Montaż klimatyzacji w biurze, bloku, domu jednorodzinnym, mieszkaniu Cmolas

Panele fotowoltaiczne – pompa ciepła, klimatyzacja sposób na optymalizację kosztów

Firma TK Tech projektuje i kompleksowo wdraża nowatorskie rozwiązania energetyczne warte zrealizowania we własnym mieszkaniu, domu a nawet przedsiębiorstwie. Projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania dające korzyści w minimalizacji kosztów ogrzewania. Połączenie pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi pozwala na optymalizację kosztów ogrzewania (mieszkania, domu) oraz wykorzystanie darmowej odnawialnej energii. Kolejnym praktycznym zastosowaniem wykorzystaniem palili fotowoltaicznych jest inwestycja w klimatyzację. Każdego roku w okresie letnim odnotowywane są coraz większe temperatury, które skutecznie osłabiają, wycieńczają domowników.

Firma wykona montaż klimatyzatora i kompletnego systemu pompy ciepła

TK Tech to firma montująca klimatyzację oraz pompy ciepła. Profesjonalnym rozwiązaniom zaufało wielu klientów, a realizacje naszych fachowców sprostały najtrudniejszym wymaganiom. Realizujemy inwestycję od podstaw do kompletnej instalacji. Zadanie inwestora kończy się na wyborze urządzeń a wszystkie kolejne kroki wykonuje nasza firma. Inwestor jest informowany o postępach prac na bieżąco, dzięki czemu w ostatniej chwili może jeszcze coś zmienić.

Dostrzegamy duże korzyści w łączeniu instalacji fotowoltaicznych z klimatyzacja lub pompą ciepła, dlatego każdy zainteresowany klient przed podjęciem decyzji otrzymuje od nas bezpłatnie szereg informacji o wydajności i sprawności takich rozwiązań.

Przed podjęciem decyzji można przeprowadzić bezpłatną wycenę projektu i omówić zlecenie z konsultantem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Cmolas

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Sprawdź nasze pozostałe realizacje – zapraszamy na nasze strony:

  Montaż klimatyzacji Sandomierz

  Firma montująca klimatyzację Rzeszów