Profesjonalny montaż pomp ciepła w Grębowie – TK Tech

Zespół TK Tech to doświadczona firma, która specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu montażu pomp ciepła. Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo, kompleksowy montaż oraz serwis. Działamy z pasją i zaangażowaniem, zapewniając naszym klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać TK Tech?

 • Indywidualne podejście do każdego klienta.
 • Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa na każdym etapie.
 • Wspieramy w pozyskiwaniu dofinansowań.
 • Gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo inwestycji.

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź naszą ofertę montażu pomp ciepła!

Nasza oferta sięga dalej. Wspieramy naszych klientów także w pozyskiwaniu dofinansowań dostępnych w ramach programów gminnych, rządowych lub unijnych. Pomagamy w uzupełnianiu formularzy i udzielamy wsparcia w procesie starania się o dofinansowanie do montażu pomp ciepła.

Galeria – Nasze realizacje w Grębowie i okolicach

Zobacz zdjęcia z przykładowych realizacji w Grębowie i okolicach. W naszej galerii znajdziesz zdjęcia z montażu pomp ciepła wykonanych przez naszą firmę. Nie są to zdjęcia „kupione” z internetowych serwisów z obrazkami.

Warto zauważyć, że wszystkie nasze zlecenia wykonuje nasza własna ekipa, nie zlecamy montażu podwykonawcom. Decydując się na wybór firmy, zwróć uwagę, kto ostatecznie wykona montaż pompy ciepła w Twoim domu lub firmie.

Dlaczego warto wybrać TK Tech do montażu pompy ciepła w Grębowie ?

Nasza oferta na montaż pompy ciepła w Grębowie mile Cię zaskoczy. Przy każdej realizacji wykonujemy obliczenia energetycznego zapotrzebowania danego budynku, domu lub lokalu, dostosowując nasze usługi do konkretnych potrzeb klienta. Montujemy pompy ciepła zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm oraz deweloperów.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadają wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty do montażu urządzeń. Dla naszej i Twojej pewności, dokumentacja ta jest niezbędna do otrzymania gwarancji producenta na zamontowane urządzenie. Wybierając TK Tech, zyskujesz pewność, że Twoja pompa ciepła zostanie zamontowana z najwyższą starannością i zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi.

Nasza firma utrzymuje stały kontakt z klientem – przed montażem, w trakcie montażu oraz po wykonanej usłudze. Jesteśmy gotowi udzielać porad związanych z użytkowaniem pomp ciepła, a każdą usługę potwierdzamy wystawieniem faktury VAT lub paragonu.

Dlaczego TK Tech? Bo dla nas liczy się nie tylko fachowość, ale także troska o klienta i jego komfort. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że pompę ciepła warto montować z profesjonalistami.

Zobacz filmiki z montażu pomp ciepła

Montaż pompy ciepła, fotowoltaiki lub klimatyzacji dla firm i w prywatnym domu w Grębowie – TK Tech

Nie wiesz jaka pompa ciepła będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny? Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów? Korzystając z naszej oferty, jesteś w stanie wyposażyć swój dom w nowoczesne technologie ekologiczne. Zapewnimy jednocześnie wsparcie eksperckie, profesjonalny montaż i serwis w branżach:

 • pompy ciepła,
 • fotowoltaika,
 • klimatyzacja.

Oto dlaczego warto wybrać TK Tech:

 • kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła – począwszy od profesjonalnego doradztwa przy wyborze przez wycenę aż po montaż i serwis.
 • przed podpisaniem umowy spotykamy się z inwestorem w miejscu montażu pompy ciepła. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania, wstępnie proponujemy jaki model i jaka moc mniej więcej będzie niezbędna do ogrzewania domu, budynku / powierzchni.
 • do realizacji zamówień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
 • pomagamy pozyskać dofinansowanie w ramach programów: gminnych, rządowych lub Unijnych. Możesz liczyć na naszą pomoc przy uzupełnianiu formularzy, jeśli będziesz się starał o dofinasowanie do montażu pompy ciepła.
 • dla danej realizacji wykonujemy obliczenia jakie jest energetyczne zapotrzebowanie danego budynku / domu / lokalu.
 • realizujemy montaż pompy ciepła zarówno dla osób indywidualnych oraz firm / deweloperów.
 • jesteśmy w kontakcie z klientem: przed montażem, w trakcie montażu oraz po wykonanej usłudze.
 • posiadamy wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty do montowanych urządzeń. Dokumentacja ta jest niezbędna do otrzymania gwarancji producenta na zamontowane urządzenie. Wybierając firmę do montażu pompy ciepła KONIECZNIE zwróć na to uwagę.
 • udzielamy porad z użytkowania pompy ciepła.
 • na swoje usługi wystawiamy FV lub paragon.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła z TK Tech w Grębowie?

W dzisiejszych czasach, kiedy zrównoważony rozwój i oszczędność energii stają się priorytetem, montaż pompy ciepła staje się decyzją mądrą i ekologiczną. W TK Tech, specjaliści w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań grzewczych, pragną podkreślić, dlaczego warto zainwestować w tę innowacyjną technologię.

 1. Obniżenie kosztów eksploatacyjnych budynku: Pompy ciepła to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale także sposób na znaczne obniżenie kosztów związanych z eksploatacją budynku. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu energii odnawialnej, rachunki za ogrzewanie stają się bardziej przyjazne dla Twojego portfela.
 2. Ograniczenie kosztów budowy domu: Montaż pompy ciepła może również przyczynić się do ograniczenia kosztów budowy domu. Współczesne systemy grzewcze, które oferujemy w TK Tech, są projektowane z myślą o efektywności energetycznej, co może wpłynąć pozytywnie na Twój budżet inwestycyjny.
 3. Wysoki komfort użytkowania: Pompy ciepła gwarantują nie tylko efektywne ogrzewanie w zimie, ale również możliwość chłodzenia budynku latem. Zapewniają one równomierne rozprowadzenie ciepła, co przekłada się na wyjątkowy komfort użytkowania przez cały rok.
 4. Ochrona środowiska: Wybierając pompę ciepła, aktywnie uczestniczysz w redukcji emisji CO2. W porównaniu do tradycyjnych kotłów gazowych, nasze rozwiązania pozwalają zmniejszyć emisję szkodliwych substancji o około 20%, co przekłada się na pozytywny wpływ na środowisko.
 5. Zdrowe wnętrze: Montaż pompy ciepła eliminuje ryzyko emisji szkodliwych spalin do wnętrza budynku, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia mieszkańców.
 6. Najwyższy poziom komfortu cieplnego: W połączeniu z innymi nowoczesnymi rozwiązaniami grzewczymi, pompy ciepła dostarczają mieszkańcom najwyższy poziom komfortu cieplnego. Nasze systemy są elastyczne i dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb.
 7. Wysoka niezawodność i łatwa obsługa: TK Tech oferuje pompy ciepła charakteryzujące się wysoką niezawodnością i prostotą obsługi. Dzięki temu możesz cieszyć się efektywnym ogrzewaniem bez zbędnych zmartwień.
 8. Możliwość współpracy z energią odnawialną: Nasze pompy ciepła są przyjazne dla środowiska i idealnie współpracują z instalacjami fotowoltaicznymi i rekuperacją, umożliwiając jeszcze bardziej zrównoważone korzystanie z energii.
 9. Długa żywotność: Inwestując w pompę ciepła od TK Tech, inwestujesz w trwałość. Nasze systemy charakteryzują się długą żywotnością, co przekłada się na stabilność i oszczędność na dłuższy okres czasu.

Dlatego, jeśli zależy Ci na efektywnym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska systemie grzewczym, zdecyduj się na montaż pompy ciepła od TK Tech. Odkryj nowoczesne podejście do ogrzewania i zainwestuj w lepszą przyszłość dla swojego domu i planety.

Powietrzne Pompy Ciepła od TK Tech

Pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem na miarę naszych czasów. Dlaczego? Ponieważ zapewniają niskie koszty ogrzewania i działają niezawodnie przez kilkadziesiąt lat. W dobie, kiedy ceny różnych paliw wciąż rosną, Ty możesz uniknąć wysokich kosztów za ogrzewanie. Pompy ciepła to tanie w eksploatacji źródło ciepła. Co najważniejsze — przyjazne środowisku i klimatowi.

Zauważyłeś, że w Twoim budynku robi się zimno, kiedy na dworze jest chłodno? Dzieje się tak dlatego, że ciepło przemieszcza się zawsze zgodnie z kierunkiem zmian temperatury, czyli od wysokiej do niskiej. Pompa ciepła obchodzi to prawo natury. Działa ona tak jak lodówka, z tym, że zamiast usuwać ciepło z wnętrza i przekazywać je na zewnątrz, pompa ciepła pobiera ciepło z przestrzeni zewnętrznej i przekazuje ją do domu.

Powietrze, jest tym, co napędza pompę ciepła. Pobiera ona energię ze środowiska (z energii odnawialnych) i dzięki temu dostarcza ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła powietrze/woda tylko w 1/4 wykorzystuje energię z gniazdka. Pozostała część pochodzi ze środowiska.

Pompa ciepła, aby mogła spełniać swoje zadanie, musi mieć odpowiednie parametry. Oczywiście inwestycję poprzedza audyt (jest on u nas usługą bezpłatną). Tak dobierzemy pompy ciepła do Twojego budynku, aby zapewnić Ci ciepło przy niskich kosztach eksploatacji.

Powietrzne pompy ciepła, zwane również pompami ciepła powietrze-woda, rewolucyjnie wykorzystują energię z otoczenia, eliminując konieczność budowy dolnego źródła ciepła. Odpowiednie do ogrzewania, chłodzenia budynku, a także do produkcji ciepłej wody użytkowej, te urządzenia stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych kotłów.

Wydajność pompy ciepła – czy ogrzeje dom?

Współczesne pompy ciepła są zdolne efektywnie ogrzewać domy nawet w warunkach skrajnych, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej -20°C. Kluczowym elementem jest odpowiedni dobór rodzaju i parametrów pompy ciepła, a także uwzględnienie charakterystyki budynku, jego powierzchni oraz zastosowanej technologii.

Pomimo ekstremalnych mrozów, pompy ciepła nie tracą swojej funkcjonalności, lecz mogą być wspomagane przez dodatkowe źródła ciepła w celu utrzymania optymalnej temperatury w domu. Ostateczna wydajność i koszty ogrzewania zależą od starannego planowania i dostosowania systemu do indywidualnych warunków oraz potrzeb użytkowników. Dzięki nowoczesnym technologiom, pompy ciepła stanowią efektywną i ekologiczną alternatywę w dziedzinie ogrzewania domów, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Montaż Pompy Ciepła w Grębowie – Transparentna Cena dla Efektywnej Inwestycji

Przy wyborze nowoczesnego i efektywnego systemu grzewczego, montaż pompy ciepła odgrywa kluczową rolę nie tylko w funkcjonalności, ale także w ostatecznym koszcie inwestycji. W TK Tech zdajemy sobie doskonale sprawę, że skuteczność i trwałość urządzenia zależą w dużej mierze od profesjonalnego montażu.

Nasi specjaliści do spraw montażu pomp ciepła w Grębowie nie tylko posiadają bogate doświadczenie, ale również kładą nacisk na transparentność cenową. Wiemy, że dla naszych klientów kluczowe jest zrozumienie, jak różne czynniki wpływają na ostateczny koszt instalacji.

Dokładna wycena montażu pompy ciepła jest dla nas priorytetem. Przystępujemy do kalkulacji cenowej pod konkretnym zapytaniem ofertowym, uwzględniając wszystkie istotne elementy, takie jak lokalizacja, warunki techniczne oraz indywidualne potrzeby klienta.

Powietrzne pompy ciepła to obecnie najtańsze rozwiązania, jeśli porównać je do pomp gruntowych lub wodnych. Modele te sprawdzają się w budynkach posadowionych na małych działkach, na których nie można wykonać odwiertów niezbędnych do prawidłowej pracy gruntowej pompy ciepła.

Powietrzna pompa ciepła sprawdzi się, jeśli dodatkowo użytkownikowi zależy na niewielkim koszcie montażu (tutaj trzeba nastawić się jednak na wyższy koszt eksploatacji, niż przy gruntowym wymienniku). Warto tutaj podkreślić, że koszt montażu powietrznej pompy ciepła uzależniony jest nie tylko od ceny zakupu urządzenia i robocizny, ale także kosztu zakupu akcesoriów niezbędnych do prawidłowej instalacji i późniejszej eksploatacji.

Zakres czynności wykonywanych przez TK Tech podczas montażu pompy ciepła

Doradztwo i konsultacje:

 • Indywidualne konsultacje w celu określenia potrzeb klienta.
 • Doradztwo dotyczące najlepszych rozwiązań w zakresie pomp ciepła.

Projektowanie instalacji:

 • Opracowywanie projektów instalacji pomp ciepła dostosowanych do specyfiki danego obiektu.
 • Optymalizacja układu pod kątem efektywności energetycznej.

Dostawa wysokiej jakości urządzeń:

 • Zapewnienie klientom dostępu do najnowszych i najbardziej efektywnych pomp ciepła renomowanych producentów.
 • Dostawa kompletnych systemów, w tym urządzeń, sterowników i akcesoriów.

Montaż i instalacja:

 • Profesjonalny montaż pomp ciepła przez wykwalifikowany zespół techników.
 • Bezpieczne i zgodne z normami instalacje, z uwzględnieniem wszystkich wymagań technicznych.

Uruchamianie i testowanie:

 • Skrupulatne testowanie zainstalowanych systemów w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania.
 • Dostosowanie parametrów pracy do indywidualnych potrzeb klienta.

Szkolenie klienta:

 • Przekazywanie wiedzy klientom dotyczącej obsługi i konserwacji instalacji pomp ciepła.
 • Udzielanie wskazówek dotyczących efektywnego korzystania z systemu.

Serwis i konserwacja:

 • Regularne przeglądy i konserwacja systemów pomp ciepła.
 • Szybka reakcja na zgłoszenia awarii i profesjonalny serwis.

Optymalizacja energetyczna:

 • Stałe monitorowanie efektywności energetycznej instalacji.
 • Propozycje i wdrożenie rozwiązań optymalizujących zużycie energii.

Wsparcie posprzedażowe:

 • Zapewnienie ciągłego wsparcia technicznego i doradztwa po zakończeniu instalacji.
 • Aktualizacje oprogramowania i systemów zgodnie z postępem technologicznym.

Certyfikacje i dokumentacja:

 • Zapewnienie kompleksowej dokumentacji dotyczącej instalacji i przeprowadzonych prac.
 • Współpraca z klientem w uzyskaniu ewentualnych certyfikatów i dokumentów związanych z systemem pomp ciepła.

Zaawansowane technologie, profesjonalne podejście oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły – to nasza recepta na maksymalny komfort i satysfakcję klientów. Dzięki TK Tech zyskujesz pewność, że Twoja instalacja pompy ciepła zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Dofinansowanie do instalacji pompy ciepła Grębów

Aktualne informacje o dofinansowaniach

W temacie dofinansowań do montażu pompy ciepła jesteśmy na bieżąco. Z chęcią udzielimy Ci informacji, przedstawimy warunki aktualnie obowiązujących dofinansowań, pomożemy uzupełnić dokumentację.

Jak skorzystać z dofinansowania?

Sprawdzamy, gdzie taka dotacja jest najkorzystniejsza i jak skorzystać z dofinansowania do pompy ciepła. Jak w praktyce odbywa się dofinansowanie do zakupu pompy ciepła? To zależy od rodzaju programu, z jakiego korzystasz. Z reguły pieniądze z wyprzedzeniem dostajesz na wskazane konto bankowe część lub całość dotacji – tak jest w przypadku Czystego Powietrza.

Gdzie szukać dofinansowania?

Szukając dofinansowania do pompy ciepła dla twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego sprawdź poniższe adresy:

 • Wojewódzki Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW);
 • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW);
 • Urząd Marszałkowski w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych;
 • Fundusz Termomodernizacji i Remontów (zarządzany przez Bank Gospodarstwa Krajowego);
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR);
 • Samorząd gminny i powiatowy;
 • Firmy zajmujące się montażem pomp ciepła;
 • Dostawcy energii.

Aktualna lista eko dotacji

Aktualną listę eko dotacji prowadzi KOZK czyli Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu. Znajdziesz tam programy dofinansowania dla różnych grup inwestorów, w tym dla biznesu, gospodarstwa domowego, instytucji, organizacji, rolnictwa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. [Link do strony ekodotacje.ios.edu.pl](link do strony).

Cena montażu pompy ciepła Grębów

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu pompy ciepła.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Grębów – Fotowoltaika i pompa ciepła – redukcja kosztów ogrzewania

Poznaj rozwiązanie, które obniży Twoje rachunki!

Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką to recepta na znaczną redukcję kosztów ogrzewania. Dzięki tej synergii, nie tylko zmniejszysz wydatki, ale także zyskasz niezależność energetyczną.

Jak to działa?

Panele fotowoltaiczne pozyskują energię słoneczną, którą przetwarzają na prąd. Ten sam prąd zasila pompę ciepła, która odpowiada za ogrzewanie domu oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Oszczędzaj i ciesz się komfortem!

Dzięki połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką:

 • Zredukujesz rachunki za prąd i ogrzewanie.
 • Zyskasz niezależność energetyczną.
 • Otrzymasz ciepłą wodę użytkową i komfortowe centralne ogrzewanie.

Starsze, ale nadal skuteczne rozwiązanie

Kolektory słoneczne to kolejna metoda pozyskiwania energii odnawialnej, która może być stosowana w połączeniu z pompą ciepła.

Zainstaluj fotowoltaikę i pompę ciepła – ciesz się ciepłem i oszczędzaj na rachunkach!

Dlaczego Warto Skorzystać z Naszego Doświadczenia w Montażu Pomp Ciepła w Grębowie?

Ciągłe zapotrzebowanie na montaż pomp ciepła przyciąga coraz więcej firm na rynek. Niestety, wiele z nich oferuje usługi po atrakcyjnych cenach, ale często kosztem jakości. Brak odpowiednich szkoleń, doświadczenia i wiedzy może skutkować problemami w krótkim czasie po instalacji.

Dlaczego my?

1. Doświadczenie i profesjonalizm

Stawiamy na nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, aby zapewnić Ci usługę najwyższej jakości. Montaż pomp ciepła w Grębowie z naszą pomocą będzie przeprowadzony z należytą starannością, zapewniając ciągłość działania urządzeń przez wiele lat.

2. Wykwalifikowany zespół

Nasza firma TK Tech to zespół doświadczonych fachowców, którzy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale także pasję do tego, co robią. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, zapewniając profesjonalny serwis urządzeń zgodnie z zaleceniami producentów.

3. Solidność i fachowość

Nie ryzykuj – z nami masz pewność solidności i fachowości. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaufaj TK Tech w montażu pomp ciepła dla Twojego domu w Grębowie!

Uprawnienie certyfikaty uprawiające do montażu klimatyzacji TK Tech

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Montaż pompy ciepła w Grębowie i nie tylko – poznaj nasz zasięg działania

  Pompy ciepła znajdują swoje miejsce zarówno w nowoczesnych, jak i odnawianych obiektach. Montujemy je w różnego rodzaju nieruchomościach, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów.

  Nasza firma specjalizuje się w instalacji pomp ciepła zarówno w obiektach nowopowstających, jak i podczas modernizacji istniejących budynków. Bez względu na typ nieruchomości, oferujemy kompleksowe usługi montażu i podłączamy pompy ciepła do istniejących instalacji.

  Jeśli planujesz budowę nowego domu, również przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji pomp ciepła. Nasze doświadczenie obejmuje szeroki zakres działań, umożliwiając dostosowanie rozwiązań do różnych warunków i potrzeb.

  Siedziba naszej firmy mieści się w Pysznicy, niedaleko Stalowej Woli. Jednak, świadczymy nasze usługi na obszarze całego Grębowa oraz okolicznych miejscowości, takich jak Rzeszów, Dębica, Nowa Dęba, Jeżowe. Dzięki naszemu zasięgowi geograficznemu, jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z różnych lokalizacji.

  Planujesz zainstalować pompę ciepła, ale najpierw chcesz poznać cenę takiej inwestycji? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.