Montaż klimatyzatora w biurze, domu na poddaszu, mieszkaniu, bloku Sandomierz

Jeżeli klimatyzacja ma odpowiednio spełniać swoje zadanie, należy zadbać o jej właściwą instalację, a także regularną konserwację.

Montaż klimatyzacji

Bardzo ważny jest odpowiedni sposób montażu klimatyzacji, który zapewni bezpieczeństwo jej stosowania oraz dobrą wydajność. Urządzenie powinno być przede wszystkim dobrane do typu i powierzchni pomieszczenia oraz budynku.

Regularna konserwacja klimatyzacji

Klimatyzatory, podobnie jak inne urządzenia, wymagają regularnego serwisowania. Przynajmniej raz w roku powinny być one sprawdzone i oczyszczone przez specjalistów. Zapewni to dłuższą żywotność i mniejszą awaryjność urządzeń.

Swoje usługi świadczymy na terenie powiatu: leżajskiego, niżańskiego, łańcuckiego, sandomierskiego, kolbuszowskiego, kraśnickiego, biłgorajskiego, janowskiego, stalowowolskiego, tarnobrzeskiego, mieleckiego.

Opinie naszych klientów

TK TECH Krzysztof Tracz

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem montażu klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną indywidualną wycenę.

tel. 880 728 261

  • Imię i nazwisko

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Treść wiadomości

  • captcha

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie tktech.com.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TK Tech Krzysztof Tracz, ul. Jasna Polana 20B, 37-403 Pysznica, NIP 8652354484.