Pompa ciepła Mitsubishi Electric serii Ecodan z kompresorem ZUBADAN – montaż Zaklików woj. podkarpackie

Jednostka zewnętrzna PUD-SHWM60VAA + jednostka wewnętrzna EHSD-YM9D

 • budynek mieszkalny 120 m2
 • 20 % ogrzewanie podłogowe
 • 80 % grzejniki stalowe
 • ogrzewanie wody użytkowej (CWU) w niezintegrowanym zbiorniku emaliowanym 200 L
 • bufor 60 L

Inwestor zdecydował się na wymian starego nie ekologicznego kotła węglowego na nowoczesną pompę ciepła wraz z montażem paneli fotowoltaicznych na dachu budynku garażowego.

Wymiana kotła na pompę ciepła i montaż fotowoltaiki to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zainwestować w bardziej ekologiczny i efektywny system grzewczy i spowodować aby dom był tak zwany „zero energetyczny

Firma montująca pompy ciepła Zaklików TK Tech z Pysznicy

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Oto kilka istotnych rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy takiej konfiguracji:

1.Regulacja temperatury: Pompa ciepła może pracować z różnymi rodzajami emiterów ciepła, ale różnice w temperaturze pracy mogą mieć wpływ na komfort użytkowania. Grzejniki płytowe często pracują z wyższymi temperaturami niż ogrzewanie podłogowe. Dlatego istotne jest, aby pompa ciepła była odpowiednio skonfigurowana do pracy z różnymi systemami grzewczymi.

2.Systemy mieszane: Można stworzyć mieszany system grzewczy, wykorzystując zarówno grzejniki płytowe, jak i ogrzewanie podłogowe. W tym przypadku, pompa ciepła będzie dostarczać ciepło do obu rodzajów emiterów ciepła, co zapewni równomierne i wygodne ogrzewanie w całym domu.

3.Regulacja strefowa: W przypadku mieszania różnych systemów grzewczych, istnieje możliwość wprowadzenia systemu regulacji strefowej, dzięki któremu można kontrolować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach niezależnie od siebie. Jest to korzystne w przypadku różnic w preferowanych temperaturach między poszczególnymi obszarami domu.

4.Optymalizacja pracy: Ważne jest, aby dostosować ustawienia pompy ciepła do współpracy z różnymi rodzajami emiterów ciepła, aby zapewnić optymalną efektywność systemu ogrzewania. Wyrównać hydraulicznie, brak takiego zabiegu jest częstym błędem hydraulików podczas montażu pompy ciepłą.

Współpraca pompy ciepła z grzejnikami płytowymi i ogrzewaniem podłogowym stanowi elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb komfortu cieplnego w domu. Kluczowym elementem jest właściwe skonfigurowanie systemu oraz regularna kontrola i konserwacja, aby zapewnić jego optymalną pracę.

Montaż pompy ciepła w domu lub firmie

Zobacz fotorelacje z filmikami w dziale zdjęcia i filmy w miarę systematycznie umieszczamy opisy, zdjęcia, i krótkie filmiki z podsumowania montażu pomp ciepła

Firma TK Tech z Pysznicy – montaż, serwis, przegląd pompy ciepła

Nasze kompleksowe usługi są dostępne dla mieszkańców Zaklikowa i pobliskich miejscowości, obejmujących obszar o promieniu 70 km od naszej centrali – Pysznica koło Stalowej Woli. Z dumą informujemy, że wszelkie projekty realizujemy samodzielnie, bez angażowania firm podwykonawczych do instalacji systemów fotowoltaicznych. Przy wyborze partnera do zainstalowania systemu odnawialnej energii, zalecamy zwrócenie uwagi na tę kwestię.

Zapewniamy bezpośrednią komunikację z naszym zespołem – przed, w trakcie i po montażu. Jesteśmy zawsze dostępni, gotowi udzielić wsparcia i pomocy, aby zapewnić pełną satysfakcję z wybranej przez Państwa instalacji fotowoltaicznej.

Do każdego montażu pompy ciepła podchodzimy z pełnym zaangażowaniem

Oto lista potencjalnych zakresów działań naszej firmy specjalizującej się w montażu pomp ciepła:

Konsultacje i analiza potrzeb:

 • Konsultacje z klientem w celu określenia indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
 • Analiza warunków budynku i otoczenia w kontekście instalacji pompy ciepła.

Projektowanie systemów pomp ciepła:

 • Projektowanie efektywnych systemów grzewczych i chłodzących opartych na pompach ciepła.
 • Dopasowanie rozwiązania do charakterystyki budynku i wymagań energetycznych.

Dostawa wysokiej jakości urządzeń:

 • Dostawa pomp ciepła renomowanych producentów.
 • Zapewnienie kompletnego wyposażenia i akcesoriów.

Montaż pomp ciepła:

 • Profesjonalny montaż pomp ciepła w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.
 • Przygotowanie infrastruktury montażowej i instalacyjnej.

Podłączanie do istniejących systemów:

 • Integracja pomp ciepła z istniejącymi systemami grzewczymi i chłodzącymi.
 • Optymalne dostosowanie instalacji do nowego źródła ciepła.

Serwis i konserwacja:

 • Regularne przeglądy techniczne i konserwacja systemów pomp ciepła.
 • Diagnostyka i usuwanie ewentualnych usterek.

Szkolenia dla użytkowników:

 • Szkolenia dotyczące obsługi i monitorowania systemu dla użytkowników.
 • Wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z instalacji.

Monitoring zdalny:

 • Implementacja rozwiązań umożliwiających monitorowanie i zdalne sterowanie systemem.
 • Wykorzystanie Internetu dla lepszej kontroli efektywności energetycznej.

Dokumentacja techniczna:

 • Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej dla zainstalowanych systemów.
 • Udostępnienie instrukcji obsługi i informacji dotyczących konserwacji.

Wsparcie klienta:

 • Zapewnienie kompleksowego wsparcia klienta, zarówno przed, w trakcie, jak i po montażu.
 • Oferowanie różnych pakietów gwarancyjnych i świadczeń posprzedażowych.

Na swoje usługi wystawiamy FV lub rachunek

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto 🙂 Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać 🙂
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż pompy ciepła na terenie Gorzyc oraz pobliskich miejscowościach do 70km

  Wprowadź Rewolucję Energetyczną z TK Tech – Twoim Partnerem w Montażu Pomp Ciepła!

  Witaj w świecie innowacyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych, gdzie efektywność spotyka się z oszczędnością! Jesteśmy firmą TK Tech z Pysznicy, specjalizującą się w precyzyjnych montażach pomp ciepła, które zmieniają standardy komfortu w Twoim domu czy firmie.

  Co sprawia, że TK Tech to Twój idealny wybór?

  1. Energooszczędność w Praktyce: Nasze pompy ciepła to gwarancja maksymalnej efektywności energetycznej. Oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie i ciesz się przyjemnym chłodem latem!
  2. Zielone Rozwiązania: Przejmujemy odpowiedzialność za naszą planetę. Działamy ekologicznie, oferując rozwiązania, które nie tylko poprawiają komfort życia, ale także chronią środowisko.
  3. Eksperci w Dziedzinie: Zespół TK Tech to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i precyzją zajmują się montażem pomp ciepła. Dzięki temu masz pewność, że Twój system działa efektywnie i bezawaryjnie.
  4. Dopasowane do Twoich Potrzeb: Nie ma dwóch identycznych przypadków – dlatego oferujemy różnorodność rozwiązań. Wspólnie z Tobą dobieramy model pompy ciepła, który idealnie spełnia Twoje oczekiwania.
  5. Wsparcie na Każdym Etapie: Nasza współpraca to nie tylko montaż. Jesteśmy tu dla Ciebie również po zakończeniu projektu, służąc fachowym doradztwem i pomocą techniczną.

  Jeśli marzysz o inteligentnym systemie klimatyzacyjnym, który nie tylko przyniesie oszczędności, ale też poprawi jakość życia, TK Tech z Pysznicy to Twój niezawodny partner! Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć nową erę efektywnego i ekologicznego ogrzewania oraz chłodzenia. Wprowadź rewolucję energetyczną z TK Tech!