Montaż klimatyzacji w bloku, mieszkaniu, domu jednorodzinnym, biurze Wadowice Górne

W wielu miejscach klimatyzacja stała się praktycznie standardowym elementem wyposażenia. Klimatyzacja głównie kojarzy się wszystkim z chłodzeniem. Dość często w śród naszych klientów, inwestor dowiaduje się od nas, że dodatkowym atutem klimatyzacji jest jeszcze funkcja grzania.

W jakich pomieszczeniach klimatyzacja powinna być zamontowana?

Urządzenia klimatyzacyjne już nie mają żadnych ograniczeń montażowych. Producenci klimatyzacji zadbali, aby wielkość urządzeń oraz ich parametry miały zastosowanie w każdym pomieszczeniu komercyjnym oraz np.: w bloku na balkonie lub na elewacji domów jednorodzinnych.

Klimatyzacja z pewnością znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie warunki do mieszkania lub pracy powinny być komfortowe szczególnie w letnie upalne dni. Zapewnienie właściwej temperatury wpływa bardzo korzystnie na efektywność oraz samopoczucie osób przebywających w mieszkaniu lub miejscu pracy.

Nasza firma TK Tech z roku na rok montuje coraz więcej klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Do wzrostu popularności montażu klimatyzacji w mieszkaniu lub domu z pewnością przyczynia się zmiana klimatu w Polsce, z roku na rok temperatury w okresie letnim są coraz wyższe. Żaden zwykły wiatrak nie da takiej ulgi i przyjemnego chłodu jak klimatyzacja.

Czy w każdym budynku istnieje możliwość montażu klimatyzacji?

Może się wydawać, że nie ma żadnych ograniczeń. Nic bardziej mylnego w takcie wstępnych ustaleń z inwestorem przygotowaliśmy projekt i wycenę. Następnie dowiadujemy się, że konserwator zabytków nie wyraża zgody na montaż klimatyzacji na elewacji budynku. Z kolei dach był remontowany i w okresie gwarancji nie można wykonywać żadnych prac. Oczywiście takie sytuacje to wyjątek.

Firma montująca klimatyzację TK Tech za każdym razem indywidualnie ocenia czy dany budynek i pomieszczenie spełnia odpowiednie warunki techniczne. Klimatyzatory mogą być instalowane zarówno w budynkach produkcyjnych, domach jednorodzinnych, blokach czy kamienicach.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Wadowice Górne

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Interesujesz się tematyką montażu klimatyzacji? Zapraszamy Cię na nasze inne strony:

  Montaż klimatyzacji w bloku Sandomierz

  Firma montująca klimatyzację w domu Rzeszów