Firma montująca klimatyzację Sandomierz

Cicha i wydajna klimatyzacja do pokoju

Klient podjął decyzję o montażu klimatyzacji firmy Rotenso RONI R35x series. Do wyboru tych urządzeń przekonał go deklarowany przez producenta niski poziom hałasu klimatyzatora oraz energooszczędność. Klimatyzacja głównie będzie wykorzystana przez klienta w 90% do chłodzenia powietrza w pomieszczeniu a tylko sporadycznie do ogrzewania w okresach przejściowych (lato – jesień / wiosna – lato).

Rotenso seria Roni klimatyzator i jednostka wewnętrzna

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Klimatyzacja do mieszkania w bloku montaż w Sandomierzu

Montaż całej instalacji został wykonany w mieszkaniu w bloku w Sandomierzu na czwartym piętrze. Z uwagi na montaż klimatyzatora na ścianie bloku (elewacji) klient przed naszym przyjazdem musiał wystąpić do Spółdzielni Mieszkaniowej w Sandomierzu o pozwolenie na wykonanie instalacji na balkonie.

Jednostka wewnętrzna splitu Rotenso Ukura U35x został podwieszona w salonie tuż przy drzwiach balkonowych, natomiast jednostka zewnętrzna w niedalekiej odległości od drzwi balkonowych na elewacji bloku. Balkon o niewielkiej przestrzeni, która w skrupulatny sposób była wykorzystana przez inwestora. Dzięki podwieszeniu klimatyzatora klient w dalszym ciągu będzie mógł korzystać ze skrzyni, w której przechowuje: hamak, polewaczkę i inne rzeczy.

W naszej ocenie montaż klimatyzacji przy tego typu rozmieszczeniu urządzeń jest mało skomplikowany a czas instalacji bardzo krótki. Dzięki niewielkiej odległości jednostki zewnętrznej od wewnętrznej skutkowała niewielkim korytek maskujących przewodów freonowych. Dla klienta ta kwestia była istotna, ponieważ zależało mu na estetyce.

Dzięki tzw. poczcie pantoflowej (zadowolony sąsiad z Sandomierza) jest to nasz kolejny montaż klimatyzacji w Sandomierzu w mieszkaniu. Z doświadczenia wiemy, że dobrze i sprawienie wykonana instalacja klimatyzacji zapewni nam kolejny montaż klimatyzatora.

Zobacz inne nasze realizacje na filmikach

Rzetelna firma z montażem na czas

Wszystkie działania (kontakt / spotkanie / realizacja) firmy TK Tech od początku do końca stawiamy na najwyższym poziomie. Z nami bardzo łatwo wybiorą Państwo urządzenie (klimatyzator i split lub multi split) odpowiednie dla potrzeb, dotrzymamy terminu realizacji montażu, usługę wykonamy z dużą dbałością o szczegóły.

Montaż, serwis, przegląd klimatyzacji wykonujemy na terenie Sandomierza oraz na terenie innych miast: Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Koprzywnica, Trześń, Furmany – zadzwoń lub napisz PRZYJEDZIEMY.

Montaż klimatyzatora w Biłgoraju w domu

Montaż klimatyzacji w domu Biłgoraj

Pierwszy etap prac montażu klimatyzacji dom w Stalowej Woli

Przewody klimatyzacji ukryte pod tynkiem Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji na elewacji domu Sokołów Małopolski

Klimatyzacja Sokołów Małopolski

Montaż klimatyzacji Sandomierz

Firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy – specjalizujemy się w kompleksowym montażu jak również serwisie systemów klimatyzacji typu SPLIT oraz MULTI SPLIT w każdym budownictwie.

Możemy wykonać elewacji budynku, elewacji domu jednorodzinnego, gruncie, poręczy balkonu, dachu z montażem do komina.

Jaką klimatyzację i moc wybrać do mieszkania lub domu Sandomierz ?

Pomożemy państwu w pojęciu decyzji przy wyborze urządzenia, które skutecznie ochłodzi pomieszczenie w Państwa mieszkaniu, w domu jednorodzinnym, pomieszczeniu biurowym, firmie, sklepie, hali produkcyjnej itp.

Cena montażu klimatyzacji domowej w Sandomierzu

Każdy montaż klimatyzacji jest inny tzn. ma inny zakres czynności. Instalacja w bloku znacząco równi się od instalacji w domu. Po zapoznaniu się z zakresem prac i stopnia trudności oraz podjęcia przez inwestora ostatecznej decyzji odnośnie modelu klimatyzacji. Zostanie Państwu przedstawiona wycena.

Dojazd i wykonanie wstępnych pomiarów, dobór klimatyzatora oraz kosztorys bez żadnych kosztów.

Uprawienia do montażu klimatyzacji a gwarancja na urządzenia

Posiadamy niezbędne uprawienia do wykonywania usług montażowych i serwisowych. Wymagane przez F-Gaz jak również UDT i producentów klimatyzacji. Dzięki posiadanym uprawieniom zachowają Państwo gwarancję producenta.

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Sandomierz.