Montaż klimatyzacji w Nisku w bloku na balkonie – ostatnie czwarte piętro.

Na podanej stronie przedstawiam montaż klimatyzacji typu split firmy Rotenso model Ukura U35X. Model cieszący się popularnością w szczególności w lokalach mieszkalnych ze względu na bardzo dobrą jakość za niewygórowaną cenie.

Jednostka zewnętrzna została zawieszona na elewacji (w logii / balkonie mieszkania). Model U35X posiada moc chłodnicza 3,5 kW gdzie w zupełności wystarcza do schłodzenia mieszkania inwestor o wielkości 54 m2.

Przewody freonowe zostały dyskretnie ukryte w korycie i przeprowadzone poprzez otwór w ścianie na balkon w okolicy jednostki zewnętrznej. Przewód skroplinowy został poprowadzony z jednostki zewnętrznej do pojemnika usadowionego na balkonie. Odpływ skroplin grawitacyjny do pojemnika na balkonie.

Parametry, które zadecydowały o wyborze klimatyzacji Rotenso Ukura U35X.

Wybrany model klimatyzacji Ukura U35X posiada ciekawe i przydatne funkcje w standardzie takie jak sterowanie z aplikacji z telefonu, żaluzje pionowe i poziome, jonizator powietrza, pozłacane lamele, funkcja samooczyszczania jednostki wewnętrznej, termometr w pilocie i wiele innych.

Model Ukura U35X doskonale nadaje się również do dogrzewania mieszkania szczególnie przydatne okazuje się w okresie jesiennym.

Wszystkie modele są energooszczędne o klasie A++ i A+++.

Zdjęcia z wykonanej instalacji

Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Nisko

Klimatyzacja Nisko montaż na balkonie na elewacji

Diagnostyka, serwis klimatyzacji Nisko – kamera termowizyjna

Sprawdzenie szczelności klimatyzacji Nisko

Klimatyzacja w mieszkaniu montaż w Nisku

Klimatyzacja domowa, montaż w pokoju na ścianie Nisko

Klimatyzacja domowa montaż na balkonie

Odwiert na przewody z czynnikiem chłodniczym i przewody sterujące

Klimatyzacja firmy Rotenso model Ukura U35Xo i U35Xi montaż w Nisku

Zobacz nasze inne realizacje.

Klimatyzacja Stalowa Wola
Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie Stalowa Wola
Klimatyzacja w bloku Sandomierz
Firma montująca klimatyzację Sandomierz
Klimatyzacja domowa Tarnobrzeg
Montaż klimatyzatora w Tarnobrzegu w bloku na balkonie

Nasza firma TK Tech z Pysznicy wykona montaż klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych, sklepach, firmach, w domach jednorodzinnych, blokach, mieszkaniach, halach produkcyjnych itp.

Montaż klimatyzacji w Nisku wykonujemy elewacji budynku, gruncie, ścianie domu jednorodzinnego, dachu z montażem do ścianki z przewodami wentylacyjnymi, poręczy balkonu.

Wykonanie pomiarów, dobór modelu klimatyzatora oraz kosztorys wykonamy za darmo.

Pomożemy państwu w pojęciu decyzji przy wyborze urządzenia, które ochłodzi pomieszczenie w Państwa hali produkcyjnej, firmie, pomieszczeniu biurowym, mieszkaniu, w domu jednorodzinnym, sklepie itp.

Posiadamy aktualne certyfikaty, które są wymagane przez producentów danej marki klimatyzacji. Mamy również certyfikat F-Gaz i Urzędu Dozoru Technicznego UDT.

Najczęściej montujemy urządzenia: Mitsubishi, LG, Rotenso.

Chętnie porozmawiam telefonicznie lub na miejscu planowanej instalacji i udzielimy odpowiedzi na zadane przez państwa pytania.

Działamy głównie na terenie Nowa Sarzyna, Janów Lubelski, Samborzec.

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ