Firma montująca klimatyzację Rzeszów

Wybór klimatyzacji pod wystrój wnętrza salonu Rzeszów

Przy zakupie klimatyzacji wszyscy głównie zwracają uwagę na jakość i funkcjonalność urządzeń. Tym razem inwestor z Rzeszowa jeszcze chciał osiągnąć idealne wkomponowanie urządzenia w wystrój salonu. Zależało mu, aby split nie wyróżniał się na tle dekoracyjnej ściany w salonie. Dlatego wybór padł na jednostkę split firmy Rotenso Versu Vo35x, która jest stworzona dla klientów, którym zależy na nowoczesnym desingu i wysokich osiągach.

Frontowy panel został wykonany ze szkła lustrzanego, a wszystkie pozostałe elementy w modnym kolorze szarości. Jednostka wewnętrzna prezentuję się efektownie, dodając prestiżowego charakteru pomieszczenia. Wybrany model idealnie wkomponował się w wystrój salonu inwestora. Jednostka zewnętrzna splita została zawieszona na elewacji domu w niedalekiej odległości od jednostki wewnętrznej.

Montaż klimatyzacji Rzeszów mirror Rotenso Versu Vo35x
Klimatyzacja Rotenso Versu Vo35x mirror

Wybór firmy montującej klimatyzację

Nasza firma trudni się od wielu lat kompleksową instalacją urządzeń chłodniczych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tematyka urządzeń klimatyzujących może być dla Państwa mało znana. Dlatego pomagamy naszym klientom na każdym etapie:

 • Wybór urządzeń
 • Zaplanujemy miejsce, które w naszej ocenie będzie najbardziej odpowiednie na montaż jednostek klimatyzacji
 • Przygotujemy szczegółową wycenę
 • Po pierwszym uruchomieniu klimatyzacji wykonamy testy: szczelności układu, pomiar temperatury kamerą termowizyjną na wylocie jednostki wewnętrznej splita.
 • Przeprowadzimy przeszkolenie z obsługi
 • Jeśli dany model splita ma moduł Wi-Fi to na życzenie klienta instalujemy na telefonie aplikację Nethome plus, która daje możliwość sterowania klimatyzacją przez smartfona.

Montaż klimatyzatorów w Rzeszowie

Zainteresowani montażem klimatyzacji? Nie zwlekajcie w sezonie letnim bardzo trudno u nas z terminami. Radzimy decyzję o montażu klimatyzacji podjąć wcześniej inaczej czas oczekiwania na naszą ekipę może znacznie się wydłużyć. Montaż klimatyzacji wykonujemy przez cały rok w mieszkaniach, domach, firmach.

TK Tech Krzysztof Tracz – rejon wykonywania usług na chwilę obecną to 70km od miasta Stalowa Wola, a więc bez problemu wykonamy montaż klimatyzacji w Rzeszowie.

Zobacz na zdjęciach i filmikach nasze inne montaże klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Mielce w bloku

Montaż klimatyzacji w bloku na poręczy Mielec

Montaż klimatyzatora Tarnobrzeg w bloku

Montaż klimatyzatora w Tarnobrzegu w bloku na balkonie

Zamontowanie klimatyzacji w bloku Sandomierz

Firma montująca klimatyzację Sandomierz

Chętnie porozmawiam przez telefon lub na miejscu planowanej instalacji i udzielimy odpowiedzi na zadane przez państwa pytania.

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  TK Tech Krzysztof Tracz
  tel. 880 728 261