Firma montująca klimatyzację w Rozwadowie

Instalacja dwóch klimatyzatorów na elewacji domu w Rozwadowie.

Tym razem nasza firma TK Tech z Pysznicy wykonała montaż klimatyzacji firmy Rotenso w domu jednorodzinnym w Rozwadowie koło Stalowej Woli. Dwa klimatyzatory Rotenso Imoto I50x (5kW) oraz Rotenso Imoto I35x (3,5 KW). Jednostki zewnętrzne zostały zawieszone na elewacji domu. Natomiast jeden wewnętrzne w salonie 5KW a drugi na poddaszu w pokoju 3,5kW. Wybraliśmy ten modele Rotenso Imoto z uwagi na potrzeby intensywnego dogrzewania pomieszczeń w okresie jesiennym i zimowym. Jednostki z tego modelu wyposażone są w grzałkę karteru kompresora i tacki ociekowej jednostki zewnętrznej co czyni ich idealnym wyborem do takich zadań.

Montaż klimatyzatorów firma ze Stalowej Woli

Każdy montaż klimatyzatorów ma swoje montażowe historie, tym razem montaż jednostki wewnętrznej odbywał się tuż nad akwarium o pojemności 400l. Odsunięcie akwarium od miejsca montażu było niemożliwe.

Optymalizacja kosztów chłodzenia i grzania klimatyzacją.

Klient z Rozwadowa posiada zamontowane panele fotowoltaiczne o mocy 10KW gdzie nadwyżkę wyprodukowanej energii będzie wykorzystywał do pracy klimatyzatorów Rotenso Imoto. Całość inwestycji z pewnością przyniesie mu oszczędności przy chłodzeniu lub ogrzewaniu pomieszczeń w całkowitym bilansie energetycznym.

Wybór klimatyzacji.

Oczywiście klient brał też pod uwagę możliwość zainstalowania jednego klimatyzatora z multisplitem, ale ostatecznie wybrał wariant dwóch osobnych klimatyzatorów. W naszej ocenie jest to dobra decyzja a wszystkie za i przeciw powiemy Państwu na spotkaniu.

Na podstawie kliku zdjęć z montażu klimatyzacji w Rozwadowie chcemy Państwa przekonać do spotkania z naszym pracownikiem, który dokładnie i rzeczowo omówi jakie urządzenia będą odpowiednie dla Państwa mieszkania, domu, firmy.

Montaż klimatyzacji Rozwadów i okolice.

Swoje usługi wykonujemy na terenie Rozwadowa i okolicach z dojazdem na chwilę obecną do 70 km.

Zobacz inne pozostałe realizacje:

Montaż klimatyzacji Janów Lubelski

montaż klimatyzacji Janów Lubelski

Montaż klimatyzatora w Rzeszowie

firma montująca klimatyzację Rzeszów

Instalacja klimatyzacji Rudnik Nad Sanem

Klimatyzacja Rudnik Nad Sanem