Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, bloku, biurze, domu na poddaszu Tuszów Narodowy

Klimatyzacja jest urządzeniem, które pomaga w utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniach, dzięki czemu bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie.

Właściwie dobrane urządzenie klimatyzujące

Do wyboru klimatyzatora należy przyłożyć dużą wagę. Od jego dopasowania do rodzaju i wielkości pomieszczenia, a także indywidualnych potrzeb zależy komfort użytkowania. Dlatego nasza firma TK Tech doradza klientom przy wyborze klimatyzacji kierując się optymalnymi parametrami dla danego pomieszczenia oraz budżetem który jest przewidziany na daną inwestycję.

Montaż i serwisowanie klimatyzacji

Poprawna instalacja klimatyzacji sprawia, że będzie ona działała wydajnie i bezpiecznie. Dodatkowo nasza firma montująca klimatyzację wskaże w jaki sposób należy zadbać o urządzenie w przyszłości. Warto zastosować się do tych wskazówek, ponieważ pomogą one w uniknięciu częstszych przeglądów np.: czyszczenie klimatyzacji. Wiele klimatyzatorów posiada taką funkcję, ale jeśli nie jest ona uruchamiana przez użytkowników systematycznie to może to doprowadzić do wcześniejszego przeglądu niż był on przewidziany przez serwisanta.

Opinie naszych klientów na koncie TK Tech google

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie naszych klientów na koncie Oferteo.pl

TK TECH Krzysztof Tracz

Cena montażu klimatyzacji Tuszów Narodowy

Zobacz jakie parametry musimy od Ciebie uzyskać, aby przedstawić Ci cenę montażu klimatyzacji.

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy wycenę na podstawie rozmowy lub wiadomości e-mail, którą do nas wyślesz.

Skontaktuj się z nami przez email

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Serdecznie zapraszamy do przeczytania pozostałych naszych realizacji:

  Montaż klimatyzacji w firmie Nowa Dęba

  Firma montująca klimatyzację w mieszkaniu Rzeszów