Montaż pompy ciepła w Tarnobrzegu

Wybór pompy ciepła do ogrzewania domu

Montaż obejmował wymianę pieca na opał stały (tak zwanego kopciucha) na pompę ciepła typu split firmy Mitsubishi model Ecodan Ecoinverter 6KW, jednostki wewnętrznej EHSD-YM9D i zewnętrznej SUZ-SWM60VA. Pompa ciepłą jak i fotowoltaika dofinansowana jest z programu Czyste Powietrze.

Firma montująca pompy ciepła w Tarnobrzegu

Zobacz zdjęcia z wykonanej instalacji

Właściwy wybór parametrów pomy ciepła

Dobór pompy ciepła wymagał wnikliwej analizy (zapotrzebowania energetycznego budynku). Jest to kluczowe w ekonomicznym działaniu układu. Inwestor z Tarnobrzega zainwestował także w fotowoltaikę gdzie również została dobrana do całości konsumpcji całorocznej na energię bieżącą i zasilenie pompy ciepła.

Dobór komponentów dobrej jakości gwarantuję długoletnie działanie fotowoltaiki jak i pompy ciepła.

Firma montująca pompy ciepła w Tarnobrzegu

Jeśli planujesz montaż pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi a nie jesteś w temacie na bieżąco to zapraszamy do kontaktu. Podzielimy się doświadczeniem i pomożemy przy wyborze pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych.

Swoje usługi wykonujemy na terenie miejscowości i okolic: Stalowa Wola, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Janów Lubelski, Głogów Małopolski, Baranów Sandomierski, Kraśnik, Rzeszów, Kolbuszowa, Rozwadów, Pysznica, Rudnik Nad Sanem, Nisko, Biłgoraj, Nowa Dęba, Sandomierz, Trześń, Koprzywnica, Tarnobrzeg, Mielec.

Zobacz nasze inne realizacje

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Formularz kontaktowy