Montaż klimatyzacji w bloku na poręczy Mielec

Wybór klimatyzacji do mieszkania, domu – z nami to proste

Odpowiednia klimatyzacja dla Twojego mieszkania, salonu, pokoju? Pytań tak wiele i nie znasz i szukasz odpowiedzi wśród znajomych lub w Internecie? Nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy wyjaśni, zaprezentuje, udzieli porad przy wyborze urządzenia, które optymalnie spełni potrzeby / oczekiwania dla danego mieszkania/ pomieszczenia / biura. Nie trać czasu, nasza firma na co dzień zajmuje się kompleksowo montażem klimatyzacji w Mielcu i okolicach.

Montaż klimatyzacji firmy Rotenso Mielec

Kolejny zadowolony klient z Mielca

W galerii umieściliśmy kilka zdjęć z montażu klimatyzacji u klienta, w Mielcu, który mieszka w bloku na trzecim piętrze. Tym razem nie wykonaliśmy zbyt dużo zdjęć z uwagi na krótki / szybki montaż urządzeń. Jednostka wewnętrzna splita została umiejscowiona tuż przy balkonie na której zamontowaliśmy jednostkę zewnętrzną. Klimatyzator zawiesiliśmy na zewnętrznej części poręczy balkonowej dzięki czemu klient nie tracił powierzchni na małym balkonie. Oczywiście wszystko zgodnie z literą prawa. Inwestor przed montażem klimatyzacji postarał się o pozwolenie od Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu na montaż klimatyzatora na balkonie (barierka balkonowa zewnętrzna strona).

Kompleksowy montaż klimatyzacji Mielec

Z nami wybór urządzeń oraz montaż klimatyzacji stają się bardzo prosty. Zadzwoń lub napisz na email. Nasz przedstawiciel przyjedzie na miejsce do Mielca i w trakcie rozmowy wstępnie wycenimy usługę. Zaprezentuje urządzenia (klimatyzatory / splity) oraz odpowie wyczerpująco na wszystkie pytania. Spotkanie nie jest zobowiązujące, nie trzeba podpisywać umowy lub podejmować ostatecznej decyzji. Dajemy Państwu czas na zastanowienie się. Jedynym minusem ze zwlekaniem podjęciem decyzji o montażu klimatyzatora jest to, że termin instalacji może się wydłużyć. Niestety kto pierwszy ten … ma na czas.

Tym razem realizowaliśmy montaż klimatyzacji na terenie miasta Mielec, ale bez problemu przyjedziemy też do Ciebie, jeśli mieszkasz około 60km od tego miasta np.: Kolbuszowa, Rzeszów, Sokołów Małopolski, Nowa Dęba.

Galeria naszych innych montaży klimatyzacji zobacz zdjęcia i filmik

Montaż klimatyzacji w Głogowie Małopolskim

Rzetelna firma montująca klimatyzację w Głogowie Małopolskim

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji Rudnika Nad Sanem

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Rudniku Nad Sanem