Domowa klimatyzacja montaż w bloku

Wykonaliśmy montaż klimatyzacji w bloku w Stalowej Woli. Klimatyzator firmy Rotenso model Ukura U35X. Wybrany model posiada bardzo dobre w naszej ocenie podstawowe wyposażenie oraz dużą ilość funkcji. Dodatkowo okres gwarancji producenta na klimatyzację to aż 5 lat.

Zadaniem klimatyzacji będzie chłodzenie lub ogrzewanie mieszkania o wielkości 55 m2. Jednostka wewnętrzna została zamontowana w bliskiej odległości od balkonu. Dzięki temu przewody łączące jednostkę wewnętrzną z zewnętrzną zakrywa zasłona.

Domowy klimatyzator montaż na balkonie

Jak widać na zdjęciu jednostka zewnętrzna znajduje się na balkonie tuż za drzwiami balkonowymi. Klimatyzator nie mógł być zawieszony na barierce balkonowej ponieważ Spółdzielnia Mieszkaniowa nie wyraziła na to zgody.

Klimatyzacja w mieszkaniu

Jednostka wewnętrzna została zamontowana przy balkonie, ale dzięki ruchomym wzdłużnym i poprzecznym żaluzjom dystrybucja chłodnego powietrza może przekierowana na środek pokoju. Kierunek wylotu strumienia powietrza można ustawić w każdym momencie poprzez opcję na pilocie lub w aplikacji zainstalowanej na telefonie.

Klimatyzacja w pokoju

Głównym zadaniem klimatyzacji będzie optymalizacja temperatury w okresie letnim w dużym pokoju. W pozostałych pokojach mieszkania jeśli drzwi będą otwarte również będzie można odczuć efekt pracy klimatyzacji.

Hałas wytwarzany przez klimatyzację

Najgłośniejsze elementy klimatyzacji znajdują się w jednostce zewnętrznej, która zawsze jest montowana na zewnątrz pomieszczenia. W blokach najczęściej montujemy klimatyzator na balkonie. Producenci klimatyzacji na przestrzeni wielu lat skutecznie zoptymalizowali ilość wytwarzanego dźwięku wydobywającego się z jednostki zewnętrznej.

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola

Przegląd klimatyzacji według zaleceń producenta należy wykonywać nie mniej niż raz do roku. O przeglądach należy szczególnie pamiętać w okresie gwarancji, ponieważ regularne przeglądy są podstawą przyjęcia reklamacji przez producenta. W trakcie przeglądu wykonujemy test sprawności całego układu z uzupełnieniem dokumentacji wymaganej przez producenta.

Klimatyzacja w salonie

Montaż klimatyzacji w tzw. krótkim montażem przez ścianę wykonujemy około 5-6 godz. W tym czasie wykonujemy wiele czynności od: wnoszenia urządzeń, zabezpieczenie miejsca, montaż, test układu, szkolenie domowników z obsługi, na życzenie instalacja i konfiguracja aplikacji na telefonie do sterowania klimatyzacją przez WiFi, uzupełnienie dokumentów i karty gwarancyjnej, sprzątanie po montażu.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu, biurze Stalowa Wola

Zobacz fotorelacje z filmikami w dziale zdjęcia i filmy w miarę systematycznie umieszczamy opisy, zdjęcia, i krótkie filmiki z podsumowania montażu

Firma TK Tech z Pysznicy – montaż, serwis, przegląd klimatyzacji

Swoje usługi wykonujemy lokalnie w obrębie 70 km od miasta Stalowa Wola. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy we własnym zakresie – nie zlecamy podwykonawcom naszych montaży. Wybierając firmę do montażu klimatyzacji zwróć na to uwagę.

Z nami masz kontakt – przed, w trakcie i po montażu. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zakres czynności jaki wykonujemy w trakcie montażu klimatyzacji

 1. w dniu montażu transportujemy / wnosimy urządzeń i wszelkie niezbędne narzędzi,
 2. ostatecznie z inwestorem wyznaczamy miejsce montażu – ostatnia weryfikacja i uzgodnienia,
 3. montaż uchwytów naściennych dla jednostki wewnętrznej,
 4. odwiert otworu o średnicy 63 mm na przewody połączeniowe,
 5. estetyczny montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej,
 6. połączenie jednostek dwiema miedzianymi rurkami oraz dwóch przewodów: sterujący i zasilający,
 7. odpływ skroplin grawitacyjny lub za pomocą pompki,
 8. test klimatyzacji – próba szczelności oraz sprawności całego układu,
 9. sprzątanie,
 10. wystawienie dokumentów,
 11. przeszkolenie domowników z obsługi klimatyzacji,
 12. instalacja aplikacji na telefonie klienta do sterowania klimatyzacja przez smartfon.

Oponie naszych klientów

Paul Dirac
Paul Dirac
2022-07-14
Doskonała jakość usługi. Profesjonalne podejście. Polecam.
Justyna Siek
Justyna Siek
2022-07-13
Bardzo polecam!! Profesjonalna obsługa i szybka realizacja !!!
Igor Baran
Igor Baran
2022-07-13
Gorąco polecam. We wszystkich aspektach świetna współpraca. Bardzo szybko udało się umówić na spotkanie i wycenę pracy. Termin wykonania ekspresowy i dotrzymany bez minuty opóźnienia. Sama instalacja bardzo sprawna, Panowie wiedzą co robią. Wielki plus za schludność - po całej pracy nic nie trzeba było sprzątać. Polecam jeszcze raz, sam pewnie nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy.
Krzysztof Galek
Krzysztof Galek
2022-06-26
Pan punktualny, przede wszystkim słowny, znający się na swojej pracy. Polecam i na pewno polecę znajomym
Kacper Games
Kacper Games
2022-06-24
Alina Cuber
Alina Cuber
2022-06-15
Zbigniew Powęska
Zbigniew Powęska
2022-05-29
Piotr Siek
Piotr Siek
2022-05-27
Wojciech Majcher
Wojciech Majcher
2022-04-27
Bardzo dobra Firma. Terminowy i sprawnie przeprowadzony montaż klimatyzacji - multi split. Oby więcej takich fachowców - szczerze polecam.
Konrad Świątek
Konrad Świątek
2022-04-12
Polecam serdecznie. Firma godna zaufania i godna polecenia.  Kilka miesięcy temu montowali u nas fotowoltaikę i od razu pompę ciepła. Mieli najlepszą i najbardziej korzystną ofertę jeśli chodzi o cenę spośród wszystkich firm u których pytałem. Zarówno fotowoltaikę jak i pompę ciepła zamontowali w terminie, bez dnia opóźnienia i bez jakichkolwiek problemów. Wszystko działa jak należy, sprawnie i elegancko, także jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Opinie ze zdjęciami klientów pod linkiem – TK Tech opinie na google

Formularz kontaktowy

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Nr telefonu
  • Treść wiadomości
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.

  Czekamy na Twój telefon ZADZWOŃ

  Wykonamy montaż klimatyzacji na terenie całego miasta Stalowa Wola.