Montaż klimatyzacji na poręczy balkonowej w bloku w Stalowej Woli.

Poniższy klimatyzator Rotenso Ukura U35Xo i U35Xi (typu split) jest najbardziej typowym i najbardziej cieszącym się popularnością wśród klientów małych mieszkaniach. Zastosowany klimatyzator jest bardzo dobrym wyborem z racji mnogości funkcji, nowoczesnemu wyglądowi, energooszczędności oraz cichym działaniu za rozsądną cenę.

Z racji ograniczonego miejsca na balkonie jednostka zewnętrza została zawieszona na barierce balkonu na zewnętrznej stronie. Takie rozwiązanie zawsze musi być uzgodnione z administratorem budynkiem np. Spółdzielnią Mieszkaniową. Skropliny zostały odprowadzone grawitacyjnie do pojemnika umieszczonego na balkonie.

Na krótkim filmiku zobaczysz finalny wygląd z montażu klimatyzacji.

Klimatyzacja do pokoju w bloku montaż w Stalowej Woli

 • wniesienie klimatyzacji i narzędzi na 4 piętro,
 • przygotowanie miejsca pracy – zabezpieczenie podłogi i ściany,
 • wykonanie instalacji: montaż uchwytu na ścianie w pokoju, przymocowanie korytka maskującego, wykonanie otworu o średnicy 63mm między pokojem a balkonem, poprowadzenie dwóch rurek miedzianych i dwóch kabli: zasilanie i sterującego, montaż uchwytu klimatyzatora do barierki balkonowej i wiele drobniejszych czynności,
 • testy sprawności układu: pomiary ciśnienia, test temperatury kamerą termowizyjną itp.
 • uzupełnienie dokumentacji,
 • szkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 • instalacja na telefonie aplikacji do sterowania klimatyzacji przez internet / wi-fi.
 • montaż klimatyzacji split w tym przypadku trwał około 6-7godzin.

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Klimatyzacja w bloku Stalowa Wola

Klimatyzacja montaż na poręczy balkonowej Stalowa Wola

Klimatyzacja na balkonie montaż do barierki Stalowa Wola

Klimatyzacja firmy Rotenso model Ukura U35X

Otwór na przewody freonowe

Montaż uchwytu na jednostkę wewnętrzną

Klimatyzacja Stalowa Wola

Firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy – dobierzemy o odpowiednich parametrach i zainstalujemy klimatyzator w państwa domu lub mieszkaniu.

Montaż klimatyzacji Stalowa Wola możemy wykonać na barierce balkonowej, ścianie domu, gruncie, dachu z montażem do ścianki z przewodami wentylacyjnymi, ścianie budynku.

Cena montażu klimatyzacji w Stalowej Woli

Każdy montaż klimatyzacji w Stalowej Woli jest inny i jego koszt może znacząco się różnić, zależy ona od wielu czynników mających wpływ na ostateczną cenę montażu. W szczególności od parametrów urządzenia i mocy, ilości klimatyzowanych pomieszczeń, użytych materiałów instalacyjnych, wybranego modelu klimatyzatora, stopnia trudności montażu – grunt, – dach, – komin wentylacyjny, – balkon, – na elewacji, itd.

Jaki wybrać klimatyzator do mieszkania, domu, biura ?

Pomożemy Wam przy wyborze urządzenia, które skutecznie ochłodzi pomieszczenie w Państwa pomieszczeniu biurowym, w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, hali produkcyjnej, firmie, sklepie, sypialni itp.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji niezbędne do otrzymania gwarancji producenta.

Jesteśmy w posiadaniu wszelkich niezbędnych uprawień do wykonywania usług montażowych i serwisowych. Wymagane przez Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz F-Gaz i producentów montowanych urządzeń. Ważne – montaż klimatyzacji bez odpowiednich uprawnień jest równoznaczny z utratą gwarancji producenta na urządzenia.

Niezawodne klimatyzacje do mieszkania, domu, firmy …

Oferujemy klimatyzatory wiodących producentów: Mitsubishi, Rotenso, LG.

Zobacz nasze inne realizacje:

Opinie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Klimatyzacja Tarnobrzeg

Montaż klimatyzatora w Tarnobrzegu w bloku na balkonie

Klimatyzacja Sandomierz

Firma montująca klimatyzarory na balkonie Sandomierz

Klimatyzacja Nisko

Montaż klimatyzacji w Nisku TK Tech

W razie pytań proszę dzwonić. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 19.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ