Klimatyzacja do domu na poddaszu montaż Stalowa Wola

Klimatyzacja na poddaszu montaż Stalowa Wola

Klimatyzator dobrany do sypialni klienta Rotenso Ukura U35x jest optymalnym wyborem. Pomieszczenie na poddaszu wymaga intensywnego chłodzenia w okresie letnim. Model Ukura posiada w standardzie możliwość w sterowania za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie. Funkcja ta idealnie nadaje się dla osób chcących mieć swobodnie regulować temperaturę w pomieszczeniu, niezależnie od miejsca chęci sterowania klimatyzatorem.

Jednostka zewnętrzna zastała usytuowana na ścianie na wysokim poziomie, co dla nas nie stanowiło to problemu.

Szukasz więcej informacji zobacz opis lub filmik montażu klimatyzacji z:

Rzetelna firma montująca klimatyzatory w mieszkaniach i domach Stalowa Wola

Nasza firma TK Tech Krzysztof Tracz z Pysznicy zajmuje się kompleksowym montażem klimatyzacji: zaprojektujemy przebieg całej instalacji, dobierzemy odpowiedni klimatyzator dla państwa potrzeb, wykonamy estetyczny montaż klimatyzacji, przeszkolimy domowników z obsługi.

Dojazd na pierwsze spotkanie, dobór klimatyzatora oraz wycena – te czynności wykonamy GRATIS.

Sposób zamontowania klimatyzatora:

Montaż klimatyzacji w Stalowej Woli jesteśmy w stanie wykonać na: dachu do ściany lub komina, gruncie koło budynku, na balkonie do barierki balkonowej lub na podłodze, na ścianie bloku lub domu.

Jaki model klimatyzacji wybrać do domu, mieszkania, salonu, biura ?

Pomożemy państwu przy wyborze urządzenia, które skutecznie poprawi jakość powietrza w Państwa pomieszczeniu biurowym, w domu jednorodzinnym, firmie, mieszkaniu, hali produkcyjnej, sklepie itp.

Najczęściej montujemy urządzenia: LG, Mitsubishi, Rotenso.

Kwalifikacje i uprawnienia do montażu klimatyzacji

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które są wymagane przez producentów danej marki klimatyzacji. Mamy również certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz F-Gaz.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ