Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Stalowa Wola

Klimatyzacja firmy Rotenso

Klient zdecydował się na wybór klimatyzacji firmy Rotenso Ukura U35x. O wyborze tych urządzeń przekonała go długość gwarancji oraz klasa energetyczna i szereg funkcji.

Klimatyzacja firmy Rotenso model Ukura

Wybór miejsca na montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej

Inwestorowi zależało na obniżeniu temperatury w salonie, dlatego jednostka wewnętrzna splitu został umiejscowiony między salonem a kuchnią. Natomiast klimatyzator został zawieszony na balkonie na elewacji bloku. Inwestor postarał się o pozwolenie od administracji budynków w Stalowej Woli o możliwość powieszenia klimatyzacji na elewacji budynku.

W mieszkaniu było wystarczająca ilość miejsca na zachowanie spadku, dzięki czemu skropliny będą odprowadzane grawitacyjnie do pojemnika na balkonie. Aby połączyć jednostkę zewnętrzna z zewnętrzną wykonaliśmy dwa otwory, każdy o średnicy 63mm (kuchnia / łazienka następnie łazienka / balkon).

Bezpyłowy montaż klimatyzacji w mieszkaniu

Przy montażu klimatyzacji nasi pracownicy korzystają z profesjonalnego sprzętu dzięki czemu montaż urządzeń (wiercenie otworów w ścianie pod uchwyty) jest bezpyłowy, a mieszkanie od razu wraca do użytkowania.

Nasza firma TK Tech gwarantuje prawidłowe wykonanie instalacji klimatyzatorów w tym odpowiednie zabezpieczenie przewodów freonowych, przewodu odprowadzającego skropliny itd. . Dzięki naszej dokładności i staranności mają Państwo pewność, że instalacja będzie działać bezawaryjnie przez długi czas.

Jest to nasz kolejny montaż klimatyzacji w Stalowej Woli w bloku.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zadzwoń lub napisz spotkamy się w miejscu inwestycji co ułatwi nam wstępna wycenę oraz podzielimy się wiedzą. Na pierwszym spotkaniu nie ma konieczności podpisywania umowy lub podejmowania wiążących decyzji.

Prezentujemy Państwu cześć naszych realizacji z montażu klimatyzacji

Montaż klimatyzatora w bloku na balkonie Stalowa Wola

Firma montująca klimatyzator na balkonie na poręczy Stalowa Wola

Instalacja klimatyzacji w bloku w Rudniku Nad Sanem

Klimatyzacja Rudnik Nad Sanem

Montaż splita w Nisku w bloku

Montaż klimatyzacji w Nisku TK Tech