Montaż klimatyzacji Janów Lubelski

Klimatyzacja do salonu montaż w Janowie Lubelskim

Prezentujemy na kilku zdjęciach kolejną realizację montażu klimatyzacji Rotenso Imoto I35x , tym razem w Janowie Lubelskim u klienta w domu jednorodzinnym. Montaż jednostki zewnętrznej został wykonany na elewacji domu a jednostki wewnętrznej w centralnym miejscu salonu. Model klimatyzatora Rotenso Imoto I35x wybrany z uwagi na intensywne dogrzewanie pomieszczenia w okresie jesienno – zimowym.

Klimatyzacja Janów Lubelski montaż, serwis

Tym razem montaż klimatyzacji nie sprawiał żadnych niespodzianek, było szybko, sprawnie i co najważniejsze zgodnie z wytycznymi klienta.

Uruchomienie i szkolenie z obsługi

Po każdym montażu klimatyzacji przeprowadzamy z domownikami szkolenie z obsługi, dokładnie i szczegółowo tłumaczymy każda funkcję na pilocie. Dodatkowo, jeśli dany model posiada obsługę Wi-Fi, na życzenie klienta instalujemy na dwóch telefonach aplikację do sterownia klimatyzacja przez smartfon.

Uprawienia do montażu klimatyzacji

Montaż klimatyzacji to czynność, której nie należy wykonywać samemu. Bez odpowiedniej narzędzi, wiedzy oraz uprawnień F-gazowych z kwalifikacją do montażu urządzeń chłodniczych może dojść do wielu sytuacji w których finalnie dana instalacja nie będzie działać lub dojdzie do uszkodzenia urządzeń.

Firma montująca klimatyzację w Janowie Lubelskim

Jeśli są Państwo zainteresowani, ile kosztuje taki montaż klimatyzacji w Janowie Lubelskim oraz jaki model klimatyzatora wybrać dla danego pomieszczenia i wszelkie inne pytania. To proszę śmiało dzwonić lub napisać e-mail z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi.

Wykonujemy montaż klimatyzacji na terenie Janowa Lubelskiego oraz okolicach do 50km. Jeśli zależy państwu na konkretnym terminie to proszę nie zwlekać z kontaktem i umówieniem się na spotkanie / wycenę / podpisanie umowy. W sezonie letnim grafik mamy napięty i czas zamontowania klimatyzacji może się wydłużyć.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje z montażu klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Rozwadów

Firma montująca klimatyzację w Rozwadowie

Klimatyzacja Nowa Dęba

firma montująca klimatyzację w Janowie Lubelskim

Montaż klimatyzatora Nisko

Montaż klimatyzacji w Nisku TK Tech