd w celu sprawdzenia miejsca instalacji,
 • podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i doradzimy co, gdzie i jak,
 • pomiary na potrzeby przygotowania oferty,
 • pomoc i dobór najlepszej klimatyzacji moc / wydajność / funkcje,
 • przygotowanie indywidualnej oferty,
 • po wykonanym montażu jeśli będzie tylko taka potrzeba chętnie pomożemy np.: w przypomnieniu co i kiedy należy wykonać.

To wszystko GRATIS

Montaż klimatyzacji split Gorzyce

Wśród naszych klientów klimatyzacja typu split cieszy się największą popularnością. Klimatyzacja składa się z dwóch urządzeń, które są montowane od siebie w pewnej odległości: wewnątrz pomieszczenia na ścianie w niedalekiej odległości od sufitu montowana jest jednostka wewnętrzna. W tym urządzeniu nie ma żadnych mechanicznych części, które wytwarzałby nadmierną ilość dźwięku.

Jednostka zewnętrzna jak sama nazwa na to wskazuje, montowana jest na zewnątrz budynku. Musi mieć dostęp do dużej ilości powietrza, które jest zasysane przez sporej wielkości wiatrak. W jednostce zewnętrznej znajdują się podzespoły wytwarzające dźwięk takie jak sprężarka czy silnik napędzający wiatrak. Ogólnie podsumowując nie, są to głośne urządzenia. W trakcie wyboru klimatyzacji należy zwrócić uwagę na ten parametr.

Uprawnienia i certyfikaty do montażu klimatyzacji

Mamy wszystkie uprawnienia i szkolenia, które są wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz producentów klimatyzacji. Tylko autoryzowany monter może wykonywać montaż urządzeń chłodniczych. Dzięki naszym kwalifikacjom producent klimatyzacji w okresie gwarancji rozpatrzy bezproblemowo każde zgłoszenie. Pamiętaj tylko o zachowaniu warunków gwarancji. Wiedza, wykształcenie, umiejętności to gwarancja udanego montażu klimatyzacji.

Jaką klimatyzację wybrać do mieszkania, domu czy biura ?

Istotne jest, aby właściwie dobrać wydajność klimatyzacji do wielkości pomieszczeń. Pod uwagę jeszcze należy też wziąć przeznaczenie pomieszczenia, do magazynu będzie potrzebna inna moc niż do biura, gdzie pracuje sekretarka.

Wybierając model klimatyzacji, radzimy zwrócić uwagę na:

 1. Gwarancję, każda firma ma inną długość gwarancji oraz inne warunki zachowania gwarancji.
 2. Dodatkowe funkcje takie jak detektor ruchu lub filtry powietrza.
 3. Głośność — jeśli klimatyzacja ma być zainstalowana np.: w niedalekiej odległości od okna sąsiada.
 4. Moc, wygląd, wielkość, prostota obsługi.

Możesz liczyć na naszą pomoc przy wyborze klimatyzacji. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, co jest istotne a co nie.

Montaż klimatyzacji multi split Gorzyce

Wybierz klimatyzację multi split jeśli potrzebujesz schłodzić lub ogrzać do pięciu różnych pomieszczeń lub jedno duże pomieszczenie. Klimatyzacja multi split może składać się z pięciu jednostek wewnętrznych połączonych z jedną jednostką zewnętrzną. To rozwiązanie znajduje głównie zastosowanie na salach bankietowych, konferencyjnych, zakładów pracy z osobnymi pomieszczeniami. Wszystkie obliczenia kubatury pomieszczeń i dopasowanie mocy klimatyzacji wykonuje nasz pracownik.

W niektórych sytuacjach montaż multi splita jest problematyczny z uwagi na dość sporą ilość rur do połączenia jednostek. Wyjściem jest rozważenie montażu oddzielnych splitów dla każdego pomieszczenia z osobna. Cena takiego montażu może być podobna lub zbliżona. O plusach i minusach takiego rozwiązania przedstawimy na spotkaniu z Państwem.

klimatyzacja multisplit 1 + 2

1szt – jednostka zewnętrzna

2szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 3

1szt – jednostka zewnętrzna

3szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 4

1szt – jednostka zewnętrzna

4szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 5

1szt – jednostka zewnętrzna

5szt – jednostka wewnętrzna

W trakcie montażu klimatyzacji wykonujemy:

 1. przywozimy i wnosimy klimatyzację w dniu montażu,
 2. ostateczne uzgodnienia z inwestorem – co, gdzie, jak itd.
 3. montaż uchwytu na jednostkę wewnętrzną,
 4. odwiert otworu na przewody połączeniowe (średnica 63 mm),
 5. montaż korytek osłonowych – jeśli jest taka potrzeba,
 6. przygotowanie odpowiedniej długości dwóch rur miedzianych, dwóch przewodów elektrycznych oraz rurkę do odpływu skroplin,
 7. skropliny – odpływ grawitacyjny lub przy pomocy pompki – jeśli montujemy pompkę to stosujemy dodatkowe wygłuszenie,
 8. próba szczelności układu a następnie test klimatyzacji
 9. sprzątanie
 10. dokumentacja – protokół z instalacji, gwarancja, paragon lub FV.
 11. szkolenie domowników z obsługi klimatyzacji
 12. na życzenie instalujemy na telefonie klienta aplikację do sterowania klimatyzacją przez WiFi.

Klimatyzacje w naszej ofercie

Na chwilę obecną głównie oferujemy klimatyzacje firm Rotenso / LG / Mitsubishi, ale w przyszłości planujemy poszerzyć ofertę o kolejnych producentów. Cenimy sobie współpracę z dystrybutorami wymienionych marek, gwarantują stały dostęp do wszystkich części oraz bezproblemowy kontakt na każdym etapie współpracy.

Klimatyzacja Gorzyce – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawa, czyszczenie

Twoja klimatyzacja wymaga serwisu, przeglądu lub jeszcze innej czynności ? Z chęcią przyjedziemy do Gorzyc i zajmiemy się wyjaśnieniem sytuacji, co może być przyczyną usterki. Rozwiążemy każdy problem z Waszą klimatyzacją.

Opinie naszych klientów na koncie google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Cena montażu klimatyzacji Gorzycach

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości email którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Twoja miejscowość jest w obrębie naszego rejonu wykonywania instalacji

  Firma TK Tech wykona montaż klimatyzatora w:

  Pysznicy, Gorzycach, Rakszawie, Nowej Sarzynie, Grodzisku Dolnym, Mielcu, Janowie Lubelskim, Gościeradowie, Baranowie Sandomierskim, Dwikozach, Radomyślu nad Sanem, Łańcucie, Wadowicach Górnych, Zaklikowie, Tuszowie Narodowym, Przecławie, Kraśniku, Białobrzegach, Modliborzycach, Annopolu, Zaleszanach, Rzeszowie, Stalowej Woli, Klimontowie, Sandomierzu, Jeżowie, Biłgoraju, Ulanowie, Rudniku nad Sanem, Raniżowie, Łoniowie, Majdanie Królewskim, Radomyślu wielkim, Tarnobrzegu, Leżajsku, Urzędowie, Grębowie, Samborcu, Czarnej, Kolbuszowej, Bojanowie, Nisku, Cmolasie, Nowej Dębie.