Montaż klimatyzacji w biurze, bloku, domu jednorodzinnym, mieszkaniu Cmolas

Panele fotowoltaiczne – pompa ciepła, klimatyzacja sposób na optymalizację kosztów

Firma TK Tech projektuje i kompleksowo wdraża nowatorskie rozwiązania energetyczne warte zrealizowania we własnym mieszkaniu, domu a nawet przedsiębiorstwie. Projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania dające korzyści w minimalizacji kosztów ogrzewania. Połączenie pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi pozwala na optymalizację kosztów ogrzewania (mieszkania, domu) oraz wykorzystanie darmowej odnawialnej energii. Kolejnym praktycznym zastosowaniem wykorzystaniem palili fotowoltaicznych jest inwestycja w klimatyzację. Każdego roku w okresie letnim odnotowywane są coraz większe temperatury, które skutecznie osłabiają, wycieńczają domowników.

Firma wykona montaż klimatyzatora i kompletnego systemu pompy ciepła

TK Tech to firma montująca klimatyzację oraz pompy ciepła. Profesjonalnym rozwiązaniom zaufało wielu klientów, a realizacje naszych fachowców sprostały najtrudniejszym wymaganiom. Realizujemy inwestycję od podstaw do kompletnej instalacji. Zadanie inwestora kończy się na wyborze urządzeń a wszystkie kolejne kroki wykonuje nasza firma. Inwestor jest informowany o postępach prac na bieżąco, dzięki czemu w ostatniej chwili może jeszcze coś zmienić.

Dostrzegamy duże korzyści w łączeniu instalacji fotowoltaicznych z klimatyzacja lub pompą ciepła, dlatego każdy zainteresowany klient przed podjęciem decyzji otrzymuje od nas bezpłatnie szereg informacji o wydajności i sprawności takich rozwiązań.

Przed podjęciem decyzji można przeprowadzić bezpłatną wycenę projektu i omówić zlecenie z konsultantem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Cmolas

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Sprawdź nasze pozostałe realizacje – zapraszamy na nasze strony:

  Montaż klimatyzacji Sandomierz

  Firma montująca klimatyzację Rzeszów