Firma montująca klimatyzację Sandomierz

Wybór modelu firmy i modelu klimatyzacji do mieszkania

Klient podjął decyzję o montażu klimatyzacji firmy Rotenso RONI R35x series. Do wyboru tych urządzeń przekonał go deklarowany przez producenta niski poziom hałasu klimatyzatora oraz energooszczędność. Klimatyzacja głównie będzie wykorzystana przez klienta w 90% do chłodzenia powietrza w pomieszczeniu a tylko sporadycznie do ogrzewania w okresach przejściowych (lato – jesień / wiosna – lato).

Rotenso seria Roni klimatyzator i jednostka wewnętrzna

Przebieg instalacji jednostki zewnętrznej i wewnętrznej firmy Rotenso

Montaż całej instalacji został wykonany w mieszkaniu w bloku w Sandomierzu na czwartym piętrze. Z uwagi na montaż klimatyzatora na ścianie bloku (elewacji) klient przed naszym przyjazdem musiał wystąpić do Spółdzielni Mieszkaniowej w Sandomierzu o pozwolenie na wykonanie instalacji na balkonie.

Jednostka wewnętrzna splitu Rotenso Ukura U35x został podwieszona w salonie tuż przy drzwiach balkonowych, natomiast jednostka zewnętrzna w niedalekiej odległości od drzwi balkonowych na elewacji bloku. Balkon o niewielkiej przestrzeni, która w skrupulatny sposób była wykorzystana przez inwestora. Dzięki podwieszeniu klimatyzatora klient w dalszym ciągu będzie mógł korzystać ze skrzyni, w której przechowuje: hamak, polewaczkę i inne rzeczy.

W naszej ocenie montaż klimatyzacji przy tego typu rozmieszczeniu urządzeń jest mało skomplikowany a czas instalacji bardzo krótki. Dzięki niewielkiej odległości jednostki zewnętrznej od wewnętrznej skutkowała niewielkim korytek maskujących przewodów freonowych. Dla klienta ta kwestia była istotna, ponieważ zależało mu na estetyce.

Dzięki tzw. poczcie pantoflowej (zadowolony sąsiad z Sandomierza) jest to nasz kolejny montaż klimatyzacji w Sandomierzu w mieszkaniu. Z doświadczenia wiemy, że dobrze i sprawienie wykonana instalacja klimatyzacji zapewni nam kolejny montaż klimatyzatora.

Rzetelna firma z montażem na czas

Wszystkie działania (kontakt / spotkanie / realizacja) firmy TK Tech od początku do końca stawiamy na najwyższym poziomie. Z nami bardzo łatwo wybiorą Państwo urządzenie (klimatyzator i split lub multi split) odpowiednie dla potrzeb, dotrzymamy terminu realizacji montażu, usługę wykonamy z dużą dbałością o szczegóły.

Montaż, serwis, przegląd klimatyzacji wykonujemy na terenie Sandomierza oraz na terenie innych miast: Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Koprzywnica, Trześń, Furmany – zadzwoń lub napisz PRZYJEDZIEMY.

Zobacz nasze dotychczasowe montaże klimatyzacji i finalne efekty

Montaż klimatyzatora w Biłgoraju w domu

Montaż klimatyzacji w domu Biłgoraj

Pierwszy etap prac montażu klimatyzacji dom w Stalowej Woli

Przewody klimatyzacji ukryte pod tynkiem Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji na elewacji domu Sokołów Małopolski

Klimatyzacja Sokołów Małopolski

Montaż klimatyzacji Sandomierz

Firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy – specjalizujemy się w kompleksowym montażu jak również serwisie systemów klimatyzacji typu SPLIT oraz MULTI SPLIT w każdym budownictwie.

Możemy wykonać elewacji budynku, elewacji domu jednorodzinnego, gruncie, poręczy balkonu, dachu z montażem do komina.

Jaką klimatyzację i moc wybrać do mieszkania lub domu Sandomierz ?

Pomożemy państwu w pojęciu decyzji przy wyborze urządzenia, które skutecznie ochłodzi pomieszczenie w Państwa mieszkaniu, w domu jednorodzinnym, pomieszczeniu biurowym, firmie, sklepie, hali produkcyjnej itp.

Cena montażu klimatyzacji domowej w Sandomierzu

Każdy montaż klimatyzacji jest inny tzn. ma inny zakres czynności. Instalacja w bloku znacząco równi się od instalacji w domu. Po zapoznaniu się z zakresem prac i stopnia trudności oraz podjęcia przez inwestora ostatecznej decyzji odnośnie modelu klimatyzacji. Zostanie Państwu przedstawiona wycena.

Dojazd i wykonanie wstępnych pomiarów, dobór klimatyzatora oraz kosztorys bez żadnych kosztów.

Uprawienia do montażu klimatyzacji a gwarancja na urządzenia

Posiadamy niezbędne uprawienia do wykonywania usług montażowych i serwisowych. Wymagane przez F-Gaz jak również UDT i producentów klimatyzacji. Dzięki posiadanym uprawieniom zachowają Państwo gwarancję producenta.

Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  TK Tech Krzysztof Tracz
  tel. 880 728 261