Montaż klimatyzacji w bloku, mieszkaniu, domu jednorodzinnym, biurze Wadowice Górne

W jakich pomieszczeniach klimatyzacja powinna być zamontowana?

Urządzenia klimatyzacyjne już nie mają żadnych ograniczeń montażowych. Producenci klimatyzacji zadbali, aby wielkość urządzeń oraz ich parametry miały zastosowanie w każdym pomieszczeniu komercyjnym oraz np.: w bloku na balkonie lub na elewacji domów jednorodzinnych.

Klimatyzacja z pewnością znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie warunki do mieszkania lub pracy powinny być komfortowe szczególnie w letnie upalne dni. Zapewnienie właściwej temperatury wpływa bardzo korzystnie na efektywność oraz samopoczucie osób przebywających w mieszkaniu lub miejscu pracy.

Nasza firma TK Tech z roku na rok montuje coraz więcej klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Do wzrostu popularności montażu klimatyzacji w mieszkaniu lub domu z pewnością przyczynia się zmiana klimatu w Polsce, z roku na rok temperatury w okresie letnim są coraz wyższe. Żaden zwykły wiatrak nie da takiej ulgi i przyjemnego chłodu jak klimatyzacja.

Wybrane zdjęcia z naszych realizacji

Czy w każdym budynku istnieje możliwość montażu klimatyzacji?

Może się wydawać, że nie ma żadnych ograniczeń. Nic bardziej mylnego w takcie wstępnych ustaleń z inwestorem przygotowaliśmy projekt i wycenę. Następnie dowiadujemy się, że konserwator zabytków nie wyraża zgody na montaż klimatyzacji na elewacji budynku. Z kolei dach był remontowany i w okresie gwarancji nie można wykonywać żadnych prac. Oczywiście takie sytuacje to wyjątek.

Firma montująca klimatyzację TK Tech za każdym razem indywidualnie ocenia czy dany budynek i pomieszczenie spełnia odpowiednie warunki techniczne. Klimatyzatory mogą być instalowane zarówno w budynkach produkcyjnych, domach jednorodzinnych, blokach czy kamienicach.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Wadowice Górne

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Interesujesz się tematyką montażu klimatyzacji? Zapraszamy Cię na nasze inne strony:

  Montaż klimatyzacji w bloku Sandomierz

  Firma montująca klimatyzację w domu Rzeszów

  W wielu miejscach klimatyzacja stała się praktycznie standardowym elementem wyposażenia. Klimatyzacja głównie kojarzy się wszystkim z chłodzeniem. Dość często w śród naszych klientów, inwestor dowiaduje się od nas, że dodatkowym atutem klimatyzacji jest jeszcze funkcja grzania.