Montaż serwis i przeglądy klimatyzacji w firmach Stalowa Wola TK Tech

Klimatyzacja w pomieszczeniu biurowym Stalowa Wola

Klimatyzator typu split Rotenso Imoto I35x dobrany został do pomieszczenia biurowego, gdzie będzie wykorzystywany do chłodzenia w okresie letnim i jako jedyne źródło ogrzewania w okresie zimowym. Model ten swobodnie pracuje w trybie grzania do -22 ° C.

Montaż standardowy z grawitacyjnym odprowadzeniem skroplin. Model posiada żaluzje pionowe i poziome, jonizator powietrza, funkcje samooczyszczania jednostki wewnętrznej, możliwości sterowania jednostki za pomocą smartfonu i wiele innych funkcji równie przydatnych.

Zobacz zdjęcia z wykonanej realizacji

Poznaj nasze inne realizacje które wykonaliśmy w blokach, domach:

Klimatyzacja Nowa Dęba

Klimatyzacja Pysznica

Klimatyzacja Rzeszów

Firma wykonująca montaż klimatyzacji w Stalowej Woli

Nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy zajmuje się montażem, serwisem klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Stalowa Wola możemy wykonać ścianie budynku, gruncie, barierce balkonu, dachu, ścianie domu.

Jaki model klimatyzacji wybrać do biura ?

Doradzimy Wam dobrać odpowiednie urządzenia pod konkretny metraż, a także zaplanujemy wygląd i ułożenie całej instalacji.

Pomożemy państwu przy wyborze urządzenia, które skutecznie poprawi jakość powietrza w Państwa w domu jednorodzinnym, firmie, sklepie, hali produkcyjnej, pomieszczeniu biurowym, mieszkaniach itp.

Oferujemy urządzenia sprawdzonych marek: LG, Mitsubishi, Rotenso.

Uprawnienia do montażu klimatyzacji.

Posiadamy duże doświadczenie i wszelkie uprawnienia, certyfikaty do montażu klimatyzatorów wymagane przez F-Gaz i UDT i producentów urządzeń. Ważne – montażysta klimatyzacji, który nie posiada uprawnień pozbawia państwa z automatu gwarancji producenta urządzeń.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ