Montaż klimatyzacji w bloku na poręczy Mielec

Klimatyzacja do mieszkania w bloku montaż w Mielcu

W galerii umieściliśmy kilka zdjęć z montażu klimatyzacji u klienta, w Mielcu, który mieszka w bloku na trzecim piętrze. Tym razem nie wykonaliśmy zbyt dużo zdjęć z uwagi na krótki / szybki montaż urządzeń. Jednostka wewnętrzna splita została umiejscowiona tuż przy balkonie na której zamontowaliśmy jednostkę zewnętrzną.

Klimatyzator zawiesiliśmy na zewnętrznej części poręczy balkonowej dzięki czemu klient nie tracił powierzchni na małym balkonie. Oczywiście wszystko zgodnie z literą prawa. Inwestor przed montażem klimatyzacji postarał się o pozwolenie od Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu na montaż klimatyzatora na balkonie (barierka balkonowa zewnętrzna strona).

Montaż klimatyzacji firmy Rotenso Mielec

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Wybór klimatyzacji do mieszkania, domu – z nami to proste

Odpowiednia klimatyzacja dla Twojego mieszkania, salonu, pokoju? Pytań tak wiele i nie znasz i szukasz odpowiedzi wśród znajomych lub w Internecie? Nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy wyjaśni, zaprezentuje, udzieli porad przy wyborze urządzenia, które optymalnie spełni potrzeby / oczekiwania dla danego mieszkania/ pomieszczenia / biura. Nie trać czasu, nasza firma na co dzień zajmuje się kompleksowo montażem klimatyzacji w Mielcu i okolicach.

Galeria naszych innych montaży klimatyzacji zobacz zdjęcia i filmik

Kompleksowy montaż klimatyzacji Mielec

Z nami wybór urządzeń oraz montaż klimatyzacji stają się bardzo prosty. Zadzwoń lub napisz na email. Nasz przedstawiciel przyjedzie na miejsce do Mielca i w trakcie rozmowy wstępnie wycenimy usługę. Zaprezentuje urządzenia (klimatyzatory / splity) oraz odpowie wyczerpująco na wszystkie pytania. Spotkanie nie jest zobowiązujące, nie trzeba podpisywać umowy lub podejmować ostatecznej decyzji. Dajemy Państwu czas na zastanowienie się. Jedynym minusem ze zwlekaniem podjęciem decyzji o montażu klimatyzatora jest to, że termin instalacji może się wydłużyć. Niestety kto pierwszy ten … ma na czas.

Tym razem realizowaliśmy montaż klimatyzacji na terenie miasta Mielec, ale bez problemu przyjedziemy też do Ciebie, jeśli mieszkasz około 60km od tego miasta np.: Kolbuszowa, Rzeszów, Sokołów Małopolski, Nowa Dęba.

Montaż klimatyzacji w Głogowie Małopolskim

Rzetelna firma montująca klimatyzację w Głogowie Małopolskim

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Stalowa Wola

Montaż klimatyzacji Rudnika Nad Sanem

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Rudniku Nad Sanem

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.