Klimatyzacja Leżajsk montaż

Montaż / serwis klimatyzacji Leżajsk

Szukasz firmy, która należycie wykona montaż klimatyzacji w Leżajsku lub okolicach do 50km? To dobrze trafiłeś firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy koło Stalowej Woli wykona instalację z: w uzgodnionym terminie, montaż bezpyłowy, zachowując dokładność o detale. Nasza oferta mile Państwa zaskoczy – zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzator firmy Rotenso seria Ukura

Klimatyzacja w domu

Na kilku zdjęciach prezentujemy przebieg wykonania montażu klimatyzacji w Leżajsku w domu jednorodzinnym. Montaż całej instalacji przebiegał na 3 kondygnacjach. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora firmy Rotenso Ukura U35x został usytuowany na balkonie natomiast jednostka wewnętrzna w sypialni. Zasilanie zostało doprowadzone z najniższego poziomu domu na osobnym obwodzie z bezpiecznikiem. Wykonanie otworu na rurki freonowe i rurkę na skropliny został precyzyjnie wywiercony w bocznej ścianie dla lepszego wyłożenia się rurek freonowych. Odpływ skroplin grawitacyjnie z odpływem do ogrodu.

Każdy montaż klimatyzacji jest inny więc do wszystkich montaży podchodzimy indywidualnie. Najlepszym wariantem na przedstawienie oferty dla Państwa jest spotkanie w miejscu instalacji klimatyzacji. Na takim spotkaniu omówimy rodzaje urządzeń, które w naszej ocenie będę odpowiednie do wykonania danej instalacji, wstępnie proponujemy przebieg przewodów, odpowiemy na bieżąco na wszystkie pytania.

Rzetelna firma montująca klimatyzację na terenie Leżajska

  • Spotkanie / dojazd do klienta na miejsce i przedstawieniem oferty bez opłat,
  • Wycena gratis,
  • Posiadamy aktualne uprawnienia do montażu urządzeń chłodniczych
  • Montaż bezpyłowy,
  • Energiczne podejście do pracy i dbałość o szczegóły,
  • Montaż klimatyzacji w uzgodnionym terminie.

Wycena wykonania usługi zostanie do Państwa wysłana na email. Średni czas montażu klimatyzacji waha się między 5-8 godzin. Czas uzależniony jest od stopnia trudności / dostępności miejsc itp.

Bez problemu wykonamy montaż klimatyzacji na terenie miasta Leżajsk. Swoje usługi wykonujemy w obrębie do 70km od miasta Stalowa Wola.

Gwarantujemy 100% satysfakcję klienta z przebiegu realizacji montażu.

Zobacz nasze wideo i fotorelacje z przebiegu montażu klimatyzacji

Montaż klimatyzacji w bloku Stalowa Wola

Montaż klimatyzatora na balkonie na barierce balkonowej Stalowa Wola

Podtynkowy montaż przewodów klimatyzacji w Stalowej Woli

Firma wykonująca podtynkowy montaż przewodów klimatyzacji Stalowa Wola

Montaż klimatyzatora na balkonie na elewacji bloku Sandomierz

Firma montująca klimatyzarory na balkonie Sandomierz