Montaż klimatyzacji Leżajsk w domu, mieszkaniu, biurze, bloku

Nasza firma TK Tech działa lokalnie między innymi w Leżajsku. Wszystkie nasze zlecenia wykonuje nasza ekipa montażowa. Nie zlecamy naszych prac podwykonawcom. Wybierając firmę do montażu klimatyzacji zwróć na to uwagę.

Wykonujemy kompleksowy montaż klimatyzacji tzn: doradzamy, wykonujemy audyt, projekt, dostarczamy klimatyzator na miejsce, wykonujemy bezpyłowy montaż, szkolimy domowników z obsługi klimatyzacji i wiele innych atutów które poznasz w trakcie spotkania z nami.

Wybrane zdjęcia z montażu klimatyzacji w Leżajsku

Zobacz nasze przykładowe realizacje. Wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa, każda z realizacji została wykonana przez naszych monterów. Nie zlecamy prac podwykonawcom, wybierając firmę do montażu klimatyzacji, radzimy o to dopytać.

Podejmiemy się trudnych montaży. Skontaktuj się z nami, przyjedziemy na miejsce i ocenimy stopień trudności. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych usług.

Wybrane filmiki z naszych realizacji

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube – @TKTECH.com-pl

Firma montująca klimatyzację w Leżajsku

Jeśli masz dosyć upałów to skutecznym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji. Żaden wiatrak nie przyniesie skutecznej i długotrwałej ulgi w upalne dni. Już wiele razy słyszeliśmy opinię od klientów o wiatrakach, które nie przynosiły skutecznej ulgi a do tego na pełnych obrotach działały głośniej niż jednostka wewnętrzna klimatyzacji. Nasz pracownik z działu kontaktu z klientem doradzi Państwu przy wyborze klimatyzacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie polecić Państwu niezawodne i wydaje klimatyzacje.

Czas montażu klimatyzacji w zależności od stopnia trudności może trwać:

 • mieszkanie w bloku od 5 do 7 godzin
 • dom jednorodzinny od 5 do 9 godzin

Klimatyzator domowy z montażem Leżajsk

Wykonamy w uzgodnionym terminie montaż z dużą dokładnością na każdym etapie prac. Całą instalację wykonujemy kompleksowo, w dniu instalacji przywieziemy klimatyzację i wniesiemy ją do miejsca montażu. Każdy zakres prac i jego sposób wykonania uzgadniamy na spotkaniu przy podpisaniu umowy.

W dniu montażu klimatyzacji:

 • zabezpieczamy miejsce instalacji,
 • wnosimy klimatyzację,
 • wykonujemy montaż
 • na samym końcu testujemy sprawności klimatyzacji.

Każdy z parametrów z testu wpisujemy do dokumentacji, którą otrzymają Państwo wraz z paragonem lub FV. Nasza współpraca nie kończy się z państwem w dniu montażu klimatyzacji. Służymy Państwu pomocą i radą, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Właściwy montaż klimatyzacji

Klimatyzacja to rozwiązanie, które może być stosowane w wielu rodzajach budynków. Niezależnie od tego czy jesteśmy posiadaczami mieszkania w bloku czy domku jednorodzinnego, klimatyzacja może być sprawnie zamontowana w każdym miejscu. Montaż klimatyzacji pozwoli cieszyć się sprzyjającymi warunkami w czasie gorącego lata. To samo tyczy się pomp ciepła.

Wykonujemy również inne usługi – pompy ciepła

Ich rosnącą ostatnimi laty popularność, jest spowodowana tym, że są niezwykle ekologiczne i pozwalają oszczędzać zasoby. Montaż pompy ciepła również może być dokonany we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych i usługowych. Warto więc dowiedzieć się jak tego typu rozwiązania przyczynią się do obniżenia kosztów.

Obsługa klimatyzacji naściennej

Obsługa klimatyzacji nie jest trudna. Na pilocie znajduje się niewiele przycisków, przez co konfiguracja i sterowanie jest intuicyjne i nie sprawi Ci trudności. Wybrane modele klimatyzacji mają standardowo dodany moduł wi-fi, dzięki któremu masz możliwość sterowania klimatyzacją przez telefon komórkowy. Możemy zainstalować i skonfigurować aplikację, jeśli tylko będziesz chciał. Obsługę pilota oraz aplikacji wyjaśniamy na samym końcu montażu klimatyzacji.

Jaką klimatyzację wybrać do mieszkania, domu, biura ?

W tej kwestii mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Nasz pracownik już podczas pierwszego spotkania w miejscu montażu klimatyzacji zaproponuje jakiej mocy (kW) należy wybrać urządzenie. Należy wybrać właściwą wydajność klimatyzacji dla danej powierzchni.

Jeśli zadaniem klimatyzacji jest ochłodzić powierzchnię, np. salonu 30 m2 to moc klimatyzacji nie powinna przekroczyć 3,5kW. Oprócz chłodzenia klimatyzacja ma funkcję dogrzewania pomieszczenia, która można wykorzystać w okresach przejściowych np. między zimą a wiosną. Tu również jak w przypadku chłodzenia należy zwrócić uwagę na moc grzewczą i ilość metrażu.

Istotnym aspektem również jest dodatkowe wyposażenie: możliwość sterowania klimatyzacją przez telefon dzięki modułowi Wi-Fi, zastosowane filtry, sterowanie poziome i pionowe przepływem powietrza, pozłacane lamele (ochrona przed grzybem), długość okresu gwarancji, dostępność części zamiennych. Jednostka zewnętrzna nie powinna być również zbyt głośna. Istotne jest, to kiedy montaż klimatyzacji jest w bloku na balkonie. Taka klimatyzacja musi spełnić akustyczne normy określone przez spółdzielnię mieszkaniową. Na przestrzeni lat producenci klimatyzacji zoptymalizowali ilość hałasu wydobywającego się z agregatu. Dzięki czemu wytwarzanych hałas raczej nie wpłynie on na Twój i sąsiadów codzienny tryb pracy.

Wybierając klimatyzację, należy też zwrócić uwagę na wydajność i energooszczędność, która nienadszarpanie domowego budżetu. Dlatego pomagamy Państwu przy wyborze mocy klimatyzacji, aby jego moc i wydajność dla pomieszczenia nie była przewymiarowana.

Chłodzenie i grzanie klimatyzacją

W dzisiejsze klimatyzacje oprócz podstawowej funkcji chłodzenia posiada również funkcję grzania oraz przy zastosowaniu filtrów może oczyszczać powietrze. Na przestrzeni lat producenci klimatyzacji również zoptymalizowali ilość hałasu wydobywającego się z agregatu. Dzięki czemu nie wpłynie on na Twój i sąsiadów codzienny tryb pracy.

Wybierając klimatyzację, należy też zwrócić uwagę na wydajność i energooszczędność, która nienadszarpanie domowego budżetu. Dlatego pomagamy Państwu przy wyborze mocy klimatyzacji, aby jego moc i wydajność dla pomieszczenia nie była przewymiarowana.

Montaż klimatyzatorów split i multisplit Leżajsk

Prowadzisz firmę i szukasz odpowiedniej klimatyzacji do swojego biura? Lepiej trafić nie mogłeś!

Do schłodzenia jednego pomieszczenia potrzebujesz klimatyzację split. Natomiast jeśli potrzebujesz obniżenia temperatury w większej ilości pokoi biurowych, to rozwiązaniem będzie klimatyzacja multisplit.

Klimatyzacja split składa się z dwóch urządzeń:

 • jednostka wewnętrzna, która montowana jest w biurze w niewielkiej odległości od sufitu
 • jednostka zewnętrzna montowana jest zawsze na zewnątrz budynku.

To w jednostce zewnętrznej znajdują się najgłośniejsze elementy klimatyzacji: sprężarka i silnik wirnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu w biurze nie ma żadnego hałasu, który by przeszkadzał w pracy. Klimatyzacja multisplit to rozwiązanie znajduje zastosowanie u klientów, którzy potrzebują schłodzenia powietrza w kilku pomieszczeniach firmy. Jedna linia multisplit może posiadać maksymalnie pięć jednostek wewnętrznych, na których można ustawić różne temperatury chłodzenia lub grzania.

Zarówno w splicie, jak i w multisplicie długość poszczególnych linii łączących jednostki nie może przekroczyć pewnych wartości wytyczonych przez producenta klimatyzacji.

Sprawdzone, niezawodne i polecane klimatyzacje do sypialni, pokoju

W ofercie posiadamy klimatyzacje znanych marek LG, Rotens, Mitsubishi. Montując przez wiele lat urządzenia wymienionych marek, stwierdzamy, że są niezawodne, trwałe i nie ma problemu z dostępem do części zamiennych.

W trakcie naszego pierwszego spotkania dowiadujemy się od Państwa, jakie wymagania ma spełniać klimatyzacja. Tworząc cenową ofertę, bierzemy pod uwagę wszystkie Państwa wymogi i wytyczne. Na spotkaniu omówimy najistotniejsze i niezbędne dodatkowe funkcje klimatyzacji, w które powinien być wyposażony.

Przegląd gwarancyjny, serwis, naprawa, czyszczenie klimatyzacji Leżajsk

W swoich usługach również oferujemy serwis klimatyzacji oraz naprawę:

 • Demontaż klimatyzacji na czas remontu.
 • Sprawdzenie szczelności układu i sprawności klimatyzacji.
 • Naprawa uszkodzonych lub wyeksploatowanych podzespołów.
 • Czyszczenie klimatyzacji.
 • Przegląd serwisowy gwarancyjny i pogwarancyjny.

Potrzebujesz innej pomocy z klimatyzacją, która nie została wymieniona wyżej?

ZADZWOŃ, pomożemy.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji

TK Tech posiada wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane przez producentów klimatyzacji.

Dzięki posiadanym szkoleniom i certyfikatom każdy nasz montaż jest honorowany przez producenta danej klimatyzacji. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że w okresie gwarancyjnym producent pozytywnie uwzględni każde zgłoszenie.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Leżajsk

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ