Przygotowania do zamontowania klimatyzacji w Nowej Dębie

Tym razem nowego klienta pozyskaliśmy z polecanie od sąsiada, u którego również wykonaliśmy montaż klimatyzacji w Nowej Dębie. Na kilku zdjęciach prezentujemy wykonanie pierwszego etapu prac do przyszłego podpięcia urządzeń. Klient we właściwym czasie podjął decyzję o montażu klimatyzacji, jeszcze przed położeniem styropianu i elewacji. Dzięki położeniu przewodów freonowych pod elewacją domu nie będzie widocznych korytek maskujących. Jeśli komuś szczególnie zależy na finalnym wyglądzie domu, to tylko ten sposób montażu rurek freonowych i przewodów sterujących daje taką możliwość całkowitego ukrycia.

Firma montująca klimatyzację w Janowie Lubelskim

Drugi etap montażu klimatyzacji

Podczas drugiego etapu zamontowana została jednostka zewnętrzna i wewnętrzna. W galerii obrazów umieściliśmy kilkanaście zdjęć z przebiegu realizacji.

Zobacz filmik z tej realizacji

Fotorelacja z przebiegu instalacji klimatyzacji

Wybór klimatyzacji do domu

Inwestor zdecydował się wybrać klimatyzator firmy Rotenso Ukura U70x o mocy 7 KW. Z montażem na bocznej ścianie domu na wysokość 2 m. Z uwagi na dużą wagę klimatyzatora do zawieszenia został zastosowany uchwyt ze wspornikami, który zapewni stabilne utrzymanie jednostki zewnętrznej. Split zostanie zawieszony na ścianie w miejscu, z którego dzięki żaluzjom będzie rozprowadzał chłodne lub ciepłe powietrze po całym salonie.

Koszt montażu klimatyzacji Nowa Dęba

Ile kosztuje taka usługa? Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub przez email umówimy się na spotkanie. Po zapoznaniu się z miejscem instalacji urządzeń oraz z wstępnym wyborem klimatyzatora i splita będziemy mogli wykonać wycenę. Otrzymana od nas wycena klimatyzacji i usługi montażu nie zobowiązuje Państwa do podjęcia natychmiastowej ostatecznej decyzji. Jedynie muszą mieć Państwo na uwadze, że w okresie letnim termin instalacji klimatyzacji może się znacznie wydłużyć.

Uprawnienia do instalacji klimatyzatora

Pamiętajcie! Prawidłowy montaż klimatyzacji to podstawa sprawnego i bezawaryjnego użytkowania. Do tej czynności wymagane są odpowiednie uprawnienia, wiedza techniczna oraz znajomość przepisów, według których unikną Państwo np.: nakaz demontażu klimatyzacji.

Tym razem montaż klimatyzatora wykonaliśmy w mieście Nowa Dęba, ale bez problemu dojedziemy do pobliskich miejscowości w promieniu 50km.

Firma TK Tech z Pysznicy – gwarantujemy, że kontakt z naszej strony będzie rzetelny i miły oraz zapewniamy fachowe doradztwo w trakcie montażu klimatyzacji jak i po wykonanej usłudze.

Poniżej zdjęcia i filmiki z innych naszych montaży klimatyzacji

Klimatyzacja w domu Leżajsk

Klimatyzacja Leżajsk montaż

Montaż klimatyzatora Sokołów Małopolski

Klimatyzacja Sokołów Małopolski

Klimatyzacja w mieszkaniu Kolbuszowa

montaż klimatyzatorów w Kolbuszowie

Firma montująca klimatyzację w Nowej Dębie

Firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy – zamontujemy klimatyzację typu split i multi split w Twoim mieszkaniu lub firmie.

Montaż klimatyzacji Nowa Dęba wykonujemy elewacji domu jednorodzinnego, barierce balkonowej, dachu z montażem do ścianki z przewodami wentylacyjnymi, ścianie budynku, gruncie.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji w Nowej Dębie ?

Cena montażu klimatyzacji- do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Każdy montaż klimatyzatora jest inny i jego koszt może się różnić, uzależniona ona jest od wielu czynników mających wpływ na finalną cenę wykonania usługi. W szczególności od mocy urządzenia, stopnia trudności montażu – komin wentylacyjny, – grunt, – dach, – balkon- na elewacji, ilości użytych materiałów do wykonania instalacji, wybranego modelu klimatyzacji, ilości montowanych urządzeń, itp.

Jakiej firmy i mocy zamontować klimatyzację w domu ?

Pomożemy przy wyborze urządzenia, które skutecznie poprawi jakość powietrza w Państwa w domu jednorodzinnym, firmie, hali produkcyjnej, sklepie, pomieszczeniu biurowym, mieszkaniach itp.

Zakładamy urządzenia wiodących producentów takich jak: Rotenso, Mitsubishi, LG.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji

Posiadamy niezbędne certyfikaty do montażu klimatyzatorów wymagane przez F-Gaz i UDT, producentów klimatyzacji, szkolenia, doświadczenie, profesjonalne narzędzia do wykonywania montażu klimatyzatora.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ