Montaż klimatyzacji na poręczy balkonowej w bloku w Stalowej Woli.

 • Klimatyzacja firmy – Rotenso
 • Model – Ukura U35Xo i U35Xi

Poniższy klimatyzator Rotenso Ukura U35x (typu split) jest najbardziej typowym i najbardziej cieszącym się popularnością wśród klientów małych mieszkaniach. Zastosowany klimatyzator jest bardzo dobrym wyborem z racji mnogości funkcji, nowoczesnemu wyglądowi, energooszczędności oraz cichym działaniu za rozsądną cenę.

Z racji ograniczonego miejsca na balkonie jednostka zewnętrza została zawieszona na barierce balkonu na zewnętrznej stronie. Takie rozwiązanie zawsze musi być uzgodnione z administratorem budynkiem np. Spółdzielnią Mieszkaniową. Skropliny zostały odprowadzone grawitacyjnie do pojemnika umieszczonego na balkonie.

Montaż klimatyzacji split w tym przypadku trwał około 6-7godzin.

 • wniesienie klimatyzacji i narzędzi na 4 piętro,
 • przygotowanie miejsca pracy – zabezpieczenie podłogi i ściany,
 • wykonanie instalacji: montaż uchwytu na ścianie w pokoju, przymocowanie korytka maskującego, wykonanie otworu o średnicy 63mm między pokojem a balkonem, poprowadzenie dwóch rurek miedzianych i dwóch kabli: zasilanie i sterującego, montaż uchwytu klimatyzatora do barierki balkonowej i wiele drobniejszych czynności,
 • testy sprawności układu: pomiary ciśnienia, test temperatury kamerą termowizyjną itp.
 • uzupełnienie dokumentacji,
 • szkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 • instalacja na telefonie aplikacji do sterowania klimatyzacji przez internet / wi-fi.

Klimatyzacja w bloku Stalowa Wola

Klimatyzacja montaż na poręczy balkonowej Stalowa Wola

Klimatyzacja na balkonie montaż do barierki Stalowa Wola

Klimatyzacja firmy Rotenso model Ukura U35X

Otwór na przewody freonowe

Montaż uchwytu na jednostkę wewnętrzną

Klimatyzacja Stalowa Wola

Firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy – dobierzemy o odpowiednich parametrach i zainstalujemy klimatyzator w państwa domu lub mieszkaniu.

Montaż klimatyzacji Stalowa Wola możemy wykonać na barierce balkonowej, ścianie domu, gruncie, dachu z montażem do ścianki z przewodami wentylacyjnymi, ścianie budynku.

Cena montażu klimatyzacji w Stalowej Woli

Każdy montaż klimatyzacji w Stalowej Woli jest inny i jego koszt może znacząco się różnić, zależy ona od wielu czynników mających wpływ na ostateczną cenę montażu. W szczególności od parametrów urządzenia i mocy, ilości klimatyzowanych pomieszczeń, użytych materiałów instalacyjnych, wybranego modelu klimatyzatora, stopnia trudności montażu – grunt, – dach, – komin wentylacyjny, – balkon, – na elewacji, itd.

Jaki wybrać klimatyzator do mieszkania, domu, biura ?

Pomożemy Wam przy wyborze urządzenia, które skutecznie ochłodzi pomieszczenie w Państwa pomieszczeniu biurowym, w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, hali produkcyjnej, firmie, sklepie, sypialni itp.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji niezbędne do otrzymania gwarancji producenta.

Jesteśmy w posiadaniu wszelkich niezbędnych uprawień do wykonywania usług montażowych i serwisowych. Wymagane przez Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz F-Gaz i producentów montowanych urządzeń. Ważne – montaż klimatyzacji bez odpowiednich uprawnień jest równoznaczny z utratą gwarancji producenta na urządzenia.

Niezawodne klimatyzacje do mieszkania, domu, firmy …

Oferujemy klimatyzatory wiodących producentów: Mitsubishi, Rotenso, LG.

Montaż klimatyzacji, serwis, przegląd klimatyzacji gwarancyjny i pogwarancyjny, czyszczenie.

Zobacz nasze inne realizacje:

Klimatyzacja Nowa Dęba

Klimatyzacja Sandomierz

Firma montująca klimatyzarory na balkonie Sandomierz

Klimatyzacja Tarnobrzeg

Montaż klimatyzatora w Tarnobrzegu w bloku na balkonie

Klimatyzacja Nisko

Montaż klimatyzacji w Nisku TK Tech

W razie pytań proszę dzwonić. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 19.

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  TK Tech Krzysztof Tracz

  tel. 880 728 261