Montaż klimatyzacji Biłgoraj

Montaż klimatyzacji multi split Biłgoraj

Polecamy swoje usługi, które od zawsze wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Oferujemy kompleksowy montaż klimatyzacji w Biłgoraju w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, firmie lub wszelkiego rodzaju instytucjach administracyjnych.

Firma montująca klimatyzację Rotenso seria Imoto przegląd serwis

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Klimatyzator z montażem w Biłgoraju

Jeśli nie znasz się na urządzeniach klimatyzujących i potrzebujesz wsparcia od profesjonalisty, który na co dzień się tym zajmuje. Wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Bez problemu możemy też przyjechać na spotkanie do Biłgoraja. Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu klimatyzatory różnych firm. Jego moc zawsze jest wybierana do wielkości powierzchni pomieszczenia, która ma być latem chłodzona a w okresach przejściowych ogrzewana. Wielkość mocy klimatyzatorów to 2,5 kW, 3,5 kW, 5 kW, 7 kW. Po zapoznaniu się z miejscem instalacji klimatyzatora nasz konsultant zarekomenduje odpowiedni model. Dojazd na spotkanie oraz wycena GRATIS.

Więcej informacji o montażu klimatyzacji znajdziecie tu

Montaż klimatyzacji Sandomierz

Firma montująca klimatyzarory na balkonie Sandomierz

Montaż klimatyzatora w domu w Rzeszowie

Firma montująca klimatyzację Rzeszów

Podtynkowa instalacja przewodów freonowych klimatyzacji Nowa Dęba

Firma montująca klimatyzację w Janowie Lubelskim

Montaż klimatyzacji firmy Rotenso w domu jednorodzinnym

Klient z Biłgoraja wybrał klimatyzator firmy Rotenso z serii Hiro o mocy 4.1kW oraz dwie jednostki wewnętrzne firmy Rotenso z serii Imoto. Na dołączonych zdjęciach w galerii prezentujemy przebieg instalacji. Jednostki wewnętrzne zostały podwieszone przy suficie w salonie na parterze oraz w sypialni na pierwszym piętrze. Natomiast klimatyzator usytuowany został na balkonie. Zasilanie klimatyzacji zostało wykonane na osobnym obwodzie. Dzięki czemu klient ma możliwość odcięcia prądu do konkretnego urządzenia w domu. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie przy wyjazdach np.: wakacje lub w trakcie przeglądu / serwisu.

Montaż klimatyzacji Biłgoraj multi split

Zakres prac jaki został wykonany przy montażu klimatyzacji:

 • Sprawdzenie instalacji elektrycznej – uziemienie
 • Sprawdzenie przebiegu kabli w ścianie w miejscu montażu urządzeń
 • Dokładne wyznaczenie miejsca montażu uchwytów na jednostki wewnętrzne
 • Wykonanie otworu o średnicy 63mm na przewody freonowe, rurkę na skropliny, przewód zasilający – zachowanie właściwego konta
 • Montaż korytek maskujących przewody
 • Instalacja wszystkich przewodów między urządzeniami
 • Wykonanie instalacji zasilającej – osobny obwód
 • Sprawdzenie poprawności wyłożenia się rurki na skropliny – grawitacyjny odpływ
 • Wykonanie próby szczelności całego układu
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie klimatyzacji i test działania wszystkich funkcji
 • Szkolenie domowników z obsługi klimatyzacji
 • Na życzenie klienta instalacja aplikacji na smartfonie do sterowania klimatyzacją
 • Wystawienie kompletnej dokumentacji na montaż klimatyzacji – dokumenty niezbędne do skorzystania z gwarancji.
Uprawnienie certyfikaty uprawiające do montażu klimatyzacji TK Tech

Uprawnienia i certyfikaty uprawniające do montażu klimatyzacji

Nasza firma TK Tech posiada wszystkie niezbędne uprawnienia i szkolenia do wykonywania montażu klimatyzacji oraz instalacji elektrycznej. Przechodzimy regularne szkolenia organizowane przez producentów klimatyzacji.  Pamiętajcie tylko montażysta z odpowiednimi uprawieniami, który po montażu wystawi pełną dokumentację na wykonaną usługę daje Wam pewność bezproblemowego proces zgłoszenia urządzeń na gwarancję.

Obszar wykonywania usług przez TK Tech

Swoje usługi montaż klimatyzacji oraz pompy ciepła wykonujemy na terenie miasta Biłgoraj oraz w pobliskich miejscowościach oddalonych około 20 km czyli: Frampol, Rzeczyce, Dzwola, Cyncynapol, Hedwiżn, Sól, Majdan Stary, Księżpol, Tarnogród, Biszcza i wszystkie miejscowości w kierunku miasta Stalowa Wola.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.