Domowa klimatyzacja montaż w bloku w Stalowej Woli

Wykonaliśmy montaż klimatyzacji w bloku w Stalowej Woli. Klimatyzator firmy Rotenso model Ukura U35X. Wybrany model posiada bardzo dobre w naszej ocenie podstawowe wyposażenie oraz dużą ilość funkcji. Dodatkowo okres gwarancji producenta na klimatyzację to aż 5 lat.

Zadaniem klimatyzacji będzie chłodzenie lub ogrzewanie mieszkania o wielkości 55 m2. Jednostka wewnętrzna została zamontowana w bliskiej odległości od balkonu. Dzięki temu przewody łączące jednostkę wewnętrzną z zewnętrzną zakrywa zasłona.

Domowy klimatyzator montaż na balkonie

Jak widać na zdjęciu jednostka zewnętrzna znajduje się na balkonie tuż za drzwiami balkonowymi. Klimatyzator nie mógł być zawieszony na barierce balkonowej ponieważ Spółdzielnia Mieszkaniowa nie wyraziła na to zgody.

Klimatyzacja w mieszkaniu

Jednostka wewnętrzna została zamontowana przy balkonie, ale dzięki ruchomym wzdłużnym i poprzecznym żaluzjom dystrybucja chłodnego powietrza może przekierowana na środek pokoju. Kierunek wylotu strumienia powietrza można ustawić w każdym momencie poprzez opcję na pilocie lub w aplikacji zainstalowanej na telefonie.

Klimatyzacja w pokoju

Głównym zadaniem klimatyzacji będzie optymalizacja temperatury w okresie letnim w dużym pokoju. W pozostałych pokojach mieszkania jeśli drzwi będą otwarte również będzie można odczuć efekt pracy klimatyzacji.

Hałas wytwarzany przez klimatyzację

Najgłośniejsze elementy klimatyzacji znajdują się w jednostce zewnętrznej, która zawsze jest montowana na zewnątrz pomieszczenia. W blokach najczęściej montujemy klimatyzator na balkonie. Producenci klimatyzacji na przestrzeni wielu lat skutecznie zoptymalizowali ilość wytwarzanego dźwięku wydobywającego się z jednostki zewnętrznej.

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola

Przegląd klimatyzacji według zaleceń producenta należy wykonywać nie mniej niż raz do roku. O przeglądach należy szczególnie pamiętać w okresie gwarancji, ponieważ regularne przeglądy są podstawą przyjęcia reklamacji przez producenta. W trakcie przeglądu wykonujemy test sprawności całego układu z uzupełnieniem dokumentacji wymaganej przez producenta.

Klimatyzacja w salonie

Montaż klimatyzacji w tzw. krótkim montażem przez ścianę wykonujemy około 5-6 godz. W tym czasie wykonujemy wiele czynności od: wnoszenia urządzeń, zabezpieczenie miejsca, montaż, test układu, szkolenie domowników z obsługi, na życzenie instalacja i konfiguracja aplikacji na telefonie do sterowania klimatyzacją przez WiFi, uzupełnienie dokumentów i karty gwarancyjnej, sprzątanie po montażu.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu, biurze Stalowa Wola

Zobacz fotorelacje z filmikami w dziale zdjęcia i filmy w miarę systematycznie umieszczamy opisy, zdjęcia, i krótkie filmiki z podsumowania montażu

Firma TK Tech z Pysznicy – montaż, serwis, przegląd klimatyzacji

Swoje usługi wykonujemy lokalnie w obrębie 70 km od miasta Stalowa Wola. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy we własnym zakresie – nie zlecamy podwykonawcom naszych montaży. Wybierając firmę do montażu klimatyzacji zwróć na to uwagę.

Z nami masz kontakt – przed, w trakcie i po montażu. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

jacuh88
jacuh88
2024-01-15
Fachowe doradztwo przed podpisaniem umowy. Potem montaż klimatyzacji w ciągu 7 dni. Wszystko zgodnie z ustaleniami i bardzo czysto :-) Mało tego cenowo najlepsza oferta. Widać że właściciel dba o opinię i zadowolenie klienta. Polecam.
Pawel O
Pawel O
2023-11-15
Klimatyzacja założona w mieszkaniu Rotenso Elis X. Jestem bardzo zadowolony - Panowie posprzątali po sobie, montaż profesjonalny, wyjaśnili wszystko odnośnie serwisowania itd. Zdecydowanie polecam
Grzegorz Baliga
Grzegorz Baliga
2023-07-28
Instalacja 3x single-split (świadomy wybór) w użytkowanym domu. Pełen profesjonalizm zarówno na etapie planowania/doradztwa jak i montażu/uruchomienia instalacji. Wszystko zgodnie z ustalonym terminem, świetny kontakt z Panem Krzysztofem. Żadnego druciarstwa/partyzantki, wszystko "zgodne ze sztuką". Żadnych zniszczeń/uszkodzeń, posprzątane i gotowe do pracy. Czy polecam: ZDECYDOWANIE !!!
Mateusz Barnas
Mateusz Barnas
2023-06-20
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo. W skali 10/10 moja ocena 11.
Klaudia Sochacka
Klaudia Sochacka
2023-06-20
Fachowe doradztwo oraz idealne wykonanie klimatyzacji. Polecam w 100%
Bogusława Gęza
Bogusława Gęza
2023-05-30
Firma bardzo solidna, absolutnie warta polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo porządne, dokładne wykonanie.
Wiktoria Stolarz
Wiktoria Stolarz
2023-03-31
Bardzo gorąco polecam usługi firmy TK TECH. Klimatyzacja profesjonalnie zainstalowana, super kontakt z Panem Krzysztofem, który ma bardzo pozytywne podejście do klienta. Przed wykonaniem usługi Pan Krzysztof dokładnie wytłumaczył proces wykonywania usługi i jak zostało powiedziane tak zrobione. Lepszej firmy nie mogłam wybrać :)
Andrzej Tracz
Andrzej Tracz
2023-03-10
Polecam
Jakub Szczesiak
Jakub Szczesiak
2023-02-24
Usługa zamontowania klimatyzatora wykonana sprawnie, punktualnie, czysto i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z p.Krzysztofem, zrozumiały i fachowy instruktarz z obsługi urządzenia. Z czystym sumieniem polecam usługi firmy TK Tech.
Grzegorz T
Grzegorz T
2023-02-07
Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż. Polecam !!!

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.