Montaż klimatyzacji w Gorzycach dom jednorodzinny

Prezentujemy zdjęcia i krótki filmik z podsumowania montażu trzech splitów firmy Rotenso 2x Ukura U35X i 1x Versu VM35X.

Wszystkie splity zostały zamontowane na tzw. krótki montaż. Odległość między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną nie przekroczyła 3m.

Odpływ skroplin grawitacyjny na zewnątrz domu.

Zasilanie każdej jednostki z najbliższego gniazdka.

W ścianach domu wykonaliśmy 3 otwory 63mm. W każdym otworze zostały poprowadzone dwie rurki miedziane w izolacji na czynnik, odpływ skroplin, przewody elektryczne.

Czas montażu został rozłożony na dwa dni. W sumie montaż klimatyzacji trwał 14 godzin.

Dostawa klimatyzacji

Wszystkie niezbędne podzespoły przetrzymujemy w naszym magazynie i w dniu montażu dostarczamy urządzenia i wnosimy na miejsce.

Montaż klimatyzacji w sypialni na poddaszu

Montaż jednostki wewnętrznej po środku pokoju z uwagi na skos ściany i okno. Strumień powietrza będzie przekierowany za pomocą żaluzji w taki sposób, aby w trakcie odpoczynku na łóżku chłodne lub ciepłe powietrze nie wiało bezpośrednio na osobę.

Klimatyzacja w sypialni na parterze

Jednostka wewnętrza zamontowana w bliskiej odległości od okna. Dzięki temu koryto maskujące przewody połączeniowe z jednostką zewnętrzną jest za zasłoną i nie rzuca się w oczy. Dodatkowo klimatyzacja nie będzie wiać bezpośrednio na łóżko, które jest tuż po wejściu do pokoju.

Klimatyzacja w salonie

Jednostka wewnętrzna w szarym kolorze pasująca do licznych dodatków w odcieniach szarości występujących w wystroju salonu. Dodatkowym atutem tego modelu jest lustro w którym odbijają się elementy wystroju salonu.

Sterowanie klimatyzacją przez aplikację w telefonie

Na życzenie klienta instalujemy i konfigurujemy aplikację na jego telefonie do obsługi klimatyzacji. Klimatyzacją można sterować przez telefon z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Stabilny montaż uchwytów klimatyzacji

Montując klimatyzację na elewacji domu z dociepleniem bardzo istne jest przymocowanie wieszaków na specjalne kotwy, które będą w stanie przez wiele lat utrzymać stabilnie klimatyzator.

Montaż klimatyzacji na wysokości

Jednostka zewnętrzna została zawieszona na wysokości około 6-7m od gruntu. Posiadamy rusztowanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie montować klimatyzację na wysokości 9m. Przy bardziej skomplikowanych montażach wykorzystujemy zwyżkę.

Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zobacz fotorelacje z filmikami w dziale zdjęcia i filmy w miarę systematycznie umieszczamy opisy, zdjęcia, i krótkie filmiki z podsumowania montażu

Montaż klimatyzacji Gorzyce – cena

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Aby ustalić cenę montażu klimatyzacji split i multi split zapoznaj się z informacjami w plikach.

Cennik – wytyczne do montażu klimatyzacji SPLIT w Gorzycach

Cennik – wytyczne do montażu klimatyzacji MULTI SPLIT w Gorzycach

Oponie naszych klientów

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Gorzyce jest w obrębie naszego rejonu wykonywania instalacji.

  Zobacz wpis na naszym profilu facebook – montaż  klimatyzacji Gorzyce