Montaż klimatyzatora w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, biurze, bloku Nowa Sarzyna

Klimatyzacja – latem przyjemny chłód a zimą dogrzewanie

Jeśli chcesz cieszyć się komfortowym przebywaniem w swoim domu niezależnie od pory roku, powinieneś pomyśleć o zamontowaniu klimatyzacji. Klimatyzacja to idealna alternatywa dla wszelkiego rodzaju wiatraków stojących, jest ona znacznie cichsza a także oszczędza miejsce. Montaż klimatyzacji to w dzisiejszych czasach prawie że obowiązek. To samo tyczy się rozwiązania jakim są pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła w domu

Pompa ciepła nie używa paliwa do generowania temperatury. Do swojego działania potrzebuje jedynie energii elektrycznej. Montaż pompy ciepła to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą być ekologiczne, ponieważ pompa wykorzystuje energię naturalną pochodzącą ze środowiska.

Teren, na którym wykonujemy usługi to powiat: janowski, kolbuszowski, biłgorajski, tarnobrzeski, łańcucki, leżajski, stalowowolski, sandomierski, niżański, mielecki, kraśnicki.

Opinie naszych klientów

TK TECH Krzysztof Tracz

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem montażu klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną indywidualną wycenę.

tel. 880 728 261

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Zapraszamy też na nasze pozostałe strony na których umieściliśmy zdjęcia, filmiki z innych realizacji:

  Montaż klimatyzacji w domu Kolbuszowa

  Firma montująca klimatyzację Rzeszów