Firma montująca klimatyzację w mieszkaniu Tarnobrzeg

Montaż klimatyzatora – sprawnie, dokładnie, rzetelnie

Jeśli od dawna odczuwasz z rodziną dyskomfort wysokiej temperatury w okresie letnim to nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz ma odpowiednie rozwiązania dla Ciebie i Twojej rodziny. Zadzwoń i umów się na spotkanie, nasza oferta z pewnością miło Cię zaskoczy.

Firma montująca klimatyzację Rotenso w Tarnobrzegu

Montaż klimatyzatora na balkonie Tarnobrzeg

Jak widać na zdjęciach zrealizowaliśmy kolejną instalację klimatyzacji tym razem u klienta w Tarnobrzegu. Ten klient jak i duża grupa naszych inwestorów również zdecydował się na klimatyzację firmy Rotenso. Marka ta wybija / wyróżnia się na tle konkurencji parametrami technicznymi swoich urządzeń: cena – jakość – długość gwarancji – parametry – filtry.

Oczywiście w naszej ofercie mamy jeszcze inne znane marki producentów klimatyzatorów LG, Mitsubishi ELECTRIC itd. ostateczny wybór należy do inwestora.

Krótka historia naszego kolejnego inwestora, dla którego realizowaliśmy montaż klimatyzacji w mieszkaniu w bloku – klient z Tarnobrzega z oknami w dużym pokoju od południa w tym roku podjął decyzję o zainstalowaniu klimatyzacji firmy Rotenso model Ukura U35x, aby zwiększeniu komfortu codziennego życia na czwartym ostatnim piętrze w bloku. Gdy w lipcu temperatury za oknem sięgały niekiedy 38 stopni to z relacji klienta „ledwo dało się wytrzymać w mieszkaniu w dzień i w nocy”.

Jak nie teraz to kiedy ? Podjęcie decyzji o montażu klimatyzacji

Odczuwasz dyskomfort upałów i wilgotnego powietrza w lecie? Nie ma co zwlekać! Jak nie teraz to, kiedy? Z każdym rokiem temperatury w naszym kraju w okresie letnim bija rekordy wysokości oraz trwają długo.

Nasza firma TK Tech wykona projekt / montaż klimatyzacji w twoim mieszkaniu. Realizujemy montaż klimatyzacji w Tarnobrzegu oraz w odległości do 50km czyli: Sandomierz, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Głogów Małopolski.

Nasze portfolio z przebiegu montażu klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Baranów Sandomierski

Klimatyzacja w mieszkaniu Baranów Sandomierski

Montaż klimatyzacji w pokoju Kolbuszowa

Klimatyzacja Kolbuszowa montaż i serwis

Montaż pomp ciepła Stalowa Wola

Montaż przewodów freonowych do pompy ciepła Stalowa Wola