Klimatyzacja w domku, mieszkaniu, biurze – województwo podkarpackie

Firma TK TECH realizujemy kompleksową instalację klimatyzacji typu spilit i multi split , systemy kanałowe, znanych i renomowanych marek takich jak: Mitsubishi ELECTRIC/ Rotenso / LG /. Realizacja montażu zawsze odbywa się w czasie i z zachowaniem wszelkich wytycznych i życzeń klienta. Opinie naszych zadowolonych klientów znajdą Państwo na naszym firmowym profilu Oferteo pod linkiem https://tktech.oferteo.pl/

Firma TKtech montaż klimatyzacji województwo podkarpackie

Montaż klimatyzacji w obrębie województwa podkarpackiego.

Realizujemy montaż klimatyzacji w promieniu 100 km od Stalowej Woli więc swoim zasięgiem obejmujemy miasto: Lublin, Rzeszów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Mielec, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Biłgoraj, Stalowa Wola, Janów Lubelski i wiele innych.

Wycena montażu klimatyzacji.

Wycenę przeprowadzamy (wycena jest darmowa) u klienta na miejscu realizacji zlecenia (domu, mieszkaniu, biurze ). Cena montażu klimatyzacji uzależniona jest od wyboru: marki klimatyzacji modelu, mocy urządzenia oraz stopnia trudności realizacji zlecenia (dach / prace na wysokościach itp). Dodatkowo klimatyzacja może być wyposażona w filtry np.: węglowy lub jonami srebra czy specjalnego przeznaczenia np. branży medycznej. Zadzwoń, ustalimy najkrótszy możliwy czas na spotkanie w celu wyceny.

Firma specjalizująca się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach podkarpackie

Jaką klimatyzację wybrać i jak ją zamontować? Z nami to proste!

Przed realizacją montażu klimatyzacji udzielamy klientowi pełnej informacji odnośnie urządzenia (parametry / długość gwarancji itp.) jak i doradzamy jaki model klimatyzacji będzie optymalny dla danego mieszkania, biura, domku oraz wstępnie obrazujemy w jaki sposób zostaną przeprowadzone przewody łączące jednostkę zewnętrzną a jednostkę czy jednostkami wewnętrzne. Montaż klimatyzacji głównie realizujemy na urządzeniach firm Rotenso / LG / Mitsubishi ELECTRIC. Każda z tych firm w naszej ocenie posiada swoje zalety a wszystkie wymieniamy u klienta w domu, biurze, firmie.

 • Cicha praca sprężarki i nawiewu
 • Energooszczędność klasa A+ / A++ / A+++
 • Dodatkowe filtry powietrza
 • Efektywne dogrzewanie pomieszczenia w okresie zimowym ( dobrze dostosowane do takich zadań )
 • Wielkość urządzenia
 • Moduł z dostępem do WiFi
 • Wydłużona gwarancja 5 lat
 • Pracujące na najnowszym czynniku chłodniczym R32
 • Kompresory pracujące ze zmienna wydajnością za pomocą inwertera.
Firma montująca klimatyzacje województwo podkarpackie

Montaż klimatyzacji z odpowiednimi uprawnieniami.

Pamiętaj! Tylko firma, która posiada odpowiednie uprawienia, kwalifikacje oraz jest autoryzowanym instalatorem daje Ci pewność i GWARANCJĘ: niezawodnego montażu, prawidłowej eksploatacji urządzenia oraz braku problemu w ewentualnej realizacji serwisu gwarancyjnego czy pogwarancyjnego. Na montaż wystawiamy paragon lub na życzenie klienta FV lub FV imienną. FV imienna dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej jest z VAT-em 8% natomiast FV dla firm / instytucji publicznych VAT wynosi 23%.

Po montażu klimatyzacji otrzymasz szkolenie GRATIS

Po zakończeniu instalacji urządzeń przystępujemy do wyjaśnienia (szkolenia) w jaki sposób należy obsługiwać urządzenia przy pomocy pilota i jeśli wybrany model posiada modem WiFi to na życzenie klienta, na jego telefonie możemy zainstalować aplikację do sterowanie klimatyzacją poprzez telefon z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu.

Serwis klimatyzacji

Bardzo ważne jest, aby klimatyzacja przechodziła regularny autoryzowany serwis swoich podzespołów, który zapewni państwu optymalną niezawodną pracę klimatyzacji. W okresie gwarancyjnym należy pilnować dat rocznych przeglądów, aby nie stracić gwarancji. Serwis klimatyzacji obejmuje: sprawdzenie ciśnień ssania i tłoczenia czynnika chłodniczego, temperatury przegrzania i przechłodzenia czynnika chłodniczego, pobór prądu kompresora, sprawdzenie ogólnej kondycji urządzenia.

Klimatyzacja w bloku montaż serwis przegląd TKtech podkarpackie

Montaż klimatyzacji split , multisplit oraz kanałowe.

Urządzenia oprócz głównej funkcji jaką jest chłodzenie posiadają również możliwość grzania. Funkcja grzania świetnie się sprawdza w okresach przejściowych między zima i wiosną lub między latem a jesienią.

Przy instalacji multisplita sterowanie pilotem może okazać się utrudnione (np.: w domku jednorodzinnym chodzenie po schodach), dlatego dla ułatwienia klient przy wyborze klimatyzacji może wybrać moduł WiFi, który umożliwia sterowanie kilkoma urządzeniami z telefonu, który może znajdować się w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do Internetu.

Montaż klimatyzacji typu kanałowego.

Idziemy na przeciw oczekiwaniom klientów. W naszej ofercie posiadamy klimatyzacje kanałowe. Jest to szczególnie pożądane rozwiązanie ze współpraca z rekuperacją czy systemem nadmuchu kanałowego.

Montaż klimatyzacji na barierce balkonu w bloku.

Firma montująca klimatyzacje w bloku na balkonie województwo podkarpackie

Montaż klimatyzacji na elewacji domku

Montaż klimatyzacji w domku jednorodzinnym firma województwo podkarpackie

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu

Montaż klimatyzacji w bloku na balkonie firma TKtech województwo podkarpackie

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.