Montaż klimatyzacji w bloku, mieszkaniu, domu, biurze Grodzisko Dolne

Korzystanie z klimatyzacji jest obecnie bardzo powszechne i popularne. Tego typu urządzenia pomagają w utrzymaniu pożądanej temperatury w pomieszczeniach, dzięki czemu znacząco wpływają na komfort przebywania w nich.

Koszt założenia klimatyzacji w przypadku mieszkań czy domów jednorodzinnych jest uzależniony od wielu czynników takich jak: wybrany model urządzenia, długość całej instalacji, stopień trudności montażu – dach, prace na wysokościach, montaż na elewacji. Dopiero po przeprowadzeniu pomiarów jesteśmy w stanie dokładnie oszacować cenę zakupu i montażu klimatyzacji.

W jakich budynkach można zamontować klimatyzację?

Praktycznie w każdym budynku zarówno biurowym, przemysłowym czy mieszkalnym można z powodzeniem zamontować klimatyzację, należy jedynie dobrać właściwe urządzenie tzn. parametry wydajności, które zapewnią nam żądany komfort. Z nami to proste, nasz konsultant zaprezentuje Państwu najpopularniejsze modele oczywiście kierując się również parametrami pomieszczeń w którym ma być zamontowana klimatyzacja.

Czy montaż klimatyzacji można wykonać samemu?

Montaż klimatyzacji nie jest bardzo skomplikowanym procesem dla fachowców, którzy do wykonania instalacji posiadają niezbędne narzędzia, urządzenia i uprawnienia. Należy też wiedzieć, że czynnik chłodzący to gaz freon i tylko osoby z odpowiednimi uprawnieniami mogą wykonywać takie instalacje.

Zakładając, że mają państwo dostęp do specjalistycznych narzędzi, które są niezbędne w trakcie montażu klimatyzacji i taki układ uda się wykonać. To zostanie jeszcze kwestia gwarancji na urządzenie. Nasza firma TK Tech po wykonaniu instalacji wydaje inwestorowi pełen komplet dokumentów, które wymagane są przez producenta w chwili chęci skorzystania z naprawy klimatyzacji w trakcie okresu gwarancji.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Grodzisko Dolne

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Odwiedź również nasze pozostałe strony w Internecie:

  Montaż klimatyzacji w domu Nowa Sarzyna

  Firma montująca klimatyzację w Rzeszowie