Montaż pompy ciepła w Tarnobrzegu

Wybór pompy ciepła do ogrzewania domu

Montaż obejmował wymianę pieca na opał stały (tak zwanego kopciucha) na pompę ciepła typu split firmy Mitsubishi model Ecodan Ecoinverter 6KW, jednostki wewnętrznej EHSD-YM9D i zewnętrznej SUZ-SWM60VA. Pompa ciepłą jak i fotowoltaika dofinansowana jest z programu Czyste Powietrze.

Firma montująca pompy ciepła w Tarnobrzegu

Właściwy wybór parametrów pomy ciepła

Dobór pompy ciepła wymagał wnikliwej analizy (zapotrzebowania energetycznego budynku). Jest to kluczowe w ekonomicznym działaniu układu. Inwestor z Tarnobrzega zainwestował także w fotowoltaikę gdzie również została dobrana do całości konsumpcji całorocznej na energię bieżącą i zasilenie pompy ciepła.

Dobór komponentów dobrej jakości gwarantuję długoletnie działanie fotowoltaiki jak i pompy ciepła.

Firma montująca pompy ciepła w Tarnobrzegu

Jeśli planujesz montaż pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi a nie jesteś w temacie na bieżąco to zapraszamy do kontaktu. Podzielimy się doświadczeniem i pomożemy przy wyborze pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych.

Swoje usługi wykonujemy na terenie miejscowości i okolic: Stalowa Wola, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Janów Lubelski, Głogów Małopolski, Baranów Sandomierski, Kraśnik, Rzeszów, Kolbuszowa, Rozwadów, Pysznica, Rudnik Nad Sanem, Nisko, Biłgoraj, Nowa Dęba, Sandomierz, Trześń, Koprzywnica, Tarnobrzeg, Mielec.

Zobacz nasze inne realizacje

Klimatyzacja Rozwadów montaż w domu na elewacji

Domowa klimatyzacja montaż, serwis Rozwadów

Klimatyzacja w bloku montaż Stalowa WolaMontaż klimatyzatora na balkonie na barierce balkonowej Stalowa Wola

Klimatyzacja w biurze montaż w Stalowej WoliMontaż serwis i przeglądy klimatyzacji w firmach Stalowa Wola TK Tech