Montaż klimatyzatora w biurze, bloku, mieszkaniu, domu na poddaszu Pysznica

Firma TK Tech z Pysznicy nasi pracownicy zakładający klimatyzację od wielu lat zdobyli duże praktyczne doświadczenie dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalny montaż klimatyzacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo przy wyborze urządzenia oraz terminowe wykonanie usługi montażu klimatyzacji.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pysznicy na ulicy Jasna Polana 20B. Swoje usługi wykonujemy do 70km od Pysznicy.

Wykonamy montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym oraz w każdym obiekcie wymagającym optymalizacji temperatury powietrza.

Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. W trakcie spotkania przedstawiamy ofertę, wyjaśniamy jak będzie przebiegał montaż klimatyzacji i którędy oraz doradzimy, które urządzenie będzie w naszej ocenie spełniało Państwa oczekiwania. W trakcie spotkanie nie wymagamy podjęcia ostatecznej decyzji, zawsze dajemy naszym klientom czas na zastanowienie się. Dojazd / wycena / pomiary GRATIS!

Montaż klimatyzacji na elewacji domu Pysznica

Montaż klimatyzatora możemy wykonać na: gruncie, elewacji, dachu lub nawet do komina. Dysponujemy rusztowaniem umożliwiającym montaż klimatyzacji do 7m. Powyżej 7m również jesteśmy w stanie wykonać montaż np: do komina domu – współpracujemy z lokalną firmą świadczącą usługi wynajmu zwyżki.

W trakcie naszej pierwszej wizji lokalnej ocenimy i podpowiemy, które miejsce będzie najodpowiedniejsze do montażu klimatyzatora.

Jako obecna od wielu lat na rynku firma montująca klimatyzację wiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Nie boimy się realizować trudnych montaży. Naszym klientom oferujemy w pełni spersonalizowane projekty i profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań. Od pierwszych chwil, aż do samego końca, pozostajemy w stałym kontakcie z korzystającymi z naszych usług odbiorcami.

Montaż klimatyzacji – szybko, sprawnie i na czas

Niezależnie od tego, jak skomplikowana może wydawać się realizacja projektu, nasi fachowcy przeprowadzą sprawny montaż klimatyzacji w możliwie jak najkrótszym czasie. Na życzenie klienta świadczymy także usługi serwisowe dla każdej zaprojektowanej przez nas instalacji.

Czas realizacji usługi w miesiącach maj – sierpień może być wydłużony z uwagi na dużą ilość realizowanych montaży w tym czasie. Radzimy nie zwlekać z podjęciem decyzji i wszelkie ustalenia przeprowadzać przed sezonem upałów.

Wszystkie nasze usługi wykonują nasi pracownicy – NIE ZLECAMY naszych realizacji podwykonawcom.

Filmiki z naszych realizacji. Więcej filmów na naszym kanale TK Tech YouTube

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Pysznica

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Zapraszamy do odwiedzin naszych innych stron z opisami:

  Montaż klimatyzacji w firmie Nisko

  Firma montująca klimatyzację Rzeszów