Firma montująca klimatyzację w mieszkaniu Głogów Małopolski

Klimatyzacja Głogów Małopolski montaż klimatyzatora firmy Rotenso

Montaż klimatyzacji wykonany w bloku na czwartym piętrze w Głogowie Małopolskim. Jednostka zewnętrzna Ukura u35xo została usytuowana na balkonie na posadce, natomiast jednostka wewnętrzna Ukura u35xi została zawieszona w pokoju tuż obok balkonu. Jak widać na zdjęciach odległość między urządzeniami była niewielka co ma swoje plusy np.: krótki odcinek koryt maskujących, które nie rzucają się w oczy. O kolejnych plusach powiemy Państwu na spotkaniu, do którego zachęcamy. Podczas takiego spotkania dzielimy się wiedzą, pomagamy w wyborze urządzeń oraz wytłumaczymy jak będzie przebiegał montaż klimatyzacji. Po takim spotkaniu będzie Państwu dużo łatwiej podjąć decyzję o wyborze klimatyzacji i ekipy montażystów 😊

Czas montażu klimatyzacji przy takim układzie to około 5-6 godzin. Czy jest to długi czas czy krótki? Zapewniamy, że zakres prac wykonujemy w taki sposób, aby każdy etap był wykonany należycie z dużą dokładnością. Nigdy nasi montażyści nie chodzą na skróty. Każdy detal jest dla nas istotny.

Firma montująca klimatyzację w Głogowie Małopolskim

Wybierając naszą firmę TK Tech do montażu klimatyzacji, mogą być państwo pewni, że usługa zostanie wykonana w terminie oraz dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.
Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu urządzeń chłodniczych w mieszkaniu, domu, biurze i wszelkich instytucjach. Przy wyborze klimatyzacji podzielimy się z Państwem wiedzą dzięki czemu inwestycja zapewni Wam maksymalne właściwe wykorzystanie funduszy.

Swoje usługi wykonujemy dla osób prywatnych Vat 8% i dla firm Vat 23%.

Firma TK Tech z Pysznicy montaż klimatyzatorów

Gdzie i jakie usługi wykonujemy

Oprócz montażu klimatyzatorów wykonujemy jeszcze montaż pomp ciepła, systemu ogrzewania podłogowego oraz instalację paneli fotowoltaicznych.

Z miłą chęcią spotkamy się z Państwem w miejscu inwestycji czy to będzie Głogów Małopolski czy pobliskie miejscowości Budy Głogowskie, Lipiec, Rogoźnica, Styków, Wysoka Głogowska, Zaczernie, Ruda Wielka, Widełka. PRZYJEDZIEMY doradzimy, wstępnie wytyczymy miejsce instalacji oraz poprowadzenie przewodów, odpowiemy na wszelkie pytania i to wszystko bez opłat / bez zobowiązań.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Może Was zainteresuje opis z przebiegu montażu klimatyzatora

Klimatyzacja Kolbuszowa

montaż klimatyzatorów w Kolbuszowie

Klimatyzacja Leżajsk

Klimatyzacja Leżajsk montaż

Pompa ciepła Stalowa Wola montaż w domu

Firma montująca pompy ciepła Stalowa Wola