Klimatyzacja Rudnik Nad Sanem

Wybór firmy montującej klimatyzację

Montaż klimatyzacji z aktualnymi i odpowiednimi uprawnieniami daje Państwu pewność właściwie wykonanej usługi oraz w razie potrzeby możliwość bezproblemowego skorzystania z gwarancji producenta na urządzenia. Nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz gwarantuje wysoki poziom techniczny montażu, instalację urządzeń w uzgodnionym terminie.

Na co zwrócić szczególną uwagę przed podjęciem decyzji o montażu klimatyzacji? Z miła chęcią na te i inne pytania odpowie nasz przedstawiciel.

Montaż klimatyzacji Rotenso Ukura U35x Rudnik Nad Sanem

Montaż klimatyzatora mieszkaniu w Rudniku Nad Sanem

Na kilku zdjęciach w galerii prezentujemy montaż klimatyzacji w Rudniku Nad Sanem. Klimatyzator firmy Rotenso Ukura U35x został umiejscowiony na dachu budynku natomiast jednostka wewnętrzna w salonie. Wybrany przez klienta split to jeden z klasycznych modeli znajdujących się w bogatej ofercie sprzedażowej producenta Rotenso.

Inwestor z uwagi na zainteresowania w dziedzinie chłodnictwa jeszcze przed kontaktem z nami dokonał rozeznania wśród dostępnych urządzeń na rynku. Doskonale zdawał sobie sprawę, że jakość i funkcjonalność urządzeń ma bardzo duże znaczenie. W ocenie klienta klimatyzatory firmy Rotenso wyróżniał się na tle konkurencji – bardzo dobry stosunek ceny do parametrów urządzeń i firma daje długi okres gwarancji – 5 lat.

Pomiar / montaż / transport wszystko w jednej cenie

Oferujemy Państwu pomiar i montaż klimatyzacji wraz z transportem. Do realizacji każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Na każdym etapie realizacji służymy fachową pomocą i doradztwem.

Bez żadnych opłat przyjedziemy do Rudnika Nad Sanem na miejsce instalacji. Na podstawie wstępnych ustaleń z inwestorem w ciągu kilku dni przygotujemy wycenę.

Pomiar w trakcie audytu, przygotowanie oferty, transport – GRATIS

  • Dzielimy się doświadczeniem,
  • Pomagamy podjąć decyzję o wyborze urządzenia – doradzamy,
  • Mówimy na co należy zwrócić uwagę,
  • Montaż klimatyzacji wykonamy w uzgodnionym terminie,
  • Wieloletnie doświadczenie,
  • Po montażu klimatyzacji szkolimy domowników z obsługi,
  • Jeśli dany model splita posiada moduł Wi-Fi na życzenie klienta instalujemy aplikację na smartfonie i przeprowadzamy instruktaż z obsługi.

Posiadamy duży zapał do pracy i przykładamy uwagę do dokładności.

Ile będzie kosztował montaż klimatyzatora w Rudniku Nad Sanem? To proste zadzwoń lub napisz email. Umówimy się na spotkanie w miejscu planowanej inwestycji a wycenę przygotujemy w ciągu kilku dni.

Poniżej zobaczycie montaż klimatyzacji na zdjęciach i filmikach z innych realizacji

Montaż klimatyzacji w Stalowej Woli

Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji w Biłgoraju

Montaż klimatyzacji Biłgoraj

Klimatyzacja w bloku Kraśnik

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu Kraśnik