Montaż klimatyzacji w Gorzycach dom jednorodzinny

Prezentujemy zdjęcia i krótki filmik z podsumowania montażu trzech splitów firmy Rotenso 2x Ukura U35X i 1x Versu VM35X.

Wszystkie splity zostały zamontowane na tzw. krótki montaż. Odległość między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną nie przekroczyła 3m.

Odpływ skroplin grawitacyjny na zewnątrz domu.

Zasilanie każdej jednostki z najbliższego gniazdka.

W ścianach domu wykonaliśmy 3 otwory 63mm. W każdym otworze zostały poprowadzone dwie rurki miedziane w izolacji na czynnik, odpływ skroplin, przewody elektryczne.

Czas montażu został rozłożony na dwa dni. W sumie montaż klimatyzacji trwał 14 godzin.

Dostawa klimatyzacji

Wszystkie niezbędne podzespoły przetrzymujemy w naszym magazynie i w dniu montażu dostarczamy urządzenia i wnosimy na miejsce.

Montaż klimatyzacji w sypialni na poddaszu

Montaż jednostki wewnętrznej po środku pokoju z uwagi na skos ściany i okno. Strumień powietrza będzie przekierowany za pomocą żaluzji w taki sposób, aby w trakcie odpoczynku na łóżku chłodne lub ciepłe powietrze nie wiało bezpośrednio na osobę.

Klimatyzacja w sypialni na parterze

Jednostka wewnętrza zamontowana w bliskiej odległości od okna. Dzięki temu koryto maskujące przewody połączeniowe z jednostką zewnętrzną jest za zasłoną i nie rzuca się w oczy. Dodatkowo klimatyzacja nie będzie wiać bezpośrednio na łóżko, które jest tuż po wejściu do pokoju.

Klimatyzacja w salonie

Jednostka wewnętrzna w szarym kolorze pasująca do licznych dodatków w odcieniach szarości występujących w wystroju salonu. Dodatkowym atutem tego modelu jest lustro w którym odbijają się elementy wystroju salonu.

Sterowanie klimatyzacją przez aplikację w telefonie

Na życzenie klienta instalujemy i konfigurujemy aplikację na jego telefonie do obsługi klimatyzacji. Klimatyzacją można sterować przez telefon z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Stabilny montaż uchwytów klimatyzacji

Montując klimatyzację na elewacji domu z dociepleniem bardzo istne jest przymocowanie wieszaków na specjalne kotwy, które będą w stanie przez wiele lat utrzymać stabilnie klimatyzator.

Montaż klimatyzacji na wysokości

Jednostka zewnętrzna została zawieszona na wysokości około 6-7m od gruntu. Posiadamy rusztowanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie montować klimatyzację na wysokości 9m. Przy bardziej skomplikowanych montażach wykorzystujemy zwyżkę.

Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zobacz fotorelacje z filmikami w dziale zdjęcia i filmy w miarę systematycznie umieszczamy opisy, zdjęcia, i krótkie filmiki z podsumowania montażu

Montaż klimatyzacji Gorzyce – cena

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Aby ustalić cenę montażu klimatyzacji split i multi split zapoznaj się z informacjami w plikach.

Cennik – wytyczne do montażu klimatyzacji SPLIT w Gorzycach

Cennik – wytyczne do montażu klimatyzacji MULTI SPLIT w Gorzycach

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Gorzyce jest w obrębie naszego rejonu wykonywania instalacji.

  Zobacz wpis na naszym profilu facebook – montaż  klimatyzacji Gorzyce