Montaż klimatyzacji Gorzycach w mieszkaniu w bloku, domu, biurze

Wykonamy dla Państwa kompleksowy montaż klimatyzacji. Znamy się na tym DOSKONALE. Z chęcią przyjedziemy na miejsce planowanej inwestycji, aby doradzić, wytłumaczyć, podpowiedzieć i odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Takie spotkanie jest niezobowiązujące i nie pobieramy żadnych opłat za takie spotkanie. Po spotkaniu przygotujemy ofertę z wyceną i będziemy czekać na Państwa decyzję.

Klimatyzacja Gorzyce montaż, serwis, przegląd

Montaż klimatyzacji domowej

Prezentujemy kilkanaście wybranych zdjęć z pośród wielu montaży klimatyzatorów. Więcej zdjęć i filmików umieszczamy w zakładce – zdjęcia i filmiki

Wszystkie nasze usługi wykonuje nasza ekipa monterów. Nie zlecamy naszych prac podwykonawcom. Decydując się na fachowców do montażu klimatyzacji radzimy zwrócić na to uwagę.

Wykonujemy usługi lokalnie między innymi w Gorzycach. Dzięki niewielkiej odległości między Gorzycami a siedzibą naszej firmy TK Tech, która jest w Pysznicy koło Stalowej Woli mogą Państwo liczyć na: krótki czas wykonania audytu i pomiarów oraz szybkie załatwienie wszelkich spraw przed i po instalacji klimatyzacji.

Klimatyzacja domowa, naścienna co wybrać ?

Klimatyzacja różnie nazywana: domowa, naścienna a tak naprawdę jest to jedno i to samo urządzenie, którego zadaniem jest schłodzenie powietrza lub ogrzanie.

Tego typu klimatyzacja stosowana jest najczęściej w mieszkaniach, domach, biurach, a nawet w sklepach. Jej wydajność uzależniona jest od posiadanej mocy im większa moc, tym większa wydajność. Większa wydajność umożliwia schłodzenie lub ogrzanie większej powierzchni.

Doradzamy jakie parametry będą odpowiednie dla Państwa mieszkania, domu itd. Zadzwoń — przyjedziemy i pomożemy.

Klimatyzacja Gorzyce

Montażem klimatyzacji w mieszkaniach, blokach, domach i firmach zajmujemy się już dość długo. Każdego roku zdobywamy coraz więcej klientów dzięki tzw. poczcie pantoflowej zadowolonych klientów. Sukces swojej działalności zawdzięczamy rzetelnemu podejściu, wykonywania montaży w uzgodnionym terminie oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta z osobna. Klienci doceniają nas, bo spełniamy ich oczekiwania.

Wybór klimatyzatora z nami to banalnie proste. Cały proces wyboru i obsługi klimatyzacji zaprezentujemy Ci w przyjazny sposób. Wytłumaczymy każdą funkcję i uzasadnimy korzyści z jej posiadania. Powiemy też, co może być mniej istotne i może nawet w Państwu przypadku zbędne. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie zapłacisz, za których funkcje nie potrzebujesz.

Wybierając firmę TK Tech nie zapłacisz za:

 • nasz przyjazd w celu sprawdzenia miejsca instalacji,
 • podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i doradzimy co, gdzie i jak,
 • pomiary na potrzeby przygotowania oferty,
 • pomoc i dobór najlepszej klimatyzacji moc / wydajność / funkcje,
 • przygotowanie indywidualnej oferty,
 • po wykonanym montażu jeśli będzie tylko taka potrzeba chętnie pomożemy np.: w przypomnieniu co i kiedy należy wykonać.

To wszystko GRATIS

Montaż klimatyzacji split Gorzyce

Wśród naszych klientów klimatyzacja typu split cieszy się największą popularnością. Klimatyzacja składa się z dwóch urządzeń, które są montowane od siebie w pewnej odległości: wewnątrz pomieszczenia na ścianie w niedalekiej odległości od sufitu montowana jest jednostka wewnętrzna. W tym urządzeniu nie ma żadnych mechanicznych części, które wytwarzałby nadmierną ilość dźwięku.

Jednostka zewnętrzna jak sama nazwa na to wskazuje, montowana jest na zewnątrz budynku. Musi mieć dostęp do dużej ilości powietrza, które jest zasysane przez sporej wielkości wiatrak. W jednostce zewnętrznej znajdują się podzespoły wytwarzające dźwięk takie jak sprężarka czy silnik napędzający wiatrak. Ogólnie podsumowując nie, są to głośne urządzenia. W trakcie wyboru klimatyzacji należy zwrócić uwagę na ten parametr.

Uprawnienia i certyfikaty do montażu klimatyzacji

Mamy wszystkie uprawnienia i szkolenia, które są wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz producentów klimatyzacji. Tylko autoryzowany monter może wykonywać montaż urządzeń chłodniczych. Dzięki naszym kwalifikacjom producent klimatyzacji w okresie gwarancji rozpatrzy bezproblemowo każde zgłoszenie. Pamiętaj tylko o zachowaniu warunków gwarancji. Wiedza, wykształcenie, umiejętności to gwarancja udanego montażu klimatyzacji.

Jaką klimatyzację wybrać do mieszkania, domu czy biura ?

Istotne jest, aby właściwie dobrać wydajność klimatyzacji do wielkości pomieszczeń. Pod uwagę jeszcze należy też wziąć przeznaczenie pomieszczenia, do magazynu będzie potrzebna inna moc niż do biura, gdzie pracuje sekretarka.

Wybierając model klimatyzacji, radzimy zwrócić uwagę na:

 1. Gwarancję, każda firma ma inną długość gwarancji oraz inne warunki zachowania gwarancji.
 2. Dodatkowe funkcje takie jak detektor ruchu lub filtry powietrza.
 3. Głośność — jeśli klimatyzacja ma być zainstalowana np.: w niedalekiej odległości od okna sąsiada.
 4. Moc, wygląd, wielkość, prostota obsługi.

Możesz liczyć na naszą pomoc przy wyborze klimatyzacji. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, co jest istotne a co nie.

Montaż klimatyzacji multi split Gorzyce

Wybierz klimatyzację multi split jeśli potrzebujesz schłodzić lub ogrzać do pięciu różnych pomieszczeń lub jedno duże pomieszczenie. Klimatyzacja multi split może składać się z pięciu jednostek wewnętrznych połączonych z jedną jednostką zewnętrzną. To rozwiązanie znajduje głównie zastosowanie na salach bankietowych, konferencyjnych, zakładów pracy z osobnymi pomieszczeniami. Wszystkie obliczenia kubatury pomieszczeń i dopasowanie mocy klimatyzacji wykonuje nasz pracownik.

W niektórych sytuacjach montaż multi splita jest problematyczny z uwagi na dość sporą ilość rur do połączenia jednostek. Wyjściem jest rozważenie montażu oddzielnych splitów dla każdego pomieszczenia z osobna. Cena takiego montażu może być podobna lub zbliżona. O plusach i minusach takiego rozwiązania przedstawimy na spotkaniu z Państwem.

klimatyzacja multisplit 1 + 2

1szt – jednostka zewnętrzna

2szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 3

1szt – jednostka zewnętrzna

3szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 4

1szt – jednostka zewnętrzna

4szt – jednostka wewnętrzna

klimatyzacja multisplit 1 + 5

1szt – jednostka zewnętrzna

5szt – jednostka wewnętrzna

W trakcie montażu klimatyzacji wykonujemy:

 1. przywozimy i wnosimy klimatyzację w dniu montażu,
 2. ostateczne uzgodnienia z inwestorem – co, gdzie, jak itd.
 3. montaż uchwytu na jednostkę wewnętrzną,
 4. odwiert otworu na przewody połączeniowe (średnica 63 mm),
 5. montaż korytek osłonowych – jeśli jest taka potrzeba,
 6. przygotowanie odpowiedniej długości dwóch rur miedzianych, dwóch przewodów elektrycznych oraz rurkę do odpływu skroplin,
 7. skropliny – odpływ grawitacyjny lub przy pomocy pompki – jeśli montujemy pompkę to stosujemy dodatkowe wygłuszenie,
 8. próba szczelności układu a następnie test klimatyzacji
 9. sprzątanie
 10. dokumentacja – protokół z instalacji, gwarancja, paragon lub FV.
 11. szkolenie domowników z obsługi klimatyzacji
 12. na życzenie instalujemy na telefonie klienta aplikację do sterowania klimatyzacją przez WiFi.

Klimatyzacje w naszej ofercie

Na chwilę obecną głównie oferujemy klimatyzacje firm Rotenso / LG / Mitsubishi, ale w przyszłości planujemy poszerzyć ofertę o kolejnych producentów. Cenimy sobie współpracę z dystrybutorami wymienionych marek, gwarantują stały dostęp do wszystkich części oraz bezproblemowy kontakt na każdym etapie współpracy.

Klimatyzacja Gorzyce – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawa, czyszczenie

Twoja klimatyzacja wymaga serwisu, przeglądu lub jeszcze innej czynności ? Z chęcią przyjedziemy do Gorzyc i zajmiemy się wyjaśnieniem sytuacji, co może być przyczyną usterki. Rozwiążemy każdy problem z Waszą klimatyzacją.

Opinie naszych klientów na koncie google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Cena montażu klimatyzacji Gorzycach

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości email którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Twoja miejscowość jest w obrębie naszego rejonu wykonywania instalacji

  Firma TK Tech wykona montaż klimatyzatora w:

  Pysznicy, Gorzycach, Rakszawie, Nowej Sarzynie, Grodzisku Dolnym, Mielcu, Janowie Lubelskim, Gościeradowie, Baranowie Sandomierskim, Dwikozach, Radomyślu nad Sanem, Łańcucie, Wadowicach Górnych, Zaklikowie, Tuszowie Narodowym, Przecławie, Kraśniku, Białobrzegach, Modliborzycach, Annopolu, Zaleszanach, Rzeszowie, Stalowej Woli, Klimontowie, Sandomierzu, Jeżowie, Biłgoraju, Ulanowie, Rudniku nad Sanem, Raniżowie, Łoniowie, Majdanie Królewskim, Radomyślu wielkim, Tarnobrzegu, Leżajsku, Urzędowie, Grębowie, Samborcu, Czarnej, Kolbuszowej, Bojanowie, Nisku, Cmolasie, Nowej Dębie.