Montaż klimatyzacji w bloku, mieszkaniu, domu, biurze Grodzisko Dolne

Korzystanie z klimatyzacji jest obecnie bardzo powszechne i popularne. Tego typu urządzenia pomagają w utrzymaniu pożądanej temperatury w pomieszczeniach, dzięki czemu znacząco wpływają na komfort przebywania w nich.

Koszt założenia klimatyzacji w przypadku mieszkań czy domów jednorodzinnych jest uzależniony od wielu czynników takich jak: wybrany model urządzenia, długość całej instalacji, stopień trudności montażu – dach, prace na wysokościach, montaż na elewacji. Dopiero po przeprowadzeniu pomiarów jesteśmy w stanie dokładnie oszacować cenę zakupu i montażu klimatyzacji.

W jakich budynkach można zamontować klimatyzację?

Praktycznie w każdym budynku zarówno biurowym, przemysłowym czy mieszkalnym można z powodzeniem zamontować klimatyzację, należy jedynie dobrać właściwe urządzenie tzn. parametry wydajności, które zapewnią nam żądany komfort. Z nami to proste, nasz konsultant zaprezentuje Państwu najpopularniejsze modele oczywiście kierując się również parametrami pomieszczeń w którym ma być zamontowana klimatyzacja.

Czy montaż klimatyzacji można wykonać samemu?

Montaż klimatyzacji nie jest bardzo skomplikowanym procesem dla fachowców, którzy do wykonania instalacji posiadają niezbędne narzędzia, urządzenia i uprawnienia. Należy też wiedzieć, że czynnik chłodzący to gaz freon i tylko osoby z odpowiednimi uprawnieniami mogą wykonywać takie instalacje.

Zakładając, że mają państwo dostęp do specjalistycznych narzędzi, które są niezbędne w trakcie montażu klimatyzacji i taki układ uda się wykonać. To zostanie jeszcze kwestia gwarancji na urządzenie. Nasza firma TK Tech po wykonaniu instalacji wydaje inwestorowi pełen komplet dokumentów, które wymagane są przez producenta w chwili chęci skorzystania z naprawy klimatyzacji w trakcie okresu gwarancji.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Grodzisko Dolne

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Odwiedź również nasze pozostałe strony w Internecie:

  Montaż klimatyzacji w domu Nowa Sarzyna

  Firma montująca klimatyzację w Rzeszowie