Montaż instalacji ogrzewania podłogowego Stalowa Wola

Przedstawiamy na zdjęciu ogrzewanie podłogowe w budynku mieszkalnym zbudowany z bali. Inwestor zdecydował się na ogrzewanie domu pompa ciepła współpracującą z ogrzewaniem podłogowym. Jest to słuszny kierunek decydując się na tego typu rozwiązanie grzewcze.

Istotną rzeczą przy projektowaniu jest dobranie krótkich pętli grzewczych oraz dużych przekrojów rurociągów łączących kolektor grzewcze z hydroboxem. Często bagatelizowane przez hydraulików co skutkuje gorszymi warunkami pracy układu z pompą ciepła. Jeśli jest to konieczne układ należy rozbić na dwa rozdzielacze tak jak to zostało zrobione w poniższym układzie.

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Montaż ogrzewania podłogowego Stalowa Wola

Instalacja ogrzewania podłogowego Stalowa Wola

Podłogówka montaż Stalowa Wola

Firma montująca ogrzewanie podłogowe w Stalowej Woli

Podłogówka montaż Stalowa Wola

Ogrzewanie podłogowe firma montująca kompleksowo

Firma wykonująca instalację ogrzewania podłogowego Stalowa Wola

Podłogówka Stalowa Wola

Montaż podłogówki Stalowa Wola

Zobacz nasze inne realizacje:

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ