Firma montująca klimatyzację w Kraśniku

Klimatyzacja Kraśnik montaż w bloku na balkonie

Nowoczesny klimatyzator firmy Rotenso seria Ukura model U35x do chłodzenia latem i do ogrzewania w okresach przejściowych. Tym razem montaż klimatyzacji wykonaliśmy w bloku na drugim piętrze u klienta w Kraśniku.

Klimatyzacja Kraśnik montaż klimatyzatora firmy Rotenso model Ukura

Opis montażu klimatyzatora

Jak każdy montaż klimatyzacji rozpoczynamy od wniesienia narzędzi i rozpakowania urządzeń. Klimatyzator typu split składa się z dwóch urządzeń połączonych ze sobą rurami freonowymi i przewodem sterującym. Klimatyzator (jednostka zewnętrzna) został zainstalowany na balkonie natomiast jednostka wewnętrzna (parownik) został podwieszony w salonie około 14 cm od sufitu. W ścianie działowej między pokojem a balkonem został wykonany otwór o średnicy 63 mm. Otwór jest niezbędny do połączenia obu urządzeń dwiema rurami freonowymi oraz pięciożyłowym kablem sterującym. Dodatkowo przez ten otwór odprowadzane są z jednostki wewnętrznej skropliny. Przy tym montażu klimatyzacji odpływ skroplin będzie odbywał się grawitacyjnie. Z odprowadzeniem wody do pojemnika / wiaderka. Cały układ jest zasilany z podłączenia do gniazda. Przewód zasilający został poprowadzony do jednostki wewnętrznej w korycie maskującym.

Montaż klimatyzacji – wybór firmy

Poprawnie wykonany montaż klimatyzacji zapewni długoletnie optymalne działanie całego układu. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania instalacji chłodniczych i elektrycznych. Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Zadzwoń lub napisz z chęcią podzielimy się doświadczeniem i pomożemy w każdej kwestii związanej z wyborem urządzenia.

Zobacz inne nasze montaże klimatyzatorów:

Klimatyzacja Tarnobrzeg

Montaż klimatyzatora w Tarnobrzegu w bloku na balkonie

Podtynkowy montaż przewodów klimatyzacji Stalowa Wola

Podtynkowy montaż przewodów klimatyzacji Stalowa Wola

Klimatyzacja Nisko firmy Rotenso model Roni X

Montaż klimatyzacji firmy Rotenso model Roni w Nisku