Firma montująca pompy ciepła Stalowa Wola

Wybór pompy ciepła

Na etapie gruntownego remontu domu jednorodzinnego inwestor ze Stalowej Woli podjął decyzję o montażu pompy ciepła typu powietrze woda split ECODAN firmy Mitsubishi. Nasz firma TK Tech z Pysznicy wykonała wstępne pracy projektowe i dokonała doboru jednostki, mocy urządzenia do obiektu oraz prace przygotowawcze do połączenia urządzeń. Wybrany został model Eco Inwerter SUZ-SWM80VA (jednostka zewnętrzna) oraz EHSD-YM9D (jednostki wewnętrznej).

Montaż pompy ciepła Stalowa Wola

Pierwszy zakres prac – osadzenie przewodów freonowych.

Na kilkunastu zdjęciach widać zakres prac, który wykonaliśmy w ciągu kilku godzin. Łatwo nie było, ale jak zawsze spełniliśmy oczekiwania klienta.

Z uwagi na zachowanie uroku domu, który jest w cichym otoczeniu lasu inwestorowi zależało na tym, aby pompa ciepła nie był w pobliżu domu. Odległość urządzenia została ustalona na 25m od konstrukcji budynku. Izolacja, zabezpieczanie oraz głębokość wykopu, mają skutecznie obniżyć straty na tym odcinku. Finalnie pompa ciepła Eco Inwerter zostanie dodatkowo zabudowany tak, aby nie rzucał się w oczy przy podjeździe pod dom.

W trakcie realizacji, żeby nie było tak prosto i łatwo, na odcinku 25m były trzy bariery, których nie dało się ominąć w inny sposób jak tylko głębokim podkopem. Oczywiście przy odrobinie chęci i wysiłku wszystko da się zrobić. Kolejny raz wykonaliśmy usługę zgodnie z wytycznymi klienta.

Kolejny etap prac już niebawem. Oczywiście dodamy zdjęcia do galerii z montażu urządzeń – pompa ciepła i ogrzewania podłogowego.

Firma montująca pompy ciepła w Stalowej Woli.

Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona montaż pompy ciepła w Stalowej Woli w domu to nasz pracownik z miłą chęcią się z Państwem spotka. Spotkanie jest niezobowiązujące nie trzeba na nim podejmować żadnej zobowiązującej decyzji. Do każdej realizacji montażu pompy ciepła podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że temat pomp ciepła może nie być do końca dla Państwa jasny, dlatego nasz pracownik podzieli się z Państwem doświadczeniem i odpowie na wszystkie pytania.

Nie zostawiajcie decyzji o montażu pompy ciepła na ostatnia chwilę. W trakcie sezonu realizujemy bardzo dużą ilość montaży. Zadzwoń / umów się / podejmij decyzję / podpisz umowę i zarezerwuj termin montażu.

Tą usługę realizujemy w Stalowej Woli, ale bez problemu dojedziemy w promieniu do 70km.

Zobacz nasze inne nasz realizacje

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ