Montaż klimatyzatora w biurze, bloku, mieszkaniu, domu na poddaszu Pysznica

Firma TK Tech z Pysznicy nasi pracownicy zakładający klimatyzację od wielu lat zdobyli duże praktyczne doświadczenie dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalny montaż klimatyzacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo przy wyborze urządzenia oraz terminowe wykonanie usługi montażu klimatyzacji.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pysznicy na ulicy Jasna Polana 20B. Swoje usługi wykonujemy do 70km od Pysznicy.

Wykonamy montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym oraz w każdym obiekcie wymagającym optymalizacji temperatury powietrza.

Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. W trakcie spotkania przedstawiamy ofertę, wyjaśniamy jak będzie przebiegał montaż klimatyzacji i którędy oraz doradzimy, które urządzenie będzie w naszej ocenie spełniało Państwa oczekiwania. W trakcie spotkanie nie wymagamy podjęcia ostatecznej decyzji, zawsze dajemy naszym klientom czas na zastanowienie się. Dojazd / wycena / pomiary GRATIS!

Montaż klimatyzacji na elewacji domu Pysznica

Montaż klimatyzatora możemy wykonać na: gruncie, elewacji, dachu lub nawet do komina. Dysponujemy rusztowaniem umożliwiającym montaż klimatyzacji do 7m. Powyżej 7m również jesteśmy w stanie wykonać montaż np: do komina domu – współpracujemy z lokalną firmą świadczącą usługi wynajmu zwyżki.

W trakcie naszej pierwszej wizji lokalnej ocenimy i podpowiemy, które miejsce będzie najodpowiedniejsze do montażu klimatyzatora.

Jako obecna od wielu lat na rynku firma montująca klimatyzację wiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Nie boimy się realizować trudnych montaży. Naszym klientom oferujemy w pełni spersonalizowane projekty i profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań. Od pierwszych chwil, aż do samego końca, pozostajemy w stałym kontakcie z korzystającymi z naszych usług odbiorcami.

Montaż klimatyzacji – szybko, sprawnie i na czas

Niezależnie od tego, jak skomplikowana może wydawać się realizacja projektu, nasi fachowcy przeprowadzą sprawny montaż klimatyzacji w możliwie jak najkrótszym czasie. Na życzenie klienta świadczymy także usługi serwisowe dla każdej zaprojektowanej przez nas instalacji.

Czas realizacji usługi w miesiącach maj – sierpień może być wydłużony z uwagi na dużą ilość realizowanych montaży w tym czasie. Radzimy nie zwlekać z podjęciem decyzji i wszelkie ustalenia przeprowadzać przed sezonem upałów.

Wszystkie nasze usługi wykonują nasi pracownicy – NIE ZLECAMY naszych realizacji podwykonawcom.

Filmiki z naszych realizacji. Więcej filmów na naszym kanale TK Tech YouTube

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Pysznica

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Zapraszamy do odwiedzin naszych innych stron z opisami:

  Montaż klimatyzacji w firmie Nisko

  Firma montująca klimatyzację Rzeszów