Firma montująca klimatyzację w mieszkaniu Głogów Małopolski

Klimatyzacja Głogów Małopolski montaż klimatyzatora firmy Rotenso

Montaż klimatyzacji wykonany w bloku na czwartym piętrze w Głogowie Małopolskim. Jednostka zewnętrzna Ukura u35xo została usytuowana na balkonie na posadce, natomiast jednostka wewnętrzna Ukura u35xi została zawieszona w pokoju tuż obok balkonu. Jak widać na zdjęciach odległość między urządzeniami była niewielka co ma swoje plusy np.: krótki odcinek koryt maskujących, które nie rzucają się w oczy. O kolejnych plusach powiemy Państwu na spotkaniu, do którego zachęcamy. Podczas takiego spotkania dzielimy się wiedzą, pomagamy w wyborze urządzeń oraz wytłumaczymy jak będzie przebiegał montaż klimatyzacji. Po takim spotkaniu będzie Państwu dużo łatwiej podjąć decyzję o wyborze klimatyzacji i ekipy montażystów ?

Czas montażu klimatyzacji przy takim układzie to około 5-6 godzin. Czy jest to długi czas czy krótki? Zapewniamy, że zakres prac wykonujemy w taki sposób, aby każdy etap był wykonany należycie z dużą dokładnością. Nigdy nasi montażyści nie chodzą na skróty. Każdy detal jest dla nas istotny.

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Firma montująca klimatyzację w Głogowie Małopolskim

Wybierając naszą firmę TK Tech do montażu klimatyzacji, mogą być państwo pewni, że usługa zostanie wykonana w terminie oraz dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.
Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu urządzeń chłodniczych w mieszkaniu, domu, biurze i wszelkich instytucjach. Przy wyborze klimatyzacji podzielimy się z Państwem wiedzą dzięki czemu inwestycja zapewni Wam maksymalne właściwe wykorzystanie funduszy.

Swoje usługi wykonujemy dla osób prywatnych Vat 8% i dla firm Vat 23%.

Firma TK Tech z Pysznicy montaż klimatyzatorów

Gdzie i jakie usługi wykonujemy

Oprócz montażu klimatyzatorów wykonujemy jeszcze montaż pomp ciepła, systemu ogrzewania podłogowego oraz instalację paneli fotowoltaicznych.

Z miłą chęcią spotkamy się z Państwem w miejscu inwestycji czy to będzie Głogów Małopolski czy pobliskie miejscowości Budy Głogowskie, Lipiec, Rogoźnica, Styków, Wysoka Głogowska, Zaczernie, Ruda Wielka, Widełka. PRZYJEDZIEMY doradzimy, wstępnie wytyczymy miejsce instalacji oraz poprowadzenie przewodów, odpowiemy na wszelkie pytania i to wszystko bez opłat / bez zobowiązań.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Może Was zainteresuje opis z przebiegu montażu klimatyzatora

Klimatyzacja Kolbuszowa

montaż klimatyzatorów w Kolbuszowie

Klimatyzacja Leżajsk

Klimatyzacja Leżajsk montaż

Pompa ciepła Stalowa Wola montaż w domu

Firma montująca pompy ciepła Stalowa Wola

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.