Montaż klimatyzatorów w Kolbuszowie

Profesjonalna ekipa do montażu klimatyzacji

Prawidłowy kompleksowy montaż klimatyzacji w bloku z firmą TK Tech Krzysztof Tracz. Klimatyzacji jest wiele, ale którą wybrać? Z nami to proste! Nie musisz się na tym do końca znać, zaufaj naszym fachowcom, którzy doradzą wybór odpowiedniej klimatyzacji dla Twoich potrzeb.

Split firmy Rotenso model Ukura

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Ile trwa montaż klimatyzacji ?

Nasza grupa montażowa tym razem wykonała montaż klimatyzacji w mieście Kolbuszowa. Na kilku zdjęciach prezentujemy Państwu zainstalowany klimatyzator typu split. Dzięki bliskiemu położeniu urządzeń montaż ten został wykonany w 5 godzin. Jeśli się zastanawiasz czy to długo czy krótko to postaw sobie pytanie – Czy dokładnie? Na każdym etapie montażu klimatyzacji każdy aspekt jest dla nas ważny. Niezależnie czy jest to gięcie rurek freonowych czy przykręcenie pod właściwym kątem maskownicy – wszystko jest ważne / istotne.

Krótki opis nie jest w stanie oddać doświadczenia instalatorów. O wiele więcej jesteśmy w stanie przekazać Państwu informacji na miejscu instalacji urządzeń. Na spotkaniu podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, doradzimy, przedstawimy w naszej ocenie najlepsze rozwiązania techniczne dla Państwa potrzeb.

Sprawdź nasze inne montaże klimatyzacji

Firma montująca klimatyzację z doświadczeniem

Firma TK Tech gwarantuje najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, które zostaną wdrożone w sposób stuprocentowo zgodny ze sztuką montażu i zaleceniami producenta. Naszą firmę wyróżnia również: punktualność, stały kontakt, sprawny bezpyłowy montaż – pomieszczenie jest gotowe tuż po montażu klimatyzacji, indywidualne podejście do każdego klienta.

Zadzwoń umówimy się na spotkanie, bez problemu przyjedziemy na miejsce planowanego montażu klimatyzatora. Nasze usługi wykonujemy nie tylko w Kolbuszowej bez problemu dojdziemy do miast: Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski, Rzeszów Sandomierz, Leżajsk.

Montaż klimatyzacji Janów Lubelski

montaż klimatyzacji Janów Lubelski

Montaż klimatyzatora Koprzywnica

Firma montująca klimatyzację w Koprzywnicy

Montaż klimatyzatora na balkonie w bloku Głogów Małopolski

Firma instalująca klimatyzację w mieszkaniu w bloku Głogów Małopolski

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.