Klimatyzacja domowa montaż Sandomierz

Klimatyzacja domowa montaż w Sandomierzu

Montaż klimatyzatora typu split firmy Rotenso model Ukura U35X na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego. Jednostka wewnętrzna zamontowana w centralnym miejscu wąskiego korytarza. Inwestor w okresie letnim jeśli będzie potrzeba ochłodzenia powietrza w pokojach na piętrze będzie otwierał drzwi poszczególnych sypialni. Takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, które omówimy z Państwem w trakcie spotkania.

Jednostka zewnętrzna jak widać na zdjęciu zrobionym z góry została zamontowana w dość sporej odległości od ściany. Odległość ta jest zarezerwowana na ocieplenie, które w niedalekim czasie będzie realizował inwestor.

Odpływ skroplin na zewnątrz domu w sposób grawitacyjny z zachowaniem sporego spadku.

Długość całej instalacji to około 8m. Czas wykonania całej instalacji z montażem, testami, szkoleniem, sprzątaniem to około 7 godzin.

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Kompleksowy montaż klimatyzacji domowej Sandomierz

Firma TK Tech dobierzemy i zainstalujemy klimatyzację tupu Split lub Multi Split w państwa mieszkania lub domu.

Montaż klimatyzacji możemy wykonać na ścianie budynku, ścianie domu, dachu z montażem do komina, gruncie, barierce balkonu lub na gruncie.

Wykonanie pomiarów, dobór klimatyzacji i wycena wykonamy za darmo.

Pomożemy przy wyborze urządzenia, które schłodzi powietrze w Państwa firmie, pomieszczeniu biurowym, mieszkaniu, sklepie, hali produkcyjnej, w domu jednorodzinnym itp.

Posiadamy niezbędne certyfikaty do instalacji klimatyzatorów wymagane przez F-Gaz oraz UDT, producentów montowanych urządzeń, szkolenia autoryzowanego instalatora, doświadczenie, specjalistyczne narzędzia do wykonywania montażu klimatyzacji.

Oferujemy klimatyzację firm: Rotenso, LG, Mitsubishi.

Inne opisy i filmiki z montażu klimatyzacji:

Klimatyzacja domowa Rzeszów

Klimatyzacja w bloku Tarnobrzeg

Klimatyzacja do mieszkania w pokoju montaż Tarnobrzeg

Klimatyzacja do salonu Pysznica

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ