Montaż klimatyzacji w bloku, domu, mieszkaniu w biurze Zaklików

Solidna ekipa do montażu klimatyzacji

TKtech to solidna i rzetelna firma montująca klimatyzację oraz pompy ciepła. Posiadamy pełne uprawienia i kwalifikacje do montażu klimatyzacji i wykonywania instalacji elektrycznych. Nasz sposób podejścia do realizacji mile Was zaskoczy. Zadzwońcie i umówicie się na spotkanie. Dzięki temu my poznamy zakres prac a Wam ułatwi to podjęcie decyzji. Nic nie tracicie ponieważ nie pobieramy opłaty za przyjazd i dokonanie pomiarów.

Montaż klimatyzatora – oddaj to w ręce fachowca

Warunkiem koniecznym do satysfakcji z usługi jest zatrudnienie specjalistów, którzy zadbają o to, żeby zarówno projekt, jak i montaż klimatyzacji był perfekcyjnie wykonany. W firmie TKtech, działają specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zadbają o każdy szczegół powierzonej usługi.

Niezależnie od pomieszczenia – mieszkanie / dom / biuro – i jego użytku nasza ekipa przygotowuje odpowiedni projekt instalacji i przeprowadzają kompletny montaż klimatyzacji, pracując na markowych cenionych przez wielu klientów urządzeniach. Cechuje nas dokładność, a zarazem szybkość wykonywanej pracy.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Zaklików

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacji – opisy, filmiki i zdjęcia:

  Montaż klimatyzacji Rzeszów

  Firma montująca klimatyzację w bloku Biłgoraj