Montaż klimatyzacji Sandomierz w mieszkaniu, domu, bloku, firmie.

Wszystkie nasze zlecenia wykonują nasi pracownicy, nie zlecamy naszych montaży podwykonawcom. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze firmy, która wykona dla Ciebie montaż klimatyzacji radzimy zwrócić na to uwagę.

Nasz firma TK Tech działa lokalnie Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola.

Firma montująca klimatyzację w Sandomierzu

Już wiele osób prywatnych oraz firm zaufało naszej firmie TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy i jak widać po licznych pozytywnych opiniach na naszym profilu w Oferteo.pl i na firmowym koncie Google realizacja usługi montażu klimatyzacji jest wykonywana na najwyższym poziomie. Wykonujemy na terenie Sandomierza i okolicach do 60km montaż klimatyzacji w konfiguracji split lub multisplit.

Z miłą chęcią spotkamy się z Państwem w miejscu inwestycji, aby doradzić, udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, wstępnie wskazać sposób i miejsce poprowadzenia przewodów freonowych i elektrycznych.

Wybrane zdjęcia z naszych realizacji

Firma TK Tech profesjonalny montaż klimatyzacji

 • Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie,
 • Nie pobieramy opłaty za spotkanie konsultacyjne oraz pomiar w miejscu instalacji splita czy multisplita,
 • Nie boimy się skomplikowanych zleceń,
 • Posiadamy wszystkie niezbędne uprawienia do wykonywania instalacji chłodniczych i elektrycznych,
 • Montaż klimatyzacji wykonujemy zawsze w uzgodnionym terminie,
 • Doradzamy przy wyborze klimatyzatora oraz mocy jednostki,
 • Po wykonaniu montażu przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi klimatyzacji,
 • Jeśli jednostka wewnętrza posiada moduł Wi-Fi to na życzenie klienta na dwóch telefonach instalujemy aplikację do sterowania klimatyzacją przez telefon / smartfon (android lub ios),
 • Nasza grupa montażystów sprząta miejsce po wykonaniu instalacji.
Montaż klimatyzatora split Sandomierz
Klimatyzacja do domu cena montażu Sandomierz

Wycena i pomiar bez opłat przed montażem klimatyzacji

Pomiar, który wykonujemy na potrzeby przygotowania oferty wykonujemy bezpłatnie. Pomiar wykonywany jest w miejscu, gdzie będą zainstalowane urządzenia chłodnicze. Długość przewodów, korytek maskujących, ilość przewiertów przez ścianę, wysokość montażu oraz inne drobniejsze szczegóły mają wpływ na ostateczną cenę montażu klimatyzacji.

Ile będzie kosztować montaż klimatyzatora w mieszkaniu, domu, firmie lub na przykład restauracji?

Podanie ceny ostatecznej wykonania usługi montażu możliwa jest dopiero po zapoznaniu się przez naszego pracownika z miejsce instalacji.

Na cenę końcową ma wpływ:

 • Rodzaj i ilość montowanych urządzeń,
 • Stopień trudności montażu tzn. ilość przewiertów na przewody, prace na wysokości, montaż na dachu lub elewacji domu itp.
 • Długości przewodów freonowych oraz elektrycznych.

Podczas pierwszego kontaktu z naszym konsultantem nie otrzymają Państwo ostatecznej wiążącej ceny wykonania usługi. Bez zapoznania się z miejsce montażu będziemy mogli jedynie ogólnie przedstawić propozycję cenową.

Klimatyzacja domowa Sandomierz montaż w bloku na balkonie na elewacji

Uprawnienia i kwalifikacje niezbędne do montażu klimatyzacji

Posiadamy wszelkie uprawnienia do montażu urządzeń chłodniczych dzięki temu mają Państwo pewność i gwarancję, że montaż klimatyzacji zostanie zrealizowany ze zgodnością przepisów obowiązującego prawa budowlanego.

Jaki klimatyzator wybrać? Firmy Rotenso, LG a może Mitsubishi ELECTRIC

Z naszą firmą nie będzie to trudne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wieloletniej pracy z tymi urządzeniami z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doradzimy Państwu, który klimatyzator w naszej ocenie będzie spełniał Państwa oczekiwania. Przy wyborze urządzenia należy mieć na uwadze np.:

 • Ilość dostępnego miejsca dla urządzenia, gdzie będzie instalowane,
 • klasa energooszczędności: A+, A++, A+++ – w przypadku chłodzenia może być inna niż przy grzaniu,
 • kolor jednostki wewnętrznej,
 • dodatkowe wyposażenie tupu: filtry np: węglowy pochłaniający zapachy, czujnik ruchu, moduł wi-fi itd.
 • Poziom hałasu przy maksymalnym obciążeniu klimatyzacji,
 • cena urządzenia w porównaniu do funkcji.
Domowa klimatyzacja montaż, serwis Tarnobrzeg

Pierwsze uruchomienie po montażu klimatyzacji

Zawsze po wykonaniu całej instalacji nasz pracownik przeprowadza test wszystkich funkcji klimatyzacji. Sprawdza również pomiar sprawności chłodzenia i grzania za pomocą kamery termowizyjnej. Po zakończeniu testów przeprowadzamy szkolenie do wszystkich domowników z obsługi poszczególnych funkcji dostępnych na pilocie do sterowania klimatyzacji.

Montaż klimatyzatora w domu koszt Sandomierz

Przegląd klimatyzacji, kiedy go zrobić?

Przegląd należy wykonać co najmniej raz w roku. Z pewnością zależy Państwu, aby klimatyzacja pracowała zawsze optymalnie podczas chłodzenia jak i grzania. Dlatego należy pamiętać o regularnych serwisowych przeglądach klimatyzacji. W trakcie przeglądu sprawdzane jest ciśnienie strony tłoczącej czy parowania, pobór prądu przez kompresor, parametr przegrzania i przechłodzenia czynnika i całym układzie.

Montaż klimatyzacji w bloku Sandomierz

Klimatyzacja na elewacji domu w Sandomierzu

Montaż klimatyzatora w trakcie remontu

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Sandomierz

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Rzetelna firma montująca klimatyzację na terenie Sandomierza

Zapraszamy do kontaktu, przyjedziemy na niezobowiązujące spotkanie, na którym wstępnie przedstawimy ofertę która z pewnością mile Państwa zaskoczy.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Może Was również zainteresować opis: montaż klimatyzacji Tarnobrzeg

  Bez problemu dojdziemy w powiecie Sandomierskim i wykonamy montaż klimatyzacji, montaż pompy ciepła w miejskościach: Kamień Łukowski, Nowy Kamień, Gierlachów, Rzeczyca Mokra, Chwałki, Suchorzów, Kobierniki, Strochcice, Zawisełcze, Milaczany, Andruszkowice, Żurawica, Złota, Łojowice, Obrazów, Lenarczyce, Wierzbiny, Rożki, Polanów, Koćmierzów, Zawierzbie, Ostrołęka, Zajeziorze, Bogoria Skotnicka, Skotniki, Kamieniec, Ciszyca, Łukowice, Błonie, Krzcin, Przewłoka, Kępa Nagnajewska, Chodów Nowy, Chodów Stary, Piaseczno, Łoniów, Gnieszowice, Sośniczany, Zawichost, Mściów, Bożydar, Dwikozy, Szczytnik, Gorzyczany.